RE0005831-22-000599 (JuFq1dAcX6u) Aktualizovaný: 23. 06. 2022 1. publikácia: 23. 06. 2022

REZERVOVANÉ - Krásna priestranná historická vila pri kaštieli vo Svätom Antone


Svätý Anton • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

445 000 € 2225 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
200 m²

Plocha pozemku:
0 m²
Info

Ponúkame na predaj EXKLUZÍVNU historickú budovu – vilu Soví Dom situovanú priamo pri kaštieli vo Svätom Antone, ktorý je vzdialený len 10 minút od centra mesta Banská Štiavnica. Táto krásna vila je národnou kultúrnou pamiatkou a bola postavená v 19. storočí pre správcu kaštieľa a pracovníkov Ferdinanda Coburga.


Táto výnimočná, celoročne obývateľná nehnuteľnosť je vhodná na trvalé bývanie, no vzhľadom na veľkosť a lukratívnu lokalitu má vysoký potenciál aj na podnikateľské účely. Priam metrová vzdialenosť kaštieľa s krásnym kaštieľskym parku a neďaleká Banská Štiavnica priťahujú ročne tisícky návštevníkov. Výborná príležitosť na poskytovanie ubytovania a zriadenia jedinečnej „kaštieľskej“ reštaurácie alebo vinárne.  


Vila s celkovou obytnou plochou 200 m2 prešla v priebehu rokov obsiahlou rekonštrukciou, ktoré zahrňovali aj nové drevené trámové stropy so záklopom, inžinierske siete, omietky, strešnú krytinu. Dispozícia izieb je pôvodná a veľkorysá, podkrovie priestranné, vhodné na podkrovné bývanie (predpripravené siete a vikiere) plus krásna klenbová pivnica o veľkosti 120 m2 s 20 m2 sieňou ponúka novému majiteľovi široké spektrum možností.


Vila má dva samostatné apartmány s kúpeľňou plus jeden priestranný samostatný byt , ktorého súčasťou je veľká obývacia izba, kuchyňa, spálňa a kúpeľňa. Vykurovanie je zabezpečené krásnymi, historickými kachľovými pecami, nadimenzovanými pre kubatúru izieb. V časti bytu sú privedené rozvody pre ústredné kúrenie radiátormi. Všetky obytné priestory spája priestranná vstupná hala, do ktorej sa vchádza cez presklenú verandu s vchodom orientovaným smerom ku kaštieľu a kaštieľskemu parku. 


Svätý Anton je peknou, priestrannou a zároveň aj najväčšou obcou ležiaca južne od mesta Banská Štiavnica, od ktorej je vzdialená len niekoľko kilometrov. Obec je súčasťou krajinného celku Štiavnické Vrchy, ktorý vyniká množstvom kultúrnohistorických a stavebnotechnických pamiatok. Obec tak poskytuje veľa možností na aktívne i pasívne prežitie voľného času. Lokalita je známa predovšetkým vďaka Múzeu vo Svätom Antone - barokovo-klasicistickému kaštieľu, ktorý je určite jedným z najkrajších na Slovensku.Ak Vás naša ponuka zaujala kontaktujte nás / dohodnite si obhliadku:


Juraj Ladziansky ,  0944 500 834,  ladziansky@karinpartners.sk


certifikovaný realitný maklér / člen realitnej únie


V cene sú zahrnuté služby RK : komplexný právny servis - vypracovanie všetkých druhov zmlúv potrebných k predaju, poplatok za overenie podpisov na kúpnych zmluvách, správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností, odovzdanie nehnuteľnosti .


Pre našich klientov poskytujeme osobný a profesionálny prístup pri predaji, rýchlosť a znalosť trhu. Pomôžeme  Vám s predajom, prenájmom alebo kúpou Vašej novej nehnuteľnosti. V prípade vážneho záujmu ma neváhajte kontaktovať.


Popis nehnuteľnosti, text a foto-dokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti KARIN & PARTNERS real s.r.o.

Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
200 m²

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Prechodová izba:
Nie
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Juraj Ladziansky

KARIN & PARTNERS real, s.r.o.

0944 500 834 zobraziť číslo

KARIN & PARTNERS real, s.r.o.

Jelšová 11 • , Bratislava -mestská časť Nové Mesto
Celá ponuka spoločnosti

445 000 € 2225 €/m²

Kontakt na predajcu

Juraj Ladziansky

KARIN & PARTNERS real, s.r.o.

0944 500 834 zobraziť číslo