5 izbový byt, Vajnorská ulica, Bratislava III, Nové mesto, zariadený, samostatné izby, parkovanie pre dve autá, balkóny

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | 145 m²

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 5 izbový byt, v lokalite Bratislava-Nové Mesto, Vajnorská ul

Publikované: 25.06.2021 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 10 /m²

Top
Top

BA Dúbravka - Villa Rustica - LUXUSNÝ 4i, 109m2, 2x balkón, loggia, 2x garážové státie, LES, CHKO, uzatvorená ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²

Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

450,000 € 4128 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

ZĽAVA 5000€ - BA RUŽINOV - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 3I BYT s garážou - Vietnamská ul., 77 M2, loggia, balkón, 2x KLIMATIZÁCIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²

Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

314,990 € 4091 €/m²

Top
Top

BAI - Wilsonova - 2i, úžasná lokalita, balkón, vlastné kúrenie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

239,990 € 4138 €/m²

Top
Top

ZĽAVA 3000€ BA Ružinov - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 4i BYT - Sklenárová ul., 80 M2, výborná lokalita, klimatizácia

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²

Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

346,990 € 4392 €/m²

Top
Top

BA Staré mesto - VYDRICA - LUXUSNÝ 2i BYT v novostavbe, 60 m2, terasa, odpočet DPH

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Floriánska | 60 m²

Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 7000 €/m²

Top
Top

Reality&Bývanie I Priestranný 3izbový byt s balkónom v tehlovej stavbe Pri Bielom kríži s výhľadom na Karpaty

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 3667 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

M U R G A Š O V A | Svetlý 2 izbový byt s lodžiou a pivnicou | BAI - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Murgašova | 37.5 m²

Exkluzívne v Y A M I • D O M I na preda

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

242,000 € 6453 €/m²

Top
Top

Pozemok so stavebným povolením na rodinný dom (aj s vizualizáciami)

Reality Častkovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 585 m²

Hľadáte miesto pre svoj nový dom, kde ráno s kávou v ruke vyzeráte na rozľahlú krajinu a večer

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Častkovce

86,900 € 149 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NOVÝ DIZAJNOVÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN V PIEŠŤANOCH: 80 m², 2 BAZÉNY, TOP AREÁL

Reality Piešťany

Apartmán | Rekreačná | 80 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá spája štýl, komfort, pokojné prostredie a vysokú úroveň bývania? T

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Piešťany

299,900 € 3749 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

2-izbový byt v predpredaji v Novom Hlohovci – ideálny na investíciu aj plnohodnotné bývanie

Reality Hlohovec

2 izbový byt | Nitrianska | 55.1 m²

Hľadáte nový 2-izbový byt, ktorý ponúkne praktickú dispozíciu, moderný štandard, výbornú lokali

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Hlohovec

157,990 € 2867 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²

* * * * * VÝSTAVBA ZAHÁJENÁ * * * * * Developerská spoločnosť Sekyra Group ponúka vo svojom pr

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

223,623.04 € 3623 €/m²

Top
Top

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

160,501 € 3831 €/m²

Top
Top

GolfChalet Veľká Lomnica - 3-izbový apartmán č. 6.11 s veľkorysými terasami a nádherným výhľadom na tatranské štíty

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 100 m²

Apartmán č. 6.11 je situovaný na prízemí apartmánového domu GolfChalet 6 - pred kolaudáciou.

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Ziskový Gastro areál v osobnom vlastníctve s pozemkom 1721 m² (Košice)

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

Objekt pre obchod | Ázijská trieda 7 | 368 m²

Hľadáte bezpečnú investíciu s okamžitým výnosom a obrovským potenciálom do budúcna? Na realitn

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

1,399,000 € 3802 €/m²

Top Novinka Video prehliadka
Top Novinka Video prehliadka

Berg & Bauman – PREDAJ - 3-izbový byt, TOP REKONŠTRUKCIA, KARLOVA VES

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kuklovská | 71 m²

Berg & Bauman Vám ponúka na predaj krásny, novo zrekonštruovaný 3-izbový byt, na Kuklovskej uli

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

264,900 € 3731 €/m²

Top
Top

Nádherná luxusná vila s výhľadom na more a 50 metrov od pláže

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Táto luxusná vila sa nachádza v srdci Dalmácie, v teplej a pokojnej turistickej oblasti Rogozni

Publikované: 29.08.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Domy na predaj

1,200,000 € 3000 €/m²

Top
Top

Znížená cena - Dom s bazénom a olivovým hájom, 70 m od mora

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Len 70 metrov od mora, v tichej lokalite neďaleko Rogoznice, sa nachádza táto krásna vila s baz

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj

640,000 € 3765 €/m²

Top
Top

Znížená cena - Elegantná vila s bazénom a otvoreným výhľadom na more

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

V blízkosti pláže, v oblasti medzi Selina a Masleniciou, ponúkame na predaj túto elegantnú vila

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj

880,000 € 3259 €/m²

Top
Top

5-izbový rodinný dom na Račianskej v Bratislave

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Račianska | 160 m²

Realitná kancelária Berg Real ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom na Račianskej ulici v Brati

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

454,900 € 2843 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Krížnej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Krížna | 86.8 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Krížnej ulici Realitná kancelária HERRYS p

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,000 € 3906 €/m²

Top
Top

HERRYS - na prenájom príjemný 3,5 -izbový byt v Rači

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rustaveliho | 78.8 m²

HERRYS - na prenájom príjemný 3,5 -izbový byt v Rači Realitná kancelária HERRYS ponúka na pren

Publikované: 05.09.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Boženy Němcovej | 185.7 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne Realitná kancelári

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

799,000 € 4303 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Čmelíkova | 68 m²

HERRYS - Na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt v Ružinove Realitná kancelária HERRYS ponúka n

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 3809 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (768)
Rodinné domy na predaj (23056)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Upresniť hľadanie