Rodinný dom | Nezadaná | 117 m²
Predáme starší 4-izbový rodinný dom v zastavanom území obce Baka na pokojnej vidieckej ulici. D
129,000 € 1103 €/m²
4 izbový byt | 110 m²
pre pozretie videa skopírujte tento youtu.be/JygSBfWhqWg YNI reality Vám v exkluzívnom zastúpe
Info v RK
Rodinný dom | Bottova ulica | 86.68 m²
Po mimoriadne úspešných predchádzajúcich etapách projektu Elisabeth Garden, kde dnes bývajú des
229,900 € 2652 €/m²
3 izbový byt | Bottova ulica | 86.68 m²
229,900 € 2652 €/m²
Objekt pre obchod | Jaskový rad | 51.34 m²
Ponúkame na predaj obchodné (nebytové) priestory v novom prémiovom projekte Kramáre Living, nac
146,260 € 2849 €/m²
2 izbový byt | Jaskový rad | 50.8 m²
Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 2-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp
244,900 € 4821 €/m²
1 izbový byt | Jaskový rad | 37.2 m²
Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 1-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp
199,900 € 5374 €/m²
Rodinný dom | Osiková ulica | 103.7 m²
Exkluzívne ponúkame 4-izbový mezonet v druhej etape projektu MOJE MILKO. P Dom je kompletne za
299,900 € 2892 €/m²
4 izbový byt | Jaskový rad | 125.55 m²
Ponúkame na predaj jedinečný 4-izbový strešný byt v prémiovom projekte Kramáre Living. Tento by
799,900 € 6371 €/m²
3 izbový byt | Družicová | 67 m²
Byt aj bytový dom po kompletnej rekonštrukcii. Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruova
279,900 € 4178 €/m²
5 a viac izbový byt | 145 m²
Ponúkame Vám na prenájom zariadený 5 izbový byt, v lokalite Bratislava-Nové Mesto, Vajnorská ul
1,500 10 /m²
4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²
Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no
450,000 € 4128 €/m²
3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²
Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava
314,990 € 4091 €/m²
2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²
Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove
239,990 € 4138 €/m²
4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²
Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži
346,990 € 4392 €/m²
2 izbový byt | Floriánska | 60 m²
Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me
420,000 € 7000 €/m²
3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²
Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr
319,000 € 3667 €/m²
2 izbový byt | Murgašova | 37.5 m²
Exkluzívne v Y A M I • D O M I na preda
242,000 € 6453 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 585 m²
Hľadáte miesto pre svoj nový dom, kde ráno s kávou v ruke vyzeráte na rozľahlú krajinu a večer
86,900 € 149 €/m²
Apartmán | Rekreačná | 80 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá spája štýl, komfort, pokojné prostredie a vysokú úroveň bývania? T
299,900 € 3749 €/m²
2 izbový byt | Nitrianska | 55.1 m²
Hľadáte nový 2-izbový byt, ktorý ponúkne praktickú dispozíciu, moderný štandard, výbornú lokali
157,990 € 2867 €/m²
3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²
* * * * * VÝSTAVBA ZAHÁJENÁ * * * * * Developerská spoločnosť Sekyra Group ponúka vo svojom pr
223,623.04 € 3623 €/m²
2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²
160,501 € 3831 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 100 m²
Apartmán č. 6.11 je situovaný na prízemí apartmánového domu GolfChalet 6 - pred kolaudáciou.
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.