Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Detail článku

Dátum vloženia19.4.2017
Aktualizované19.4.2017

City Gate spúšťa predaj bytov, v ponuke aj luxusný penthause


City Gate - predaj bytov v centre Bratislavy 

Bývanie v historickom centre Bratislavy môže byť aj vaša každodenná realita. V budove City Gate, ktorú svojou strategickou polohou môžeme považovať za  vstupnú bránu do centra hlavného mesta, je momentálne na predaj 6 bytov.

V ponuke sú dvoj, troj aj štvorizbové byty a dokonca aj luxusný penthaus s dokonalým výhľadom na historickú časť mesta. Výmery bytov sa pohybujú od 60 m2 až po 250 m2.

Skutočne v centre

City Gate prepája jedno z najznámejších námestí v samotnom srdci Bratislavy a historickú časť Starého mesta. Budova je lemovaná Laurinskou a Gorkého ulicou, vďaka čomu bude jej nových obyvateľov deliť od pulzujúceho života metropoly naozaj iba pár krokov. Milovníkov kultúry poteší aj skutočnosť, že súčasťou budovy je Mestské Divadlo P.O. Hviezdoslava.

City Gate - predaj bytov v centre Bratislavy 

Bývanie pre náročných

Budova bola pôvodne postavená pre Slovenskú národnú banku, neskôr Všeobecnú úverovú banku, ktorá v nej celý čas sídlila. Počas rekonštrukcie prešla významnou zmenou pod vedením architektov Panáka a Kusého, ktorí vrátili do parteru obchodné priestory. Aktuálne sa v nej nachádza fitness centrum o výmere takmer 1600 m2, kaviareň a známe módne butiky. Súčasťou budovy bude už čoskoro aj wellness centrum s bazénom. Vďaka lukratívnej polohe nájdete v tesnej blízkosti objektu aj množstvo reštaurácií.

  City Gate - predaj bytov v centre Bratislavy

Interiér, ktorý nadchne

Vnútorné vybavenie navrhli architekti Cakov a Makara.  Pôvodné vitráže Janka Alexyho, prepracované detaily, kamenné obklady a nádherné točité schodisko nevtieravo skombinované s modernými architektonickými prvkami sú zárukou, že City Gate splní aj tie najnáročnejšie požiadavky svojich budúcich majiteľov.

Zdroj: City Gate

City Gate - predaj bytov v centre Bratislavy  • Zobraziť publikovaný inzerát