(JuTOjfLRrMF) Aktualizovaný: 24. 01. 2023 1. publikácia: 24. 01. 2023

4i RD pri Dunaji - po rekonštrukcii vhodný na rekreáciu alebo bývanie

Hlavná
Jahodná • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

85 000 € 607 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
140 m²

Plocha pozemku:
964 m²
Info
Na predaj 4i vidiecky RD na krásnom 964m2 pozemku, ktorý je vhodný na bývanie, príp. rekreačné účely, je v pôvodnom stave, čo umožňuje rekonštrukciu podľa vlastných predstáv nového majiteľa. Dom s rozlohou 140m2 so sedlovou strechou je po rekonštrukcii obývateľný, steny sú suché, statika je v poriadku.
Dispozícia domu: Vstup je na podlhovastú chodby z ktorej sa vchádza do kuchyne a prechodnej izby, ďalej do spálne. Chodba pokračuje otvorenou časťou pozdĺž domu, odkiaľ sa vchádza do WC, komory a technickej miestnosti so vstupom na povalu. Z kuchyne sa ďalej vchádza do kúpeľne a do dvoch izieb, z ktorých jedna je prechodná.
V roku 2019 bola na dome urobená menšia rekonštrukcia, kde bol okrem iného zriadený elektrický kotol na teplú vodu. Kúrenie je riešené plynovým kotlom prostredníctvom radiátorov. Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Na zavlažovanie záhrady sa využíva voda z vŕtanej studne.
Vzhľadom na priestrannosť pozemku je možné ho rozdeliť a využiť na investičné účely, stavbu ďalšieho RD alebo dvojdomu po zbúraní pôvodného. Dom sa nachádza cca 100 m od toku malého Dunaja čo z neho robí vyhľadávanú nehnuteľnosť aj na rekreačné účely. Príjazdová asfaltová komunikácia umožňuje k nemu bezproblémovú dostupnosť ako aj parkovanie priamo pred ním.
Obec Jahodná leží na severovýchodnej hranici okresu Dunajská Streda, necelých 10 km od okresného mesta a 20 km od Galanty. Preteká cez ňu rieka Dunaj, vďaka čomu je v poslednej dobe vyhľadávaná najmä milovníkmi vodných športov, rybárov a turistov. V obci sa nachádza krásny park so vzácnymi drevinami, športový areál, prístavisko a požičovňa člnov.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
140 m²

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Osobné

Druh domu:
Klasický dom

Orientácia:
Juhozápadná

Prechodová izba:
Nie

Plocha pozemku:
964 m²

Zastavaná plocha:
140 m²
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Mgr. Tomáš Miške

AZIS Reality s.r.o.

+421903763560 zobraziť číslo

AZIS Reality s.r.o.

Hlavná • 92901, Dunajská Streda (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

85 000 € 607 €/m²

Kontakt na predajcu

Mgr. Tomáš Miške

AZIS Reality s.r.o.

+421903763560 zobraziť číslo