Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Detail článku

Dátum vloženia5.4.2017
Aktualizované5.4.2017

Bývať na „kopci“ nemôže každý


Bratislavský „kopec“ – časť mesta od Palisád až po Slavín – patril už v 19. storočí medzi najlukratívnejšie a zároveň najkrajšie mestské časti. A nie je tomu inak ani dnes.
Projekt Sokolská Residence - novostavba Bratislava
V srdci Starého Mesta, na kopci, nájdete okrem diplomatických rezidencií aj mnoho romantických a naozaj starobylých zákutí  či veľa historicky významných miest, ktoré mnohí Bratislavčania možno ani nepoznajú.  Napríklad len na Kuzmányho ulici sa nachádza až 9 národných kultúrnych pamiatok. Príjemným miestom na oddych je aj posvätná Lurdská jaskyňa, Kalvária či unikátny Horský park, špecifický práve svojou polohou. Nachádza sa v podstate v strede mesta, no disponuje takmer nedotknutým prostredím a pôvodnou flórou a faunou.

Doprajte si bývanie v pokojnej časti mesta!

Bývanie v tejto lokalite, alebo ako zvyknú miestni vravieť „na kopci“, je naozajstným pôžitkom, no získať tu nový pozemok nie je vôbec jednoduché, priam takmer nemožné.
Výbornou alternatívou je však rezidenčný projekt Sokolská Residence. Sokolská Residence interiér designSedempodlažný nadčasový komorný objekt nachádzajúci sa v bezprostrednej blízkosti Horského parku a Slavína. Architekti z ITB Development zohľadnili  potreby budúcich vlastníkov a 35 veľkoryso riešených bytov poskytuje komfort aj najnáročnejším.  Či už ide o rôzne typy úložných priestorov, šatník alebo veľkosť okien, ktorá dodáva potrebné presvetlenie a súkromie. Kvalitné materiály, drevené parkety, hliníkové okná, obklady a dlažba, design spoločných priestorov – toto všetko nájdete v modernej dispozícii bytov v projekte Sokolská Residence. O tom, že o bývanie na kopci s výhľadom na mesto je naozaj veľký záujem, svedčí aj fakt, že tesne pred dokončením projektu sú v ponuke už len 4 posledné byty

Projekt Sokolská resid
Za projektom stojí dobrý developer

ITB Develoment – skúsený developer, držiteľ ceny za architektúru CE.ZA.AR. 2015 a tvorca úspešných projektov ako Nový Háj, Čerešne, Kolísky či MamaPapa, pre ktorého je typický invenčný prístup k projektom. Juraj Privrel – projektový manažér ITB Development: „Kopec bol pre nás výzva, ale dnes môžem povedať, že energia a úsilie, ktoré sme vynaložili, sa nám vracia v podobe spokojných klientov. Sokolská Residence je architektonicky veľmi podarený projekt, ktorý pozitívne dotvorí ráz tejto tichej a jedinečnej lokality.“
www.sokolska.sk  • Zobraziť publikovaný inzerát