(Ju-LU7lAnij) Aktualizovaný: 22. 07. 2024 1. publikácia: 21. 07. 2024

HERRYS - Na predaj 5-izbový rodinný dom, 450 m2 s dvojgarážou na krásnom pozemku, 1 083 m2 v Trenčíne

Na Vinohrady
Trenčín • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

435 000 € 967 €/m²

Poznámka k cene: 435 000 EUR
Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
450 m²

Plocha pozemku:
1 083 m²
Info
HERRYS - Na predaj 5-izbový rodinný dom, 450 m2 s dvojgarážou na krásnom pozemku, 1 083 m2 v Trenčíne

Realitná kancelária HERRYS ponúka na predaj celopodpivničený 5-izbový rodinný dom s rozlohou 450 m2, s dvojgarážou na krásnom pozemku s rozlohou 1 083 m2 v Trenčíne, v príjemnej a pokojnej časti Zlatovce. Dom bol kolaudovaný v roku 2009.Na prízemí sa nachádza dvoj-garáž s automatickými bránami, zádverie so vstavanou skriňou, kuchyňa s jedálňou a terasou, obývačka s otvoreným výhľadom do poschodia (galéria), s krbom a domácim kinom, pracovňa, hosťovská izba, kúpeľňa a terasa spájajúca pracovňu, hosťovskú izbu a obývačku. Na poschodí sa nachádza hlavná spálňa so šatníkom a kúpeľnou a dve izby s kúpeľňou, v galérii je knižnica.Pod celým domom sa nachádza svetlá pivnica s rozlohou 180 m2 a s oknami, ktorá má samostatný vchod zo záhrady. Pozemok, na ktorom stojí dom, sa nachádza pod úrovňou prístupovej cesty, vďaka čomu je v pivnici dostatok denného svetla. Súčasťou priestorov je kotolňa s pracovnou miestnosťou, sklad na náradie, nevykurovaná vínna pivnica, práčovňa so sušiarňou, miestnosti pre vírivú vaňu so saunou a fitness/herňu (alternatívne samostatná bytová jednotka), kúpeľňa. Vykurovanie je zabezpečené kondenzačným kotlom Buderus a solárnymi panelmi, a preto prevádzkové náklady na rozlohu domu sú veľmi nízke a pohybujú sa okolo 200 eur mesačne.Dom je napojený na plyn, kanalizáciu, mestskú vodu a elektriku. Parkovanie: 2 autá v dvojgaráži a 4 autá pred domom. V blízkosti sa nachádzajú materská škola, základná škola či potraviny.
Rodinný dom je vhodný nielen na bývanie, ale aj na podnikateľskú činnosť, napr. na zriadenie pobočky firmy, resp. kancelárie, ordinácie súkromného lekára atď.
Rodinný dom
5-izbový
úžitková plocha: dom 450 m2 (zastavaná plocha 180 m2)
pozemok: 1 083 m2
mesačné prevádzkové náklady : 200 eur/mesiac

BENEFITY
•veľkorysá úžitková plocha domu – 450 m2
•krásny veľký pozemok – 1 083 m2
•možnosť dom využívať na bývanie a zároveň na podnikateľské účely
•svetlá pivnica s rozlohou 180 m2, s oknami a vlastným vchodom z exteriéru – možnosť prerobiť a využívať na podnikateľské účely
•parkovanie pre 6 aut
•veľmi nízke náklady na bývanie – 200 eur mesačne


DISPOZÍCIA
Na prízemí sa nachádza dvoj-garáž s automatickými bránami, zádverie so vstavanou skriňou, kuchyňa s jedálňou a terasou, obývačka s otvoreným výhľadom do poschodia (galéria), s krbom a domácim kinom, pracovňa, hosťovská izba, kúpeľňa a terasa spájajúca pracovňu, hosťovskú izbu a obývačku. Na poschodí sa nachádza hlavná spálňa so šatníkom a kúpeľnou a dve izby s kúpeľňou, v galérii je knižnica.Pod celým domom sa nachádza pivnica, ktorá má samostatný vchod zo záhrady. Pozemok, na ktorom stojí dom, sa nachádza pod úrovňou prístupovej cesty, vďaka čomu je v pivnici dostatok denného svetla. Súčasťou priestorov je kotolňa s pracovnou miestnosťou, sklad na náradie, nevykurovaná vínna pivnica, práčovňa so sušiarňou, miestnosti pre vírivú vaňu so saunou a fitness/herňu (alternatívne samostatná bytová jednotka), kúpeľňa.

LOKALITA
Dom sa nachádza v jednej z najžiadanejších lokalít mesta Trenčín – Zlatovce. Zlatovce sa pýšia exkluzívnou atmosférou a výnimočným šarmom, čím sú ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú luxusný a pokojný životný štýl. Zlatovce patria medzi najprestížnejšie štvrte v meste Trenčín. Sú známe svojou bohatou zeleňou a modernými obytnými domami, čím vytvárajú pocit komunity a luxusu. Táto lokalita je známa svojím pokojom a bezpečnosťou. Zlatovce sú obklopené krásnou prírodou, čo poskytuje obyvateľom možnosť relaxovať a vychutnávať si vonkajší životný štýl bez toho, aby sa vzdialili ďaleko od svojho domova. Aj keď Zlatovce ponúkajú súkromie a odľahčenie od ruchu mesta, zároveň sú v blízkosti všetkých dôležitých obchodov, reštaurácií, škôl a iných služieb.

CENA
435 000 EUR


© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
450 m²

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
2009

Typ konštrukcie:
Zmiešaná

Orientácia:
Severovýchodná

Počet nadzemných podlaží:
1

Počet izieb / miestností:
5

Prechodová izba:
Nie

Terás:
1

Vykurovanie:
Podlahové, Klimatizacia

Plocha pozemku:
1 083 m²

Zastavaná plocha:
180 m²

Vybavenie:
Sklad, Technická miestnosť, Pivnica

Telekomunikácie:
Internet
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Ing Emil Matuška

HERRYS s.r.o.

+4219489...+421948904111 zobraziť číslo

HERRYS s.r.o.

Žilinská 7 • 811 05, Bratislava - Staré Mesto (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

435 000 € 967 €/m²

Kontakt na predajcu

Ing Emil Matuška

HERRYS s.r.o.

+4219489...+421948904111 zobraziť číslo