RE0007493-22-000006 (JuwN7kSIJh2) Aktualizovaný: 17. 06. 2022 1. publikácia: 05. 06. 2022

REZERVOVANÉ - Moderný, štýlový, 4 izbový rodinný dom v obľúbenej lokalite Ružinov s bazénom a extra garsónkou v podkroví.

Slowackého
Bratislava-Ružinov • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

679 000 € 2058 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
330 m²

Plocha pozemku:
484 m²
Info
REZERVOVANÉ
MOOWIN ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom v obľúbenej lokalite Bratislavy v Ružinove. Rodinný dom je posledným domom v radovej zástavbe, čo novému majiteľovi poskytne veľkú mieru súkromia a to i vďaka murovanému plotu pozdĺž pozemku. Veľkou devízou domu je veľmi pekná záhrada s príjemnou presklenou avšak celkom otvárateľnou letnou terasou určenou na chvíle oddychu a uvoľnenia. Ak túžite užívať si výhody života v kľudnej lokalite v rodinnom dome a predsa zostať v meste, ak túžite po trávniku, po kúpaní vo vlastnom 7 metrovom bazéne, či grilovačke na vlastnej záhrade, potom je ponúkaný dom pre Vás skvelou voľbou.

DOM:
Dispozícia domu je veľmi prakticky riešená s množstvom vstavaných úložných priestorov. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba s úložným priestorom, ktorý možno využiť aj ako šatník, toaleta a dva veľké sklady (špajza a práčovňa).
O pol poschodia vyššie sa nachádza denná časť, teda priestranná obývacia izba s kuchyňou, jedálňou a východmi na záhradu, letnú terasu, či „raňajkovú“ menšiu terasu. Veľmi pekným schodiskom z bieleného dubu a skla sa dostanete na medziposchodie, na ktorom sú 2 priestranné spálne a veľká kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlom a špeciálnou toaletou na diaľkové ovládanie. Je len na Vás, či izby budú plniť účel, ako detské izby, alebo tu budete mať radšej pracovňu, či hosťovskú izbu. Jedna z izieb má veľmi funkčne zariadený wallk-in šatník, teda v nej budete mať vždy miesto na svoje veci.
Obe tieto spálne majú možnosť vyjsť na priestrannú terasu s výhľadom do záhrady. Výmera terasy Vám umožní rôzne využitie. Môžete sa tu opaľovať na lehátku, posedieť pri víne, alebo si aj zacvičiť. Terasa je obrastená popínavou zeleňou a tak tu budete mať svoje súkromie a kľud.
O pol poschodia vyššie je hlavná spálňa s vlastnou kúpeľňou. V kúpeľni sa nachádza sprchový kút, umývadlo, toaleta.
Na tomto poschodí je tiež miestnosť, ktorá sa dnes využíva ako práčovňa a poskytla tak skvelý priestor pre pranie, sušenie i uskladnenie prádla.
Ponúkaný dom má ešte jeden bonusový priestor. Týmto priestorom je samostatná garsónka so štedrou výmerou Bratislavského dvojizbového bytu a to až 55 m2. Tento byt má samostatný vchod z vonku ako aj vlastnú bránku do záhrady. Je len na Vás ako uvedený priestor využijete, dnes je to keramická dielňa a tiež posilňovňa.

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA:
Dom bol postavený z pálenej tehly a kolaudovaný v roku 2003. Pred piatimi rokmi bol celý zrekonštruovaný. Rekonštrukcia zahŕňa podlahy z masívu, z kvalitného dubu s úpravou bielenie a lak. Nové schodisko tiež dubové so zábradlím zo skla. Nové sklenené interiérové dvere sú v celom dome. Kúpeľne so všetkým čo v nich je, boli rovnako celé zrekonštruované pred piatimi rokmi. Krb v hlavnej časti domu bol vymenený za moderný a je možné ho využívať aj ako dodatočné kúrenie domu. V celom dome je rekuperácia, výduchy do izieb a to ako na kúrenie, tak aj na chladenie. V dome je centrálny chladiaci systém s výduchmi v každej izbe v dome, vrátane garsónky. Kotol je značky Protherm. Na prízemí je elektrické podlahové kúrenie. V dennej časti domu je podlahové kúrenie vykurované plynovým kotlom. Dom je zabezpečený alarmom, ktorý si viete pohodlne manažovať z aplikácie v telefóne. Pri vchode je kamerový systém. V dome sú nainštalované pohybové čidlá a naviac i CO2 čidlá, teda v prípade dymu budete upozornený a následne v bezpečí. V kuchyni je video vrátnik, takže na displeji vidíte, kto zvoní pri Vašej bránke a viete ho i vpustiť dnu. Pre zaparkovanie 2 áut pred domom máte k dispozícii zastrešené miesta na ktoré sa dostanete novou elektrickou dvoj-bránou samozrejme na diaľkové ovládanie.

