Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Detail článku

Dátum vloženia16.11.2018
Aktualizované16.11.2018

Hľadáte nový začiatok pre vašu rodinu? Doprajte si exkluzívne a dostupné bývanie.


Hľadáte ideálny domov, dvojdom alebo byt, vašich snov? Máte presnú predstavu a túžite po súzvuku s prírodou, dostupnosťou a plnou občianskou vybavenosťou? Máme pre vás dobrú správu, pretože máme to, čo chcete!

flexi living byvanie 

FlexiLiving ponúka viac ako len dostupné bývanie.

Projekt FlexiLiving prináša pre záujemcov exkluzívne súkromné dvojdomy, ktoré sú situované v srdci krásnej obce Bad Deutsch Altenburg v okrese Bruck an der Leitha, pričom cesta z Bratislavy netrvá dlhšie ako do 20 minút. Obec leží na pravom brehu Dunaja, neďaleko mesta Hainburg an der Donau a obce Hundsheim, osídlená bola už v 11. storočí, má rozlohu 12,6 km² a žije tam viac ako 1 500 obyvateľov.

V prostredí, ktoré je obklopené prírodou, na pokojnom mieste, v priestoroch bývalého vinohradníckeho areálu, nájdete ideálnu kombináciu bývania v prírode so širokými možnosťami voľnočasových aktivít, ako aj nákupov a celkovej dostupnosti pre všetky vaše obľúbené aktivity.

flexi living byvanie pre rodinu 

Exkluzívne dvojdomy alebo útulné apartmány.

V ponuke sú exkluzívne súkromné dvojdomy, ktoré budú znamenať ideálnu voľbu pre nový začiatok vašej rodiny a vašim domovom bez hraníc. Dvojdomy sa pýšia rozlohou cca 160 m² so súkromnou záhradou a k nim prislúchajú súvisiace parkovacie miesta pozdĺž súkromnej prístupovej cesty. Jednoduchá a moderná architektúra potvrdzuje staré známe a overené „všade je dobre, doma je najlepšie".

Projekt FlexiLiving myslel aj na záujemcov, ktorí preferujú komornejšie bývanie, takže svojich budúcich majiteľov už teraz čaká niekoľko útulných bytov s rozlohou nad 80 m². Tie sú k dispozícií, okrem nadobúdania nehnuteľností, aj na prenájom. Apartmány situované v prízemí disponujú súkromnou a príjemnou záhradou, apartmány umiestnené na poschodí poskytnú obyvateľom relax na balkónoch. Aj tu pre daný projekt platí, že tieto bytové jednotky boli projektované s vkusom a citom modernej architektúry.

Dostupnosť a flexibilita.

Výhodou projektu FlexiLiving je možnosť voľnofinancovaných bytových jednotiek za adekvátne a prijateľné ceny, pri ktorých vás projekt podporí v rámci zabezpečenia financovania, pričom nezaostáva ani občianska vybavenosť, možnosti na nákupy alebo šport, ktoré máte poruke.  V rakúskej metropole Viedeň ste za polhodinu autom a môžete si vychutnávať všetky obľúbené voľnočasové aktivity a bohaté kultúrne vyžitie.

Bývanie je rozhodnutím do života, projekt FlexiLiving je pripravený zodpovedať na vaše otázky, prečo je práve on ideálnym riešením pre vašu rodinu, potreby a plnohodnotný život s bývaním bez hraníc.
Viac info na: www.flexiliving.eu  

PR článok
Zdroj: Flexi LivingMagazín Reality

  

Ceny bytov v 1.štvrťroku 2019 opäť rástli

 

Čarovná ostrovná vila zo Škótska

  • Zobraziť publikovaný inzerát