Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Detail článku

Dátum vloženia26.5.2011
Aktualizované26.5.2011

Práva a role od Reality.sk


Administrátor realitnej kancelárie môže jednoduchým spôsobom určiť a obmedziť právomoc pre jednotlivých pracovníkov svojej spoločnosti (alebo celé skupiny). Nechcete, aby Váš maklér aktivoval prioritné inzeráty alebo top ponuky? Nechcete, aby externisti videli Váš cashflow na Reality.sk? - žiaden problém s novými právami a rolami od Reality.sk.

Ako na to?práva a role na reality.sk - menu

Prihláste sa ako administrátor Vašej spoločnosti, v menu makléri si vyberte možnosť „Zobraziť zoznam definícií rolí“. Zvoľte „Vytvoriť novú rolu“ – napíšte jej názov (napr. Realitný maklér a krátky popis pre charakteristiku role). Nižšie si priraďte práva k danej roli. Ak budete mať nastavenie pripravené, zvoľte uložiť. Takýmto spôsobom si môžete vytvoriť viacero rolí s požadovanou sadou práv (napr. Junior Maklér, Senior Maklér, Asistentka atď.). Následne priraďte jednotlivých maklérov do požadovaných rolí – buď hromadne pre rolu (kliknite na počet priradených užívateľov a systém Vám ponúkne tabuľku na priradenie užívateľov pre danú rolu. Zaradenie užívateľa do role je možné aj cez správu jeho konta – cez možnosť „Priradené role“. Každý užívateľ môže byť zaradený do viacerých rolí, v takomto prípade pôjde o súčet dostupných práv (ak v jednej roli môže aktivovať prioritné inzeráty a v druhej roli to nemá povolené prioritné inzeráty bude môcť aktivovať).

  práva a role na reality.sk

Priradené práva pre rolu upravíte po kliknutí na jej názov. Maklérov k roli priradíte po kliknutí na číslicu.


Máte možnosť zvoliť aj individuálny prístup a pridať pre každého užívateľa systému individuálnu sadu práv. V tomto prípade postupujte rovnako ako je uvedené vyššie, ale do názvu role napíšte napr. meno makléra a nižšie priraďte jeho práva. Následne priradte užívateľa k tejto roli – a to buď z prehľadovej obrazovky všetkých rolí alebo z detailu konta makléra.

Pre admina RK nie je potrebné nastavovať povolené práva – je nadradený a je mu umožnené vykonávať akékoľvek úpravy v inzercií alebo s kontami užívateľov.

Ak nechcete na svojom konte nič meniť a súčasný stav Vám vyhovuje, všetky nastavenia nechajte tak ako sú, systém ostane v základnom nastavení tak ako doposiaľ všetci makléri sú priradení do role Štart, ktorá má rozsah práv zhodný s predchádzajúcim stavom - platí k spusteniu služby dňa 17.12.2010.

 Magazín Reality

Stavebníctvo a klimatické zmeny

Stavebníctvo a klimatické zmeny

rozhovory s realitnými kanceláriami v ŽIline

V Žiline sa čaká na dokončenie nových bytov

  • Zobraziť publikovaný inzerát