ZÁHRADA:
Záhrada obklopuje dom z jeho 3 strán, pričom z prednej do zadnej časti domu viete prejsť po pozemku, čo je nesporne veľkou výhodou. V prednej časti, hneď za bránkou je technický domček, ktorý dnes slúži ako sklad náradia, dreva a všetkého, čo ak žijete v dome so záhradou potrebujete. Vedľa neho sú 2 zastrešené parkovacie miesta. Následne sa spevneným chodníkom dostanete ku vchodovým dverám. Predná časť záhrady je vysadená zeleňou, ktorá lemuje plot a vytvára tak oveľa príjemnejší a i prírodnejší pocit z bývania.
V zadnej časti záhrady dominuje veľký zastrešený bazén. Bazén je dlhý 7 metrov a hlboký až 1,7 metra. Na záhrade je studňa, a tak je plnenie bazéna, ako i zavlažovanie záhrady, možné práve vodou zo studne, čo Vám prinesie príjemnú úsporu.
Na záhradu vedie ešte jedna uzamykateľná brána, cez ktorú sa k Vám vedia dostať väčšie stroje. Táto brána má vstup nie z ulice pre autá, ale len z priestoru medzi domami, čo znamená, žiadny ruch v zadnej časti domu, len benefit pokiaľ by bolo treba.
V zadnej časti záhrady je i hlavné posedenie v už spomenutej letnej terase, tým že je presklená a predsa celá otvoriteľná, je využiteľná počas celého roka. Jej atmosféru dotvára množstvo zelene, ktoré pre Vás vytvorí prostredie bez akýchkoľvek rušivých vnemov, budete sa cítiť ako v prírode.
Blízko letnej terasy sa nachádza i vstavaný záhradný gril, ktorý vie ponúknuť svoje služby. Záhrada v zadnej časti je dosť veľká na to, aby ste tu mali i vlastný záhon a to čo sa rozhodnete pestovať už ponecháme na Vás.
Ak to už vizualizujete a táto predstava sa Vám páči, potom párty na záhrade so všetkým čo k nej patrí sa môže u Vás konať už toto leto.

LOKALITA:
Dom sa nachádza v tichej rodinnej lokalite mestskej časti Bratislava -Ružinov časť Trnávka, na ulici Slowackého. Táto lokalita je prevažne zastavaná rodinnými domami, čo so sebou prináša výhodu vjazdu menšieho počtu áut a teda je bezpečnejšia a kľudná.
V bezprostrednej blízkosti domu sa nachádza škola, škôlka, veľké zdravotné stredisko, niekoľko menších potravín i drogéria, zastávky MHD. Neďaleko je veľké obchodné centrum AVION, na opačný smer zase Farmárska Tržnica, YEME potraviny, či klientské centrum, tu nakúpite a vybavíte naozaj všetko.
Čo sa týka športu, máte naozaj veľa možností. Len pár metrov od domu máte tenisovú, squashovú a basketbalovú halu. O pár ulíc ďalej je posilňovňa, tiež jedna z najväčších je v AVIONE.
Uvedená lokalita je naozaj obľúbenou a vyhľadávanou a to pre mnohé z hore uvedeného. Pre nás je to však najmä pre rodinnú až dedinskú atmosféru, ktorú naozaj má. Je to unikátne miesto v rámci hlavného mesta.

CENA A VÝMERA:
Cena: 679 000 eur
Výmera dom: 330 m² (interiér domu 250 m², garsónka v podkroví 55 m2, terasy 26 m²)
Výmera pozemok: 484 m² (zastavaná plocha je 101m²)

Prezentácia, naaranžovanie a fotografie nehnuteľnosti sú prácou spoločnosti MOOWIN. Vysoký štandard, profesionalita a osobný prístup významne zvyšujú úspešnosť predaja. Budeme veľmi radi ak nás oslovíte so žiadosťou o spoluprácu.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti. Komplexný proces kúpy, vrátane zabezpečenia financovania, zabezpečí pre Vás spoločnosť MOOWIN.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
330 m²

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Prechodová izba:
Nie

Plocha pozemku:
484 m²

Zastavaná plocha:
101 m²

Vybavenie:
Predzáhradka
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

MOOWIN

MOOWIN

0944300080 zobraziť číslo

MOOWIN

Bottova 1 • 82108, Bratislava Ružinov
Celá ponuka spoločnosti

679 000 € 2058 €/m²

Kontakt na predajcu

MOOWIN

MOOWIN

0944300080 zobraziť číslo