Dvojpodlažný rodinný dom s ďalším samostatným domčekom blízko Piešťan

115 000 € 767 €/m2

ZAKLADNÉ INFORMÁCIE
Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Celková úžitková plocha:
150 m2
Ulica:

Mesto:
Chtelnica, Slovenská republika
Aktualizovaný: 10. 11. 2019 1. publikácia: 10. 11. 2019
Dvojpodlažný 5 izbový rodinný dom s ďalším samostatným 1 izbovým domčekom a garážou v obci Chtelnica blízko Piešťan na predaj.
Dom pozostáva zo vstupnej haly, kde sa nachádza vstup do hlavnej časti domu, vstup na verandu, východ na dvor a kotol. Prvé podlažie tvorí kuchyňa s krbom, špajza, priestranná miestnosť, kúpeľňa, samostatné WC a schodisko. Druhé podlažie tvoria dve samostatné izby a j
Prečítať viac edna väčšia izba s prechodom do menšej izby. Na pozemku sa nachádza domček s úžitkovou plochou cca 30 m2 a pozostáva z komôrky, kuchyne a jednej izby. V zadnej časti domčeku sa nachádza zastrešená terasa s krbom. Ďalej sa na pozemku nachádza garáž na jedno auto.
Obec Chtelnica má výbornú vybavenosť, nachádza sa tu: OÚ, Pošta, zdravotné stredisko, kde nájdeme všeobecného, detského aj zubného lekára, lekáreň, ZŠ 1. aj 2. stupeň, potraviny, rôzne predajne, reštauračné zariadenie, pohostinstvo, ihriská ako je napríklad detské, futbalové, ľadové, multifunkčné, aj tenisové, funguje tu autobusová doprava do Piešťan 20 km, do Trnavy 23 km, do Brezovej pod Bradlom 23 km a do Bratislavy 81 km.
Chtelnica je známa svojou dominantnou kultúrnou pamiatkou – Kaštieľ, jeho krásna záhrada aj rybník, ktorý dýcha históriou už od 16. storočia. Dnes slúžia pivničné priestory ako regionálne múzeum na dokumentáciu a prezentáciu dejín mestečka Chtelnica a jeho okolia, v minulosti slúžili na uskladnenie veľkého množstva vín a k týmto priestorom sa viaže povesť o mladej kontese, ktorú tu stihol smutný osud. Kaštieľ je turistickým lákadlom aj vďaka Malokarpatskej galérii, kde môžu svoje diela vystaviť fotografi, sochári, maliari aj rezbári a zaujímavá je aj kaplnka ukrižovania. Turisti aj cykloturisti si prídu na svoje, okolie je bohaté na trasy rôznej náročnosti. Rybárčiť, relaxovať, prechádzať, stanovať či opekať je možné na Chtelnickej priehrade, ktorá je obklopená lesným prostredím.
Prečítať menej

Charakteristika

Celková úžitková plocha: 150 m²
Plocha obytnej časti: 150 m²
Stav nehnuteľnosti: čiastočná rekonštrukcia
Forma vlastníctva: osobné
Kvalitatívny štandard: RD z klasických materiálov
Rok výstavby: 255
Výmera pozemku celkom: 502 m²
Zateplenie budovy: nie
Elektrický prúd: 220/380 V
Bezpečnostné zariadenie: nie
Internet: nie
Káblová televízia: nie
Krb: nie
Sauna: nie
Garáž: nie
Pitná voda: vodovod
Odpadové vody: verejná kanalizácia
Zobraziť viac

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Janka Havelová

+421 949 459 620 Zobraziť číslo

Romantické chalupy, s.r.o.

Romantické chalupy, s.r.o.

člen NARKS

Ponuky spoločnosti: 47635

Nejedlého 67
841 02, Bratislava - Dúbravka (SK)

115 000 € 767 €/m2

Janka Havelová

Romantické chalupy, s.r.o.

+421 949 459 620 Zobraziť číslo