RE0004953-19-000534 (PC-28)

GRAHAMS - PREDAJ exkluzívny dom - Gaštanová alej - Rusovce

Cena na vyžiadanie

ZAKLADNÉ INFORMÁCIE
Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Celková úžitková plocha:
320 m2
Ulica:

Mesto:
Bratislava - Rusovce, Slovenská republika
Aktualizovaný: 24. 01. 2020 1. publikácia: 24. 01. 2020
Ponúkame Vám na predaj nadštandardne zariadený dom vo Florentskom štýle pre najnáročnejšieho klienta v novom areali Gastanova alej v obci Rusovce. Pozemok má celkovú rozlohu 928 m2, z čoho 250 m2 je zastavaná plocha domu. Celková rozloha domu je 425,97 m2 a obytná plocha domu je 320,89 m2. Dom je postavený z materiálu Porotherm, je zateplený a do 2/3 obložený kamenným obkladom. Spevnené ploch Prečítať viac y okolo domu (parkov. miesta, chodník k domu a okolo domu a terasa) sú zo zámkovej betónovej dlažby.

Dom sa nachádza v novovybudovanej pokojnej časti Rusoviec, s dobrým komunikačným prístupom do Bratislavy.
Vstup na pozemok je cez elektronicky ovládanú nerezovú bránu. V dome sa nachádza dvoj-garáž s elektrickou bránou.
Vstup do domu je cez vstupnú halu, kde sa nachádza vstavaný šatník z masívneho dreva. Zo vstupnej haly sa vchádza do izby (pracovne). V hale sa tiež nachádza vstup na toaletu. Priamo z haly sa vchádza do hlavnej-dennej časti domu, ktorá pozostáva z priestrannej obývacej izby s vysokým stropom cez dve poschodia, s krbom a veľkoplošnými oknami, ktoré zabezpečujú dokonalé presvetlenie a vstup na zadnú časť pozemku s terasou. Naľavo je situovaná jedálenská časť, z ktorej sa ide priamo do samostatnej kuchyne s priestrannou kuchynskou linkou vybavenou vstavanými spotrebičmi značky Smeg a ďalším jedálenským stolom. V kuchyni sa nachádzajú dve menšie miestnosti využiteľné ako špajza a sklad. Z obývacej miestnosti je tiež vchod do spálne pre návštevy, ktorá je vybavená samostatnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou.
Schodmi zo vstupnej chodby vystúpime na druhé podlažie, kde sa nachádza galéria, z ktorej je vidieť do obývacej izby. Na jednej strane sú dve detské izby s balkónom a kúpeľňa s vaňou a toaletou, na druhej strane je hlavná spálňa so šatníkom a priestrannou kúpeľňou so sprchovým kútom, výrivkou, fínskou saunou, dvoj-umývadlom a toaletou.

Dom je kompletne zariadený kvalitným nábytkom. Dom je vybavený stropnou klimatizáciou, podlahovým kúrením, ktoré je riešené plynovým kotlom a bojlerom značky Vaillant.
V dome je predpríprava na fotowoltaiku a na pozemku je príprava na bazén. Automatické zavlažovanie celej záhrady je napojené na hĺbkový vrt. V dome je aj miestnosť na záhradnícke zariadenie s regálmi.V podkroví je priestor ktorý sa dá využiť na uskladnenie vecí namiesto pivnice.

Cena nehnuteľnosti po osobnom alebo telefonickom rozhovore v RK, poskytujeme kompletný právny servis, finančný servis a ostatné náležitostí pri prepise samotnej nehnuteľnosti. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Zodpovedný maklér: Pavol Cebák, mobil: 0901 900 222, mail: cebak@grahams.sk

Upozornenie: Popis nehnuteľnosti - text je majetkom a autorským dielom spoločnosti Grahams © Copyright Grahams
Prečítať menej

Charakteristika

Celková úžitková plocha: 320 m²
Stav nehnuteľnosti: novostavba
Forma vlastníctva: osobné
Kvalitatívny štandard: RD z klasických materiálov
Rok výstavby: 2015
Rok kolaudácie: 2013 - 2015
Výmera pozemku celkom: 928 m²
Spôsob kúrenia: lokálne vykurovanie
Internet: áno
Káblová televízia: áno
Terasa: 36 m²
Zobraziť viac

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Pavol Cebák

Pavol Cebák

+421 901 900 222 Zobraziť číslo

Grahams Real, s.r.o.

Grahams Real, s.r.o.

člen NARKS

Ponuky spoločnosti: 122

Šustekova 49
85104, Bratislava - Petržalka (SK)

Cena na vyžiadanie

Pavol Cebák

Pavol Cebák

Grahams Real, s.r.o.

+421 901 900 222 Zobraziť číslo