Etapa UNIQ Slnečnice – posledná šanca bývať v zóne Viladomy

Jedinečná a zároveň posledná časť zóny Viladomy v najväčšom bratislavskom rezidenčnom projekte developera CRESCO REAL ESTATE je aktuálne v predaji.

Zona Viladomy C4 - pohlad z boku 1

Táto etapa ponúka nadštandardný dizajn a kvalitu bývania v novej štvrti a zároveň sa nachádza v blízkosti zelene a s dobrou dostupnosťou do centra. Zo širokej ponuky bytov si vyberie jednotlivec aj väčšia rodina. Päť bytových domov postupne prinesie 382 bytov.

Komfort, občianska vybavenosť aj priestor na aktivity v jednom


Etapa UNIQ ponúka priestranné terasy a balkóny, zaujímavé strešné byty s množstvom denného svetla a luxusnými terasami. Prízemné byty s veľkorysými predzáhradkami zas poskytujú komfort a súkromie rodinného domu a zároveň dostatok priestoru na detské hry či rodinné alebo susedské grilovačky. Klienti ocenia široké možnosti trávenia voľného času a aktívneho oddychu či už s rodinou alebo ako jednotlivci. Blízke jazero Draždiak, lužné lesy či napojenie na hrádzu zláka každého nadšenca aktívneho života. Praktickosť a funkčnosť Slnečníc dotvára nákupné centrum Slnečnice Market, ktoré je vzdialené len niekoľko minút chôdze. Súčasťou centra je aj gastrozóna Trch., poctivé potraviny Starý Otec, ale aj rodinné zábavno-športové centrum LEON.

Zona Viladomy C4 - pohlad od pola

Dizajnová a nadčasová architektúra


Strešné byty s výhľadmi, štýlové fasády či pokojné predzáhradky - v tejto zóne dostali architekti štúdia Compass veľkú slobodu a mohli aplikovať nové nápady a prístupy. „Zóna susedí s nezastavateľným zeleným územím na severe. Snažili sme sa preto vytvoriť kompaktný a reprezentatívny obvod zóny a zároveň ho prepojiť aj s okolitou zeleňou i s vnútrom zóny. Hlavným architektonickým prvkom architektúry je zalamovaný priebežný balkón, ktorý vytvára zaujímavú dynamickú kompozíciu. Južné časti objektov sú kaskádované tak, že tu vznikajú fantastické byty s veľkými preslnenými terasami,“ hovorí architekt Juraj Benetin, spolumajiteľ štúdia Compass.

Zona Viladomy C4 - terasy

Komunitný život


Slnečnice nie sú len o krásnej architektúre, ale predovšetkým o ľuďoch a o tom, čo im tento priestor poskytne. Momentálne býva v zóne Mesto a v zóne Viladomy spolu viac ako 2 500 spokojných obyvateľov, ktorí postupom času vytvorili fungujúcu komunitu. Organizujú spoločné futbalové zápasy, bazáre nepotrebných vecí, čistenie okolitého lesíka či letné kino. Plánovaný zelený park, ktorý je momentálne vo výstavbe, doplní priestor o detské a športové ihriská, výbeh pre psov či relaxačné zóny pre všetkých.

Zona Viladomy C4 - vnutroblok

PR článok