RE0006068-19-000049 (AF10229)

5-izbový dvojdom pri rybníku v Prellenkirchen

299 000 € 2 231 €/m2

Vrátane provízie
ZAKLADNÉ INFORMÁCIE
Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Celková úžitková plocha:
134 m2
Ulica:

Mesto:
Prellenkirchen, Rakúsko
Aktualizovaný: 14. 08. 2019 1. publikácia: 14. 08. 2019
Kto miluje vodu, ten je tu doma!

Kvalita bývania a života pod (dvojitou) strechou, voľno-časové aktivity a šport dennodenne priamo pred Vašim prahom. Ak si chcete splniť sen o bývaní pri vode, oplatí sa venovať pozornosť nášmu projektu:

V areáli prírodného rybníka, vhodného na kúpanie, s rozlohou približne 1 600 m², bola zahájená výstavba dvojdomov a prvé domy budú už čoskoro pripravené
Prečítať viac na nasťahovanie. Vzorový dom si môžete prehliadnuť už teraz.

A takto budete bývať:

Žiť svoj sen o bývaní s 5 izbami: 134 m² obytnej plochy, ktorá je rozdelená na prízemie s obývačkou/jedálňou a otvorenou kuchyňou, ďalšou izbou, skladovým priestorom a kúpeľňou a toaletou. Na hornom poschodí sa nachádzajú 3 spálne, odkladacia miestnosť, kúpeľňa a toaleta. Klimatizácia a podlahové kúrenie sa postarajú o kvalitu bývania na najvyššej úrovni, juhovýchodná orientácia obytnej časti poskytuje svetlo a príjemnú pocitovú atmosféru, z terasy máte priamy prístup k rybníku, v ktorom sa dá kúpať.

Myslieť v budúcnosti: Domy s masívnou tehlovou konštrukciou sa vyznačujú dlhou životnosťou a stabilnou hodnotou. Kúrenie je geotermálne, teda cenovo výhodné a ekologické. Aby sme boli pripravení aj na e-mobilitu, budú na domoch predinštalované nabíjacie stanice.

Získať miesto, vytvoriť úložný priestor: Úložné priestory sa nachádzajú na každej úrovni domu (prízemie, horné poschodie a podkrovie), vo vonkajších priestoroch je k dispozícii skladovací priestor, átrium a v záhrade malý odkladací priestor na záhradné náradie. Ku každému domu patrí prístrešok na auto, ako ďalšie parkovacie plochy možno využiť aj príjazdovú cestu.

Záhrada & prístup k vode: Každý dom má predzáhradku a záhradu, ktorá Vás privedie priamo k vode. Vodný pozemok predstavuje plochu v spoločnom vlastníctve. Ako budúci vlastník máte chladivú vodu skutočne na skok: len čo vybehnete z Vášho domu!

Do záhrady, ktorá je samozrejme oplotená, sa dostanete cez terasu, prístup k nej však máte aj cez parkovisko, átrium a sklad.

Váš budúci domov odovzdávame pripravený na povrchové úpravy (resp. na želanie aj na kľúč). Podlahové krytiny, obkladačky, keramiku a armatúry prenechávame Vám, na individuálne stvárnenie. Za príplatok vo výške cca 20 000 € je možné dom odovzdať aj na kľúč. V kúpnej cene je zahrnutá polovica dvojdomu, podiel na pozemku spolu s pozemkom jazera ako všeobecnej plochy. Bez poplatkov za sprístupnenie pozemku alebo provízie! Ostáva zaplatiť už len náklady za zriadenie zmluvy, poplatok za zápis do pozemkovej knihy a daň z prevodu nehnuteľnosti.

Prellenkirchen je obec, žijúca aktívnym kultúrnym a spoločenským životom, zasadená do regiónu Carnuntum s mnohými viechami a krčmičkami. V Kellergasse môžete degustovať nejedno dobré vínko, pretože vo víne je pravda a vo Vašom novom domove pri (zrkadlovej) vode je zdravie, radosť a komfort.
Prečítať menej

Charakteristika

Celková úžitková plocha: 134 m²
Stav nehnuteľnosti: novostavba
Forma vlastníctva: osobné
Kvalitatívny štandard: RD z klasických materiálov
Rok výstavby: 2019
Výmera pozemku celkom: 391 m²
Spôsob kúrenia: lokálne vykurovanie
Zobraziť viac

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Ing. Gabriela Kočkovská

+421 905 336 885 Zobraziť číslo

FINAT REAL GmbH

FINAT REAL GmbH

Ponuky spoločnosti: 46

15
2421, Kittsee (AT)

299 000 € 2 231 €/m2

Ing. Gabriela Kočkovská

FINAT REAL GmbH

+421 905 336 885 Zobraziť číslo