Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Detail článku

Dátum vloženia8.3.2013
Aktualizované8.3.2013

Predstavujeme projekt Slnečnice - Bratislava


V rámci súťaže Najlepší rezidenčný developer SR predstavujeme prihlásené projekty do súťaže.

Kategória rodinné domy.

Slnečnice – prvá časť Južného mesta

Rezidenčný projekt Slnečnice po rokoch vracia do Petržalky pohodlie rodinných domov. Slnečnice sú najjužnejšou časťou novovznikajúcej časti Bratislavy- Južného mesta. V tesnej blízkosti Petržalky, obopínané bratislavskou hrádzou a v priamom dotyku s lužnými lesmi poskytujú svojim obyvateľom možnosť bývania priamo v prírode. Zaujímavý je systém radovej zástavby a architektúra tehlových domov s využitím prírodných materiálov. Stavby dopĺňajú účelne riešené pozemky so zachovanou intimitou každého z nich.Projekt Slnečnice - Bratislava - Rodinné domy - Južné mesto

Dostupnosť

Výborné napojenie na cestu I/2- smer Rusovce a novovznikajúca infraštruktúra Južného mesta sú zárukou dostupnosti projektu. Cesta do centra Bratislavy netrvá dlhšie ako 10 minút po ktorejkoľvek z existujúcich hlavných petržalských komunikácií. Rodinné domy v časti Slnečnice sa teda vhodné pre všetky vekové skupiny obyvateľov, pretože ponúkajú výhody bývania blízko centra s benefitmi a bezpečnosťou vlastnej komunity.

Popis projektu

Na území o rozlohe takmer 5 ha rastie 70 rodinných domov v radovej zástavbe, rozdelených do blokov po 2, 4 a 6 v rôznych pôdorysoch a s možnosťou nízkoenergetického vyhotovenia. Zároveň bol vytvorený priestor aj na rekreačnú zónu s malým jazierkom a ihriskom pre deti. K dispozícii obyvateľom budú aj kaviarne a obchody v prízemných častiach priľahlých vilových domov. Projekt sa teda nachádza v zelenej časti Bratislavy, má priame napojenie na petržalskú hrádzu a poskytuje množstvo príležitosti na aktívny oddych.

Projekt Slnečnice - Bratislava - rodinné domy - južné mesto 

 

 

 Späť na projekty v súťaži Najlepší rezidenčný developer SR.  • Zobraziť publikovaný inzerát