RE0003036-20-000005 (1200)

5 izbový rodinný dom na predaj - Senec

259 000 € 1 727 €/m2

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE
Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Celková úžitková plocha:
150 m²

Výmera pozemku celkom:
440 m²
Ulica:
Okružná

Mesto:
Senec

Štát:
Slovenská republika
Aktualizovaný: 20. 09. 2020 1. publikácia: 20. 09. 2020
Ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom v Senci na Okružnej ulici č. 41.
Dom má celkovú výmeru 150 m2 a nachádza sa v lokalite Lesopark Senec, na pozemku o celkovej výmere 440 m2. Zastavaná plocha RD je 107 m2. Lokalita sa nachádza pri obci Tureň, pričom je súčasťou mesta Senec.

Dom bol dokončený a kolaudovaný v roku 2014.

Jedná sa o novostavbu rodinného domu podľa individuálneho projektu, pričom dom je vyhotovený z presných tvárnic Ytong theta hrúbky 500 mm, bez zateplenia. Rodinný dom je vďaka pórobetónovým tvárniciam ytong nizkoenergetický s celkovými nákladmi na prevádzku vo výške 125 € mesačne (plyn 70 €, elektrina 45 €, voda 10 €).

Dom je riešený ako dvojpodlažná stavba na železobetónovej základovej doske. Stropná doska nad prízemím je tvorená systémom ytong - stropné tvárnice a betónovou zálievkou, strop nad poschodím je riešený väzníkovým systémom so strešnou izoláciou v hrúbke 36 cm (minerálna vlna). Strecha je pultová, izolovaná fatrafolom.
Okná, vstupné a posuvné dvere na terasu, sú hliníkové s trojsklom od firmy Cortizo - z vonkajšej strany vo farbe antracit, z vnútornej strany eloxovaný povrch. Nad všetkými oknami obytných miestností sú koľajnice pre umiestnenie závesov.

Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, úložný priestor pod schodiskom, kúpeľňa so sprchou a WC, pracovňa (hosťovská izba) so šatníkovými skriňami, pracovným stolom a policami, ďalej je na prízemí komora, kuchyňa s kuchynskou linkou a zabudovanými spotrebičmi (chladnička s mrazničkou, rúra, mikrovlnná rúra, sklokeramická varná doska, umývačka riadu, digestor) - všetko zariadenie zostáva v dome pre nových majiteľov. Na prízemí sa taktiež nachádza obývacia izba s jedálenskou časťou - všetok nábytok je vyrobený na mieru a zostáva v dome. V obývačke je kožená sedačka Phase, ktorá taktiež zostáva v dome.

Na poschodí sa nachádza technická miestnosť s kvalitným kotlom Viessmann Vitodens 200 a zásobníkom na teplú úžitkovú vodu s objemom 130 litrov. Kúrenie v RD je riešené ako podlahové teplovodné - kvalitné riešenie rautherm od firmy Rehau a v celom dome sú anhydritové potery na teplovodnom kúrení, čo zabezpečuje rýchly nábeh kúrenia.

Na poschodí je ďalej spálňa s manželskou posteľou na mieru (rozmer 200x200 cm) bez matraca, v spálni je taktiež šatník.

Ďalej sa na poschodí nachádzajú dve detské izby (v jednej je vstavaný šatník) a kúpeľňa s vaňou, toaletou, bidetom a dvoma umývadlami. Na chodbe je ďalší vstavaný šatník.

V celom dome okrem kúpeľní a technických miestností sú kvalitné plávajúce podlahy od firmy Quick step.

Dom je vybavený káblovými rozvodmi do všetkých miestností, pričom hlavný uzol je v skrinke v obývačke, kde je privedené aj pripojenie na internet, ktoré je riešené bezdrôtovo od firmy Radiolan s rýchlosťou cca do 40 Mbit/s. Internet je predplatený do apríla 2021. Štandardná cena za internet je momentálne 17 €/mesiac.

V dome je vyhotovená príprava na montáž klimatizačných jednotiek a to do každej obytnej miestnosti. Po dohode je možné realizovať montáž vnútorných aj vonkajších klimatizácií a ich spustenie do prevádzky.

Celý dom je zabezpečený bezdrôtovým alarmom od firmy Jablotron. Na fasáde domu je pripravená kabeláž pre montáž bezdrôtových kamier (po dohode je možné kamery inštalovať).

Dom je taktiež vybavený exteriérovými elektrickými žalúziami na diaľkové ovládanie s motormi od firmy Somfy, čo zabezpečuje bezpečie a hlavne tepelnú pohodu počas letných mesiacov.

Súčasťou vybavenia RD je čistička odpadových vôd na pozemku a zberná nádrž na zachytávanie prečistenej odpadovej vody, pričom odpadová voda sa používa na automatickú závlahu pozemku.
Na pozemku je okrem iného inštalovaná automatická kosačka Husqvarna.

Na pozemku je vytvorené parkovanie pre 3 vozidlá, pričom je možné zhotoviť po dohode zastrešenie (základný projekt je k dispozícii).

Predajná cena: 259.000 €
Prečítať viac

Charakteristika

Počet spální: 4
Počet nadzemných podlaží: 2
Stav nehnuteľnosti: novostavba
Forma vlastníctva: osobné
Prevažujúca konštrukcia objektu: tehlová
Kvalitatívny štandard: RD z klasických materiálov
Rok výstavby: 2013
Rok kolaudácie: 2013 - 2015
Rok poslednej rekonštrukcie: 2014
Pozemok typ: rovinatý
Príjazd: asfaltová cesta
Náklady za služby a energie: 125 €/mesiac
Energetický certifikát budovy: A
Energetický certifikát - vykurovanie: A
Energetický certifikát - príprava teplej vody: A
Zateplenie budovy: nie
Spôsob kúrenia: ústredné kúrenie
Zdroj tepla: zemný plyn
Príprava teplej vody: súbežne s ÚK
Elektrický prúd: len 220 V
Elektrický istič: do 25 A
Elektrická tarifa: iba denná
Bezpečnostné zariadenie: áno
Internet: áno
Káblová televízia: nie
Terasa: 30 m²
Krb: nie
Sauna: nie
Garáž: nie
Pitná voda: vodovod
Súčasné využitie: trvalé bývanie
Odpadové vody: domová čistička
Možnosti využitia: trvalé bývanie
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Mgr. Róbert Podhorský

Mgr. Róbert Podhorský

+421 918 186 636 Zobraziť číslo

REALITY MOVE, s.r.o.

REALITY MOVE, s.r.o.

Ponuky spoločnosti: 93

Hraničná 12
82105, Bratislava - Ružinov (SK)

259 000 € 1 727 €/m2

Mgr. Róbert Podhorský

Mgr. Róbert Podhorský

REALITY MOVE, s.r.o.

+421 918 186 636 Zobraziť číslo