Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Detail článku

Dátum vloženia7.6.2018
Aktualizované7.6.2018

Investujete do nehnuteľnosti na prenájom? Poradíme vám, ako na to


Ak chcete investovať správne a získať čo najviac z prenájmu bez zbytočných starostí, obráťte sa na manažérov nehnuteľností.

manazment nehnutelnosti - prenájom bez starosti 

V dnešnej ekonomicky priaznivej situácii príjmy Slovákov stále vzrastajú a mnohí z nich vedia, že je rozumné investovať na horšie časy. Keďže v tomto roku budú pre nás ešte zopár mesiacov dostupné lacné hypotéky, jednou z atraktívnych možností je kúpa nehnuteľnosti na prenájom. Niektorých však odrádza nadmerná administratívna záťaž tohto procesu: je potrebné vybrať vhodný dom alebo byt, vybaviť hypotekárny úver, nájsť nájomcu. Tým príbeh nekončí, nasleduje nájomná zmluva, vedenie účtovníctva, údržba nehnuteľnosti a mnoho ďalších povinností, ktorým sa nikto rád nevenuje. Nájdu sa aj investori, ktorí to už skúsili, majú viac nehnuteľností a ich správa im prerastá cez hlavu. Existuje však riešenie týchto problémov – spoločnosti, ktoré zabezpečia profesionálny manažment nehnuteľností, teda finančnú i právnu správu realít a zároveň maximálny výnos investície. Ľudia z tímu manazmentnehnutelnosti.sk majú v tejto oblasti mnohoročné skúsenosti. Čo dokážu ponúknuť?

Výber nehnuteľnosti a plán prenájmu

Odborníci, ktorí sa pohybujú na realitnom trhu už dlhú dobu majú prehľad o vývoji bytového trhu v rôznych mestách a lokalitách, poznajú ich špecifiká, benefity i úskalia. „Naši manažéri dokážu vytipovať podľa zámeru investora vhodné objekty, zhodnotiť výnosnosť ponuky v porovnaní s aktuálnym realitným trhom a pripraviť plán prenájmu nehnuteľnosti,“ vysvetľuje Ing. Michal Heteš z manazmentnehnutelnosti.sk. Ako ďalej dodáva, ekonomické a finančné poradenstvo zahŕňa tiež záležitosti týkajúce sa administratívy, manažmentu a správy objektu.

manazment nehnutelnosti - prenájom bez starosti 

Prečo je to výhodné?

Manažment nehnuteľnosti šetrí váš čas. Nemusíte chodiť na obhliadky, fotografovať byty, nepotrebujete vysvetľovať sprostredkovateľom vašu predstavu. Zmluvu pripraví skúsený právnik, odsúhlasenú zmluvu môže podpísať za vás váš manažér, ktorý tiež odovzdá a preberie byt a poskytne vám aj mnoho ďalších služieb. Manažment nehnuteľnosti šetrí aj vaše peniaze. Pokiaľ bola nehnuteľnosť už ponúkaná manazmentnehnutelnosti.sk, ponúka nehnuteľnosť už pred ukončením nájmu s kvalitnou prezentáciou a s minimálnym obťažovaním končiacich nájomcov. Váš manažér nehnuteľnosti kontroluje aj platby. Môžete sa spoľahnúť na včasné úhrady nájomného, urgovanie platieb po splatnosti. Náš tím pripraví podklady pre účtovníka, prípadne aj podá daňové priznanie za klienta. Veľkou výhodou je aj to, že naše služby chránia prenajímateľa. Zabezpečíme preverenie nájomcu i evidenciu obhliadok, pri čom sú výhodou naše dlhoročné skúsenosti.

manazment nehnutelnosti - prenájom bez starosti 

Asistenčné služby pri vybavovaní úveru

Každý z nás by rád prenechal administratívne úkony potrebné pre zabezpečenie hypotéky svojmu asistentovi. Manažér vašej nehnuteľnosti v spolupráci s hypotekárnym špecialistom tieto procesy vybaví za vás rýchlo a efektívne. „Naša spoločnosť následne asistuje aj pri príprave Poistnej zmluvy. Našim klientom tiež vedieme účtovníctvo a daňové dokumenty a spravujeme listiny týkajúce sa nehnuteľnosti,“ dodáva Ing. Michal Heteš z manazmentnehnutelnosti.sk.

manazment nehnutelnosti - prenájom bez starosti 

Nájomca príde do hotového

Byty a domy je potrebné pred návštevou potenciálnych nájomcov zariadiť, čo nie je jednoduchý proces. Manazmentnehnutelnosti.sk však ponúka klientom pomoc aj v tejto fáze procesu. Môžete využiť  poradenstvo pri návrhu interiérového dizajnu, výbere nábytku a doplnkov, ale aj spoľahnúť sa na komunikáciu s dodávateľmi, vyjednávanie cien, podmienok dodania a sledovanie termínov záručných opráv. Ľudia z tímu manazmentnehnutelnosti.sk vás spoľahlivo prevedú celým procesom: od aktívneho vyhľadania potenciálnych nájomníkov, cez organizáciu obhliadky nehnuteľnosti, podpisu nájomnej zmluvy, komunikácie s nájomníkmi, pri spravovaní administrtívnej, ekonomickej i prevádzkovej agendy.

Vaša investícia môže začať zarábať...

PR článok
Zdroj: Reality.sk, Foto: 4Real s.r.o.Magazín Reality

Stavebníctvo a klimatické zmeny

Stavebníctvo a klimatické zmeny

rozhovory s realitnými kanceláriami v ŽIline

V Žiline sa čaká na dokončenie nových bytov

  • Zobraziť publikovaný inzerát