Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Detail článku

Dátum vloženia26.5.2011
Aktualizované26.5.2011

Generovanie ponuky je návodom ako ušetriť čas a peniaze


Viete si predstaviť, ako jednoducho sa dá spravovať vlastná webová stránka. Ako inzerovať na internete, tak aby ste mali prehľad, a tak aby sa nestalo, že ste niekde zabudli vymazať nehnuteľnosť, ktorá je už dávno predaná? Také riešenie naozaj existuje, systém Reality.sk Vám ho ponúka.

Ako to funguje? Je to veľmi jednoduché ! Stačí ak budete udržiavať svoje nehnuteľnosti na www.reality.sk aktuálne, a o Vašu stránku sa postará automatika. Už sa nebudete musieť na svojich stránkach zvlášť prihlasovať a znovu zadávať všetky nehnuteľnosti odznova. Tie sa tam automaticky zobrazia z našej databázy. Čiže ak zadáte na www.reality.sk novú ponuku, okamžite sa zobrazí aj na Vašej vlastnej stránke, ak vymažete ponuku z našej stránky, okamžite sa vymaže aj u Vás. Tento proces sa nazýva generovanie vlastnej ponuky na domovskej stránke a dá sa použiť na existujúce stránky ako aj na stránky, ktoré sa práve vyrábajú cez už pripravené šablóny. Ušetríte tým náklady na vývoj vlastnej databázy a softvéru, alebo peniaze za prenájom komerčných produktov ale najmä ušetríte svoj čas, keď nebudete robiť všetko dva-krát.

Veľkou výhodou je aj zdieľanie vybraných obchodných prípadov s vašimi partnermi - prostredníctvom služby MLS ( multiple listing system) čo je v zahraničí najrozšírenejší nástroj na spoluprácu viacerých realitných spoločností. 

Zároveň je možné prostredníctvom Reality.sk zasielať vaše portfólio nehnuteľností na viacero slovenských portálov, ale napríklad aj na popredné zahraničné portály v Európe. Viac o ponuke exportovanie nehnuteľností s Reality.sk sa dozviete čoskoro.

Rozšírením služby Generovanie domovskej stránky má označenie E-kancelária. Okrem vyššie uvedenej funkcionality zahŕňa aj poskytnutie web hostingu na prevádzku stránky, registráciu a správu domény rovnako ako aj poskytnutie mailových adries a schránok.

Byty na predaj / Byty na prenájom / Reality Bratislava / Prenájom Bratislava / Novostavby Bratislava
Byty na predaj Bratislava / Byty na prenájom Bratislava / Byty na predaj Košice / Reality Banská Bystrica
Reality Martin / Reality Nitra / Reality Žilina / Reality Trnava / Reality Trenčín / Reality Prešov / Reality Košice

Pozemky na predaj / Chaty na predaj / Predaj RD / Realitné kancelárie / Právna poradňa reality
Vyhľadávanie na mape reality / Súkromná inzercia nehnuteľnosti / Stavebné pozemky na predaj
Magazín Reality

Životná úroveň Slovákov sa zvyšuje, máme však slabú finančnú disciplínu

Životná úroveň Slovákov sa zvyšuje, máme však slabú finančnú disciplínu

Flexi living projekt

Hľadáte nový začiatok pre vašu rodinu? Doprajte si exkluzívne a dostupné bývanie.

  • Zobraziť publikovaný inzerát