RE0004235-21-000146 (179617) Aktualizovaný: 09. 06. 2021 1. publikácia: 31. 05. 2021

4 izbový bungalov Trenčín - Záblatie, pozemok 576 m2

Záblatie
Trenčín • Slovenská republika Ukázať na mape
Ukázať na mape

225 000 € 1 679 €/m2

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Celková úžitková plocha:
134 m²

Výmera pozemku celkom:
576 m²
Info
VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj  rodinný dom -  bungalov v Trenčíne v časti Záblatie. Jedná sa o dvojdom kde každý dom má svoj vlastný vchod a pozemok, spája ich len jedna spoločná stena. Nachádza sa na ulici s výstavbou nových rodinných domov a prístup k nemu je po asfaltovej  komunikácii. Dom je jednopodlažný - typ bungalov, s vonkajšou terasou na pozemku z rozlohou  576 m2, postavený z materiálu tehla (obvodové múry tepelnoizolačné tehly Protherm ), s rovnou strechou. Jeho zastavaná plocha je 134 m2. Dom je rozdelený na dennú a nočnú časť. Pozostáva z 4 miestností: obývacej izby prepojenou s kuchyňou prepojenou na terasu cez veľké francúzske okná, v rodičovskej spálni je vstavaný šatník  a priamy výstup na terasu cez francúzske okná,  z detskej izby, hosťovskej izby, 2  kúpeľní, s toho jedna je s vaňou a druhá so sprchovým kútom,  WC a technickej miestnosti a  veľkorysej garáže s odkladacím priestorom. Dom je určený na  komfortné bývanie pre 4 člennú rodinu. Dom sa predáva v stave holodom, dokončený nasledovne: obvodové múry s vonkajšou fasádou, strecha, okná plastové trojsklá, vstupné bezpečnostné dvere, garážové dvere, vnútorné priečky s omietkami, potery, všetky vnútorné rozvody (elektrika, voda), podlahové elektrické vykurovanie v celom dome.  Fasáda v šedej farbe a upravený pozemok s obrubníkmi. Inžinierske siete napojené - voda, elektrika, kanalizácia. Výborná dostupnosť na diaľnicu a do centra mesta. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Kontakt: Mária Fursten, tel.: 0904 808 521, mail: fursten@vasereality.sk ID zákazky: 179574

Vzhľadom na aktuálnu situáciu (COVID-19) a na základe Opatrenia ÚVZ SR obhliadky realizujeme samozrejme za dodržania prísnych hygienických opatrení (rúška, rukavice, vzdialenosť). Dbáme na Vaše aj naše zdravie, a preto poprosíme  klientov a aby taktiež dodržali hygienické opatrenia.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.


 
Prečítať viac
Charakteristika

Plocha obytnej časti:
134 m²

Počet podzemných podlaží:
0

Stav nehnuteľnosti:
novostavba

Forma vlastníctva:
osobné

Kvalitatívny štandard:
RD z klasických materiálov

Energetický certifikát budovy:
A

Internet:
nie

Káblová televízia:
nie

Krb:
nie

Sauna:
nie

Garáž:
nie
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

VAŠE REALITY s.r.o.

VAŠE REALITY s.r.o.

Ponuky spoločnosti: 280

Kniežaťa Pribinu 2 • 91101, Trenčín (SK)
VAŠE REALITY s.r.o.

225 000 € 1 679 €/m2

Mária

Mária

+421 904 808 521
Zobraziť číslo