Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Detail článku

Dátum vloženia27.7.2017
Aktualizované27.7.2017

Bývajte len pár minút od centra: Zlaté krídlo je synonymom pokoja pod Malými Karpatami


Projekt novostavba Bratislava - Zlaté krídlo 

Túžite po bývaní v hlavnom meste, no preferujete ticho a pokoj? Bytový komplex Zlaté krídlo so 138 bytmi v Rači vás presvedčí, že sa to dá! Ak patríte k milovníkom mestského života, no stále vás láka božské ticho ako na dedine, je pre vás Zlaté krídlo tým pravým orechovým. Areál, ktorý je zasadený doslova pod úpätím Malých Karpát v tradičnej vinárskej oblasti, má súkromný charakter, takže detské ihrisko, zeleň, chodníky i komunikácie patria len vlastníkom bytov v komplexe. Vďaka tomu sa budete cítiť v Zlatom krídle bezpečne a  príjemne. Veľkým plusom sú aj komfortné parkovacie miesta, Zlaté krídlo ich má celkom 228! Kolaudácia prebehne na prelome septembra a októbra tohto roka!

Svetlé bývanie, v ktorom pocítite teplo domova

Exkluzívna orientácia na juh alebo západ vám zaručuje slnečné priestory, ktoré vás každodenne dobijú energiou a nadopujú pozitívnymi myšlienkami. V ponuke sú priestranné a skvelo riešené dvoj, troj a štvorizbové byty s čistou plochou od 54 m² do 100 m². Okná v bytoch sú väčšie ako je bežný štandard, rovnako tak byty disponujú zníženými parapetmi, čo im zaručuje presvetlenosť počas dňa, nezáleží na tom, aké je ročné obdobie. Okná majú tiež skryté kovania a kľučky z hliníka, budúcich vlastníkov poteší aj kompletná príprava pre exteriérové žalúzie, ktoré sú považované za najlepšiu tieniacu techniku na svete. Stačí vám len domontovať motory a lamely, klímu už riešiť nemusíte, nebudete ju totiž potrebovať. Ak by ste sa však pre chladiacu jednotku rozhodli, v byte vás čaká príprava na jednu klimatizáciu.

Projekt novostavba Bratislava - Zlaté krídlo 

Smart byty šetria za vás

Ako je to možné? Moderné eko byty vás potešia svojou úspornosťou. Objekt je  zateplený dvesto milimerovou tepelnou izoláciou z minerálnej vlny, takže šetrí náklady na bývanie. Byty tiež disponujú kompletnou univerzálnou prípravou na inteligentné ovládanie žalúzií, vykurovania, osvetlenia, chladenia a iných prvkov. Vylepšená akustika je plusom, ktorý poteší vás i vašich susedov. Exkluzívne inteligentné byty s výhľadom na vinice si môžete navrhnúť podľa vlastných predstáv, priečky sa dajú meniť a vy si tak môžete vytvoriť z bytu váš vysnívaný priestor. V cene sú dokonca služby architekta a štandardné vybavenie je z kvalitných materiálov. Internet a televíziu si môžete vybrať  z ponuky troch optických operátorov.

Blízko do centra aj do športového areálu

Rača sa stáva opäť lukratívnou lokalitou, aj kvôli skvelému dopravnému spojeniu, najrýchlejšiemu v meste. To zabezpečujú električky, vďaka ktorým ste v centre doslova za pár minút, nehrozia vám žiadne zápchy ani dopravný kolaps. Z malebného komplexu pod lesom sa vám však ani nebude chcieť odchádzať, v blízkosti Zlatého krídla totiž vznikne športový areál netradičných športov so zimným štadiónom pod taktovkou úspešného hokejistu Ľubomíra Višňovského, aquapark a polyfunkčná budova. To, že v Rači je skvelá občianska vybavenosť, asi ani nemusíme spomínať. Od zdravotného strediska, cez rôzne supermarkety, sa v Rači nachádza aj niekoľko detských škôlok, základné školy, rodinné centrum, klub mamičiek, centrum voľného času, kultúrne strediská, umelecké centrá, amfiteáter, športoviská a lokalita tiež ponúka veľa možností na rekreáciu. Jednoducho, Zlaté krídlo je ideálnym miestom pre život!

Projekt novostavba Bratislava - Zlaté krídlo   • Zobraziť publikovaný inzerát