Lukratívny rodinný dom na Floreáte / Piešťany

385 000 € 963 €/m2

ZAKLADNÉ INFORMÁCIE
Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Celková úžitková plocha:
400 m2
Ulica:

Mesto:
Piešťany, Slovenská republika
Aktualizovaný: 09. 11. 2019 1. publikácia: 09. 11. 2019
Ponúkame Vám na predaj kvalitný rodinný dom v lukratívnej časti obytnej zóny Floreát v kúpeľnom meste Piešťany. Ide o stavbu s praktickým pôdorysom v tvare "L", osadenom na pozemku celkovej výmery 477 m2, zastavaná plocha činí 180 m2, úžitková plocha je 280 m2 (1. NP a podkrovie) + 121 m2 PP. Dom je prízemný, čiastočne podpivničený, s jedným nadzemným podlažím a podkrovím. Dom pozostáva zo 7 Prečítať viac obytných miestností (na 1 NP sú situované dve spálne, obývacia izba s jedálňou a kuchyňou, v podkroví sa nachádzajú 4 obytné miestnosti), príslušenstvo tvoria 3 kúpeľne (1 x na každom podlaží), 2 x WC, chodby, šatník a sklad. V suteréne je situovaná garáž, technické zázemie (práčovňa, kotolňa) a rodinné wellness, disponujúce fínskou saunou, ochladzovacím bazénom a hygienickým zázemím. Konštrukčne ide o murovanú stavbu z tehál Porotherm hr.40 cm, fasáda domu s efektným tehlovým obkladom klinker. Dom je osadený v prednej časti pozemku s dostatočným miestom na okrasnú predzáhradku, ďalej disponuje okrasnou záhradou a priestrannou, krytou terasou z obývačky, umožnený vjazd a parkovanie autami aj v nádvorí domu. Samozrejmosťou je existencia všetkých IS, podlahové kúrenie, náklady na energie činia 385 000 € mesiac.
Exkluzívna ponuka, nájdete iba v R1reality Piešťany.

Názor makléra: Priestranná rodinná vila v dobrom stave, v príjemnom vyhotovení a nadštandardnou výbavou. Ideálna pre pohodlné bývanie väčšej rodiny či spojenie podnikania s bývaním. Benefitom je situovanie nehnuteľnosti v obľúbenej, tichej vilovej štvrti Floreát, v pešej dostupnosti do centra mesta či SPA Piešťany.

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.
Podrobnosti v R1reality FINANCE.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, odmenu R1reality
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasnej konštrukcie a súčasného technického stavu objektu je možné predpokladať zaradenie do energetickej triedy B.
Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality, zavolajte nám a dohodneme sa.

R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.
Prečítať menej

Charakteristika

Celková úžitková plocha: 400 m²
Plocha obytnej časti: 400 m²
Počet nadzemných podlaží: 3
Stav nehnuteľnosti: kompletná rekonštrukcia
Forma vlastníctva: osobné
Kvalitatívny štandard: RD z klasických materiálov
Rok výstavby: 255
Výmera pozemku celkom: 477 m²
Zateplenie budovy: nie
Bezpečnostné zariadenie: nie
Internet: áno
Káblová televízia: nie
Krb: áno
Sauna: nie
Garáž: áno
Pitná voda: vodovod
Odpadové vody: verejná kanalizácia
Zobraziť viac

Doplňujúce údaje


Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Anton Pernisch

+421 948 118 118 Zobraziť číslo

R1reality

R1reality

člen NARKS

Ponuky spoločnosti: 138

Kollárova 12
92101, Piešťany (SK)

385 000 € 963 €/m2

Anton Pernisch

R1reality

+421 948 118 118 Zobraziť číslo