(JudmEAH_swr0) Aktualizovaný: 26. 01. 2023 1. publikácia: 24. 01. 2023

Moderná novostavba s tepelným čerpadlom

Šemša 105, 044 21 Šemša, Slovensko
Šemša • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

275 000 € 628 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
438 m²

Plocha pozemku:
0 m²
Info
Proximity real ponúka na predaj modernú stavbu rodinného domu v obci Šemša.
Ak hľadáte moderné a úsporné bývanie vo vysokom štandarde je tento dom práve pre Vás.


Pozemok o výmere 438 m 2 poskytuje dostatok priestoru na aktívne trávenie voľného času, keďže dom je osadený na kraji pozemku s juho-západnou orientáciou a za ním sú vytvorené parkovacie státia ( s možnosťou dorobenia prístrešku ).

Kvalitné spracovanie stavby ako hliníkové okná, rekuperácia, tepelné čerpadlo a zateplenie zaručujú mimoriadne nízke mesačné náklady na bývanie - cca 80 eur. Stavba je napojená na obecnú vodu a kanalizáciu.


Nehnuteľnosť bola dispozične navrhnutá tak, aby každý priestor mal maximálne využitie. Na spodnom podlaží je vstupná chodba, samostatné WC , obývací priestor s kuchyňou a veľkoformátové balkónové hliníkové okná , cez ktoré je výstup na terasu o výmere 21,24m2 s výhľadom do záhrady.

Schodisko je orientované tak aby vznikol priestranný odkladací priestor. Na poschodí sú tri samostatné izby a veľká kúpeľňa s oknom.


Celková podlahová výmera domu je 123m2.


Na obhliadke Vám radi ukážeme mnoho praktických detailov ako predpríprava na elektrické vonkajšie žalúzie ( kastlíky vo fasáde ), predpríprava na klimatizáciu a solar, záhradný ventil, vonkajší rozvádzač k elektroinštalácii pre záhradu, dažďová nádoba za domom, .....a veľa iného.Nehnuteľnosť sa odovzdáva v stave holodomu t.j. s fasádou, oplotením, zarovnaným pozemkom, v interiéri so stierkami, sadrokartonovými stropmi a technológiami. V prípade záujmu je možnosť aj dokončenia interiéru do štandardu t.j. podlahy, interiérové dvere, sanita, kuchynská linka, dlažba na terase v cene 299.000€ ( plne funkčný obývateľný dom okrem nábytku ).V obci Šemša je dobrá občianska vybavenosť ako materská škôlka, potraviny Fresh , pošta a dobrá dostupnosť do centra mesta.


Na nehnuteľnosti neviaznu žiadne ťarchy a je predajom voľná. Je možné ju financovať prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorým Vám radi pomôžeme. K dispozícii je aj znalecký posudok na predajnú cenu.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
438 m²

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Vlastníctvo:
Osobné

Prechodová izba:
Nie

Vybavenie:
Tepelná izolácia
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Nina Konečná

Proximity hypo s.r.o.

+421907137533 zobraziť číslo

Proximity hypo s.r.o.

Moravská 2 • 04001, Košice (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

275 000 € 628 €/m²

Kontakt na predajcu

Nina Konečná

Proximity hypo s.r.o.

+421907137533 zobraziť číslo