(JufmuG56fWB) Aktualizovaný: 06. 02. 2023 1. publikácia: 06. 02. 2023

GEMINIBROKER v obci Rudabánya ponúka na predaj 2i rodinný dom

Maďarsko • Rudabánya • Rudabánya Ukázať na mape
Ukázať na mape

18 000 € 150 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
120 m²

Plocha pozemku:
463 m²
Info
Ponúkame Vám na predaj 2-izbový RD v príjemnom banskom mestečku Rudabánya - nachádza sa iba 50 km od Rožňavy. Od Rimavskej Soboty a rovnako aj od Košíc je vzdialená 80 km po dobrej a málo frekventovanej ceste. Od hraničného priechodu Domica je obec vzdialená len 23 km a na priechod Abovce je to cca 30 km. 

POPIS
Dom je podpivničený. V dome sa nachádza predizba, 2 izby, veľká kuchyňa s jedálňou, špajza a kúpeľňa s toaletou. Podlahy sú: dlažba a parkety. V dome je ústredné vykurovanie (radiátory) zabezpečené plynovým kotlom + je možné kúriť aj pieckami na drevo - dom má 2 komíny.

KONŠTRUKCIA
Rodinný dom bol postavený v roku 1950 na betónových základoch z kombinácie tehál a váľkov, teda z nepálenej tehly, ktorá je v súčasnosti jedným z najlepších a najekologickejších materiálov s vynikajúcimi termo-izolačnými a tiež zvukovo-izolačnými vlastnosťami, čo znamená, že dokážu udržať v dome príjemný chládok aj počas tých najteplejších dní a v zime zas veľmi dobre držia teplo. Strecha je škridlová.

POZEMOK a IS
Do domu sú zavedené všetky inžinierske siete: elektrina, plyn, je napojený na obecný vodovod aj na kanalizáciu. Pozemok má veľkosť 463m2, je slnečný a je vhodný na pestovanie či chov zvierat. Ovocné stromy: slivka, broskyňa a orech. 

PROSTREDIE
Obec Rudabánya má bohatú históriu, patrí k najstarším banským mestám Európy, preslávilo sa najmä ťažbou železnej rudy, následkom čoho tu vzniklo krásne jazero modrozelenej farby s hĺbkou až 60m a tým je zároveň aj najhlbším jazerom Maďarska. V obci sa nachádzajú rôzne obchody, pizzéria, škola, škôlka, pošta, kostoly, múzeá, polícia, autobusová a vlaková stanica, detské ihrisko, futbalové ihrisko, tenisové kurty…  Avšak obec ukrýva viacero turistických atrakcií, napr. v okolí jazera sú vyhliadkové veže, Rudapark, ktorý ponúka okrem expozície aj herňu pre deti či paleontologický park so zvieratkami a ešte omnoho viac. V susednej obci je veľmi zdravý vyvierajúci prameň. Blízko je tiež obľúbená vodná nádrž Rakaca vhodná na rybárčenie aj kúpanie a ešte mnoho ďalších turistických, cyklistických a rekreačných príležitostí navôkol (hubárčenie, jazda na koni, rôzne múzeá, hrady, kaštieľ v Edelényi, vyhliadková veža, Národný park Aggtelek - jaskynný komplex, morské oko v obci Jósvafő.....).

CENA: 18 000€

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov certifikovaného advokáta a vkladu do katastra, preklad zmluvy do slovenského jazyka, odovzdanie listu vlastníctva,  prepis energií na základe plnej moci a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je vybavenie pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní nielen administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine. Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

Naši makléri Vám radi poskytnú bližšie informácie o nehnuteľnosti a pomôžu Vám s výberom vhodnej nehnuteľnosti. Kompletnú ponuku našich ponúkaných nehnuteľností nájdete na www.geminibroker.sk

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte nás telefonicky v pracovných dňoch od 8.30 do 18.00 a v sobotu od 9.00 do 12.00 a dohodnite si termín obhliadky na našej infolinke
+ 421 905 177 704     ALEBO   NONSTOP
mailom na : info@geminibroker.sk  
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
120 m²

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Murovaná

Počet nadzemných podlaží:
1

Počet izieb / miestností:
2

Prechodová izba:
Nie

Počet kúpeľní:
1

Plocha pozemku:
463 m²

Zastavaná plocha:
100 m²
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Lucia - ingatlan

GEMINIBROKER KE

+421905177704,+36203979769 zobraziť číslo

GEMINIBROKER

Skladná 38 • 04401, Košice (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

18 000 € 150 €/m²

Kontakt na predajcu

Lucia - ingatlan

GEMINIBROKER KE

+421905177704,+36203979769 zobraziť číslo