ELISABETH GARDEN IV – 3 IZB. BÝVANIE SO ZÁHRADOU

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Bottova ulica | 86.68 m²

Po mimoriadne úspešných predchádzajúcich etapách projektu Elisabeth Garden, kde dnes bývajú des

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

229,900 € 2652 €/m²

Top
Top

ELISABETH GARDEN IV – 3 IZB. BYTY SO ZÁHRADOU

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Bottova ulica | 86.68 m²

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Miloslavov

229,900 € 2652 €/m²

Top
Top

Obchodný priestor | Kramáre Living – prémiová príležitosť na podnikanie na Kramároch

Reality Bratislava-Nové Mesto

Objekt pre obchod | Jaskový rad | 51.34 m²

Ponúkame na predaj obchodné (nebytové) priestory v novom prémiovom projekte Kramáre Living, nac

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

146,260 € 2849 €/m²

Top
Top

2-izbový byt | Kramáre Living – komfortné mestské bývanie v žiadanej časti Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jaskový rad | 50.8 m²

Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 2-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

244,900 € 4821 €/m²

Top
Top

1-izbový byt | Kramáre Living – komfortné mestské bývanie v žiadanej časti Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Jaskový rad | 37.2 m²

Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 1-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

199,900 € 5374 €/m²

Top
Top

Zariadený! Nový 4-izbový mezonet so záhradou

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Osiková ulica | 103.7 m²

Exkluzívne ponúkame 4-izbový mezonet v druhej etape projektu MOJE MILKO. P Dom je kompletne za

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

299,900 € 2892 €/m²

Top
Top

Exkluzívny strešný byt s panoramatickou terasou – 227,92 m² | Kramáre Living

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Jaskový rad | 125.55 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 4-izbový strešný byt v prémiovom projekte Kramáre Living. Tento by

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

799,900 € 6371 €/m²

Top
Top

3-izbový byt na Družicovej ulici po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Družicová | 67 m²

Byt aj bytový dom po kompletnej rekonštrukcii. Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruova

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,900 € 4178 €/m²

Top
Top

5 izbový byt, Vajnorská ulica, Bratislava III, Nové mesto, zariadený, samostatné izby, parkovanie pre dve autá, balkóny

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | 145 m²

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 5 izbový byt, v lokalite Bratislava-Nové Mesto, Vajnorská ul

Publikované: 25.06.2021 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 10 /m²

Top
Top

BA Dúbravka - Villa Rustica - LUXUSNÝ 4i, 109m2, 2x balkón, loggia, 2x garážové státie, LES, CHKO, uzatvorená ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²

Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

450,000 € 4128 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

ZĽAVA 5000€ - BA RUŽINOV - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 3I BYT s garážou - Vietnamská ul., 77 M2, loggia, balkón, 2x KLIMATIZÁCIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²

Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

314,990 € 4091 €/m²

Top
Top

BAI - Wilsonova - 2i, úžasná lokalita, balkón, vlastné kúrenie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

239,990 € 4138 €/m²

Top
Top

ZĽAVA 3000€ BA Ružinov - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 4i BYT - Sklenárová ul., 80 M2, výborná lokalita, klimatizácia

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²

Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

346,990 € 4392 €/m²

Top
Top

BA Staré mesto - VYDRICA - LUXUSNÝ 2i BYT v novostavbe, 60 m2, terasa, odpočet DPH

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Floriánska | 60 m²

Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 7000 €/m²

Top
Top

Reality&Bývanie I Priestranný 3izbový byt s balkónom v tehlovej stavbe Pri Bielom kríži s výhľadom na Karpaty

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 3667 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

M U R G A Š O V A | Svetlý 2 izbový byt s lodžiou a pivnicou | BAI - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Murgašova | 37.5 m²

Exkluzívne v Y A M I • D O M I na preda

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

242,000 € 6453 €/m²

Top
Top

Pozemok so stavebným povolením na rodinný dom (aj s vizualizáciami)

Reality Častkovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 585 m²

Hľadáte miesto pre svoj nový dom, kde ráno s kávou v ruke vyzeráte na rozľahlú krajinu a večer

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Častkovce

86,900 € 149 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NOVÝ DIZAJNOVÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN V PIEŠŤANOCH: 80 m², 2 BAZÉNY, TOP AREÁL

Reality Piešťany

Apartmán | Rekreačná | 80 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá spája štýl, komfort, pokojné prostredie a vysokú úroveň bývania? T

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Piešťany

299,900 € 3749 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

2-izbový byt v predpredaji v Novom Hlohovci – ideálny na investíciu aj plnohodnotné bývanie

Reality Hlohovec

2 izbový byt | Nitrianska | 55.1 m²

Hľadáte nový 2-izbový byt, ktorý ponúkne praktickú dispozíciu, moderný štandard, výbornú lokali

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Hlohovec

157,990 € 2867 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²

* * * * * VÝSTAVBA ZAHÁJENÁ * * * * * Developerská spoločnosť Sekyra Group ponúka vo svojom pr

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

223,623.04 € 3623 €/m²

Top
Top

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

160,501 € 3831 €/m²

Top
Top

GolfChalet Veľká Lomnica - 3-izbový apartmán č. 6.11 s veľkorysými terasami a nádherným výhľadom na tatranské štíty

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 100 m²

Apartmán č. 6.11 je situovaný na prízemí apartmánového domu GolfChalet 6 - pred kolaudáciou.

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Ziskový Gastro areál v osobnom vlastníctve s pozemkom 1721 m² (Košice)

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

Objekt pre obchod | Ázijská trieda 7 | 368 m²

Hľadáte bezpečnú investíciu s okamžitým výnosom a obrovským potenciálom do budúcna? Na realitn

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

1,399,000 € 3802 €/m²

Top Novinka Video prehliadka
Top Novinka Video prehliadka

Berg & Bauman – PREDAJ - 3-izbový byt, TOP REKONŠTRUKCIA, KARLOVA VES

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kuklovská | 71 m²

Berg & Bauman Vám ponúka na predaj krásny, novo zrekonštruovaný 3-izbový byt, na Kuklovskej uli

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

264,900 € 3731 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23062)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie