RE0004144-20-000088 (5030) Aktualizovaný: 15. 01. 2021 1. publikácia: 15. 01. 2021

Jedinečné bývanie so všetkými výhodami v 5 izbovom rodinnom dome s vlastným wellnessom, Spiegelsal

Jána Sambucusa
Trnava • Slovenská republika Ukázať na mape
Ukázať na mape

379 900 € 848 €/m2

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Celková úžitková plocha:
448 m²

Výmera pozemku celkom:
418 m²
Info
Vo výhradnom zastúpení majiteľa/ 3D obhliadku si môžete pozrieť pod fotodokumentáciou


Tento výnimočný dom s nádychom anglického vidieka podtrhnutý osobitným štýlom sa nachádza v lukratívnej časti Spiegelsalu v Trnave.


Jacuzzi, fínska sauna, chladiaca kaďa, vináreň s barom, samostatná vínna pivnica so vstupom z dvora, toto všetko uspokojí budúceho majiteľa, ktorý hľadá relax s vlastnou oddychovou zónou.


Celkovú atmosféru domu dotvára dvor so stromami s nádherným vystavaným tehlovým altánkom a grilom a mozaiková dlažba. Z prednej časti je zdobený masívnym zábradlím s ručným historickým kovaním ukotveným v liatinových stĺpoch. Počas letných večerov podtrhne celkovú pohodu posedenia s rodinou a priateľmi pri výbornom víne nasvietenie dvora stĺpikovými lampami na diaľkové ovládanie, ktoré je umiestnené v upravenom, udržiavanom trávniku. Dušu domu dotvára zariadenie v industriálnom štýle, ktoré je súčasťou ceny domu.


DISPOZÍCIA


Tento dvojpodlažný dom s kvalitnými prvkami zariadenie a vybavenia si zamilujete na prvý pohľad.


1. podlažie tvoria vstupná chodba s botníkom a úložným priestorom, z ktorej sa prechádza do dennej časti domu pozostávajúcej z haly, obývacej izby, kuchyne s komorou a toalety. Z veľkorysej haly s krbom a s jedálenským masívnym dreveným stolom s pohodlným sedením sa prechádza do priestrannej obývacej izby s výstupom na balkón orientovaný do uličnej časti. Príjemnú atmosféru kuchyne s orientáciou na východ dotvára tehlový obklad steny.


Na 2. podlažie nočnej časti domu sa vystupuje masívnym dreveným schodiskom so zábradlím. Nachádzajú sa tu tri samostatné neprechodné spálne, menšia izba s vystavaným úložným priestorom, priestranná kúpeľňa so sprchovým kútom a s toaletou. O dostatok úložného priestoru sa nemusíte obávať, v dvoch spálňach sú vstavané skrine. Z dvoch miestností sa vychádza na balkón.


V prízemnej časti domu je umiestnená relaxačná zóna s jacuzzi so samostatným výstupom na dvor a ďalšia miestnosť s úložným priestorom s roldorovým systémom po celej dĺžke steny. Z tejto miestnosti sa dá prejsť do uličnej časti predzáhradky. O ďalšie medziposchodie nižšie sa presunieme do vinného baru s pivnicou, priestoru s fínskou saunou a chladiacou vystavanou kaďou. Účelová práčovňa so sprchovým kútom a toaletou je poruke tiež v tejto časti domu. Z jednej z garáží s úložným priestorom s roldorovým systémom sa cez túto časť vstupuje do domu suchou nohou. Druhá samostatná garáž je prístupná z dvora. Brány na automatické ovládanie sú v tomto dome samozrejmosťou.


TECHNICKÉ PARAMETRE


Samostatne stojaci rodinný dom s rovnou strechou je zateplený, má silikónovú omietku s tehličkovým obkladom v dolnej časti domu. Tri balkóny sú zdobené ručne kovaným zábradlím. Hlavná bránka do domu, dve samonosné kované brány na elektrický pohon, historické ručne zdobené kované zábradlia, horizontálne oceľové stromové mreže, vertikálne stromové mreže s vykutými volutami a vonkajšie lampy majú antikoróznu povrchovú úpravu.


V dome sú kvalitné plastové okná chránené sieťkami proti hmyzu, drevené parkety, smrekové dvere so zárubňami, krb s mramorovým obložením s prieduchmi v chodbe. Príjemnú atmosféru v dome počas chladnejších dní dotvára krb osadený do steny, ktorý je viditeľný z haly aj obývačky. Vo všetkých izbách sú inštalované klimatizačné jednotky.


Dom je zabezpečený kamerami a bezpečnostným systémom napojeným na bezpečnostný pult s výstupom na mobil. V dome sú bezpečnostné protipožiarne dvere.


V cene nehnuteľnosti:sprostredkovanie vyhotovenia zmluvnej dokumentácie k prevodu nehnuteľnosti (kúpna zmluva, návrh na vklad do katastra nehnuteľností), právny servis,
prehlásenie energií z pôvodného na nového majiteľa / elektrika, plyn, voda pri dome/ vyhotovenie odovzdávacieho protokolu/,
sprostredkovanie a vybavenie Hypotekárneho úveru, vrátane vinkulácie poistenia nehnuteľnosti k hypotekárnemu úveru na počkanie / sme zapísaní v NBS v Registri finančných agentov a finančných poradcov ako Podriadený finančný agent v Podregistri poskytovania úverov pod registračným číslom 248 638.
Prečítať viac

Charakteristika

Plocha obytnej časti:
448 m²

Počet spální:
3

Počet nadzemných podlaží:
2

Počet podzemných podlaží:
1

Stav nehnuteľnosti:
čiastočná rekonštrukcia

Forma vlastníctva:
firemné

Prevažujúca konštrukcia objektu:
tehlová

Kvalitatívny štandard:
RD z klasických materiálov

Pozemok typ:
rovinatý

Príjazd:
asfaltová cesta

Zateplenie budovy:
áno

Spôsob kúrenia:
ústredné kúrenie

Zdroj tepla:
zemný plyn

Príprava teplej vody:
súbežne s ÚK

Elektrický prúd:
220/380 V

Bezpečnostné zariadenie:
áno

Internet:
áno

Káblová televízia:
áno

Terasa:
40 m²

Krb:
áno

Sauna:
áno

Garáž:
áno

Počet parkovacích miest v garáži:
3

Pitná voda:
vodovod

Súčasné využitie:
trvalé bývanie

Odpadové vody:
verejná kanalizácia

Možnosti využitia:
trvalé bývanie
Zobraziť viac

Doplňujúce údaje


kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Andrea Némethyová

Andrea Némethyová

+421 948 355 336
Zobraziť číslo

Territory Property, s. r. o.

Territory Property, s. r. o.

Ponuky spoločnosti: 77

Kapitulská 461/19 • 91701, Trnava (SK)
Territory Property, s. r. o.

379 900 € 848 €/m2

Andrea Némethyová

Andrea Némethyová

+421 948 355 336
Zobraziť číslo