Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Detail článku

Dátum vloženia13.9.2013
Aktualizované13.9.2013

Oznam : Reality a Living


Začiatkom septembra 2013začala nová, rozšírená spolupráca medzi Reality.sk a systémom Living.sk. Aktívni klienti Reality.sk môžu exportovať svoju inzerciu nehnuteľností aj do systému Living.sk.

Od 2.9.2013 sme pridali službu export na Living.sk. Tento export je pre všetkých klientov Reality.sk zdarma - s nutnou aktiváciou tejto služby vo svojom servisnom profile. 

Klienti Reality.sk si môžu u nás objednať aj samotnú inzerciu na reality.sme.sk. Cenník tohto portálu je prenesený do nášho kreditného systému a po aktivácií príslušnej tarify je možné takýmto spôsobom platiť za inzerciu na Reality.sme.sk.

Cenník služieb exportu na Living

Export Living Basic znamená aktívne prepojenie z Reality.sk na Living (systém) bez inzercie na reality.sme.sk. Ďalšie služby závisia od počtu inzerátov zverejnených na reality.sme.sk.

Príklad: Realitná kancelária má službu "Inzercia na reality.sme.sk do 30 inzerátov" - v databáze na strane Reality.sk môže mať však aj 50 inzerátov a 50 inzerátov sa prenesie do systému Living - ale na reality.sme.sk sa zverejní len 30 inzerátov (vzhľadom na zvolený paušál) Zverejnených bude 30 najnovších inzerátov.

Synchronizácia databáz klientov na začiatku septembra prebehla úspešne a inzercia bude aktualizovaná vždy na každodennej báze.Magazín Reality

Stavebníctvo a klimatické zmeny

Stavebníctvo a klimatické zmeny

rozhovory s realitnými kanceláriami v ŽIline

V Žiline sa čaká na dokončenie nových bytov

  • Zobraziť publikovaný inzerát