Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Detail článku

Dátum vloženia4.12.2018
Aktualizované4.12.2018

Osvetlenie do kúpeľne


Svetlo foto 

Osvetlenie do kúpeľne je rovnako dôležité ako funkčné zariadenie. Ovplyvňuje vzhľad, ale aj komfort a pohodlie pri používaní kúpeľne. V kúpeľni vykonávame hygienické aktivity, ale aj veľa presných kozmetických a kozmetických činností. A bez dobrého svetla môže byť denná starostlivosť ťažká.

Svetlo potrebné v kúpeľni

Svetlo fotoAby svetlo v kúpeľni mohlo plniť svoju funkciu, je potrebné ho poriadne usporiadať. Najprv je potrebné mať všeobecné stropné osvetlenie rovnomerne osvetľujúce všetky povrchy bez zbytočných tieňov a kontrastných plôch. Na osvetlenie sprchovacieho kúta a vane je vhodné jemné miestne osvetlenie. Doplnkové osvetlenie, ako je osvetlenie zrkadla a umývadiel je rovnako dôležité. Svietidlá usporiadané na bokoch a nad zrkadlom sú veľmi dobré riešenie. Toto usporiadanie zabezpečí, že tiene zo všeobecného osvetlenia budú minimalizované a tvár bude dobre osvetlená. Rovnako dôležité je správne zvoliť intenzitu svietidiel, v ideálnom prípade by malo byť v kúpeľni niekoľko slabších bodov svetla.Svetlo foto

 

Dôležitá je hermetickosť

Projektovanie osvetlenia v kúpeľni vyžaduje dosiahnutie osvetlenia s príslušnými parametrami tesnosti. Hermetické svietidlá zaručujú, že nepriaznivé podmienky v miestnosti, ako napríklad pary, nebudú nepriaznivo ovplyvňovať ich výkonnosť. Bezpečnosť v moderných technológiách je pevným základom. V obchode Merkury Market nájdete stropné a nástenné osvetlenie určené pre kúpeľne a spĺňajúce všetky technické požiadavky.

 

Osvetlenie pre dokonalý make-up

Svetlo fotoČím viac je svetlo zaostrené, tým silnejšie a hustejšie tiene vytvárajú osvetlené predmety. Silne definované tmavé kruhy pod očami a pod nosom môžu spôsobiť nerovnomerné rozloženie kozmetiky, čo je dôvod, prečo by osvetlenie pre make-up v kúpeľni malo byť rozptýlené. Najlepšie budú svietidlá s mliečnymi odtieňmi alebo membránami, ktoré zlepšia difúziu svetla vyžarovaného svietidlami.

 

PR článok
Zdroj: Merkury Market Slovakia
Foto: Merkury Market SlovakiaMagazín Reality

  

Drevené hotelové domčeky z očarujúceho čínskeho vidieka

 


NR SR schválila príspevky na úsporné rodinné domy

  • Zobraziť publikovaný inzerát