Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Detail článku

Dátum vloženia17.7.2017
Aktualizované17.7.2017

Revolučné riešenie pre domácnosti, firmy a podnikateľov!


Veľakrát si lámeme hlavu nad kopami dokumentov a zmlúv, ktoré nemajú svoje miesto a  zaberajú nám veľa priestoru. Aj s predajom, kúpou alebo prenájmom nehnuteľnosti je spojených viacero papierovačiek. Potrebujete sa rýchlo dostať k zmluve s dodávateľom energií, výpisu od správcu, hypotekárnej zmluve, kúpnej zmluve alebo dôležitému dokumentu? Prehľadali ste celý byt či kanceláriu a stále ste potrebný dokument nenašli?

Čo by ste povedali na to, keby namiesto strácania času s hľadaním dokumentov sedíte na káve alebo organizujete obchodné stretnutia? Máme pre vás skvelé a revolučné riešenie. Prinášame službu DOCKitIN, ktorá všetky dokumenty nielen bezpečne uloží, ale aj zdigitalizuje, sprehľadní, uľahčí vám vyhľadávanie a umožní mať dokumenty neustále poruke.

 

  

 

DOCKitIN a výhody

DOCKitIN si poradí s akýmkoľvek neporiadkom vo všetkých typoch dokumentov. Ak chcete raz a navždy vypratať svoju domácnosť či kanceláriu, mať prehľad vo svojich dokumentoch a zároveň ich mať uložené na bezpečnom mieste, zaregistrujete sa na www.dockitin.com a vyberte si pre vás najvhodnejší balík služieb podľa množstva dokumentov, ktoré chcete spravovať a uskladniť. Príde vám príslušný počet špeciálnych bezpečnostných obálok. Do nich vložíte dokumenty a pošlete ich kuriérom alebo poštou do DOCKitIN. Tam sa v bezpečnom prostredí vaše faktúry, zmluvy a iné dokumenty naskenujú a prehľadne roztriedené sa zobrazia vo vašej aplikácii. Po spracovaní sa fyzické dokumenty uložia v zabezpečenom archíve.

Všetko tak máte uložené na dvoch miestach – vo webovej aj mobilnej aplikácii DOCKitIN, kde ich máte vždy poruke a taktiež bezpečne v archíve. Ak budete potrebovať originál dokumentu z archívu, jednoducho si ho objednáte cez aplikáciu a bude vám doručený do 48 hodín. V prípade, že dokumenty nechcete mať uskladnené v DOCKitIN archíve, po naskenovaní vám budú doručené naspäť.

 

Praktické funkcie

Hromadia sa vašej účtovníčke na stole faktúry? Prepisovanie údajov do účtovného softvéru či výkazov zaberá veľa času? Všetky dôležité údaje z dokumentov DOCKitIN vytiahne do prehľadného výstupu, ktorý vám uľahčí vyhľadávanie a orientáciu v týchto dôležitých údajoch. Naviac si takýto výstup môžete vyexportovať z aplikácie a ďalej s ním pracovať, napr. v účtovnom softvéri. To znamená, že okrem úspory času môžete znížiť aj personálne zaťaženie alebo firemné náklady na zamestnanca.

Okrem toho si prostredníctvom DOCKitIN aplikácie môžete spravovať všetky zdigitalizované dokumenty 24/7. Triediť ich a označovať podľa značiek a poskytovateľov. Ďalšou možnosťou je pridávanie poznámok, nastavovanie upozornení (napr. na dátumy splatností faktúr) alebo bezpečné zdieľanie dokumentov. Všetky dokumenty si taktiež môžete stiahnuť do offline režimu a v prípade potreby s nimi ďalej pracovať.

Potrebujete zmluvu alebo dôležitý dokument overiť u notára? Na to, aby ste získali notársky overenú kópiu, nemusíte vôbec behať po úradoch. Stačí, ak si v aplikácii vyhľadáte dokument, ktorý máte fyzicky uložený v archíve DOCKitIN a na pár klikov požiadate o jeho notárske overenie. Overená kópia vám bude doručená najneskôr do 48 hodín.

 

   

 

Bezpečnosť dokumentov a dát

Vami zaslané dokumenty sa v DOCKitIN profesionálne naskenujú a uložia do moderne zabezpečeného archívu. Ochrana osobných údajov v zmysle zákona Národnej rady Slovenskej republiky č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov je garantovaná odborne vyškoleným personálom. Komunikácia s aplikáciou je zabezpečená asymetrickými šiframi najnovších štandardov, ktoré využíva aj internetbanking. Dátové centrum partnerskej spoločnosti VNET je vybavené monitorovacím a protipožiarnym zariadením. Fyzický prístup k serverom je možný až po overení biometrických údajov. Samotný archív je pripojený na pult centrálnej ochrany a je nepretržite monitorovaný.

 

Je služba DOCKitIN vhodná aj pre vás?

V prípade, že máte doma či v kancelárii veľkú kopu papierov, v ktorej sa nevyznáte a zbytočne vám zaberá len miesto, potom odpoveď znie áno. Vôbec nezáleží na tom, či ste fyzická osoba, malý alebo stredný podnikateľ. DOCKitIN ponúka digitalizáciu osobného a pracovného života úplne pre všetkých. Zbavte sa zbytočných papierov a vyskúšajte DOCKitIN teraz!

 

  

Zdroj: www.dockitin.com  • Zobraziť publikovaný inzerát