Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Detail článku

Dátum vloženia11.10.2017
Aktualizované11.10.2017

Byty v City Gate ohromia hlavne priestorom


Historická budova vtedajšej Slovenskej národnej banky prešla v roku 2008 veľkou rekonštrukciou, ktorá zmenila kancelárske priestory na nadštandardné byty. Dnes developer uvoľňuje ďalšie byty v tejto bratislavskej funkcionalistickej ikone.

 

Výhľady aj kúpeľňa zo spálne

Stačí sa pozrieť na obrázky hotového vzorového bytu a dáte nám za pravdu. Každý byt má navyše en-suite kúpeľne, do ktorých vojdete priamo zo svojej spálne, čo ešte viac zdôrazňuje dojem veľkého priestoru. Dojem umocňujú aj veľkorysé zasklenia v obývačkách, ponúkajúce výhľady na staré mesto ako na dlani. Všetky vizualizácie interiéru a fotografie vzorového bytu nájdete na www.citygate.sk.

Odkaz na históriu aj v spoločných priestoroch

Keďže sa nachádzame v historickom centre a ide o budovu, ktorá prešla ceruzkami viacerých architektov so zvučnými menami, neprekvapí precízna práca s detailom a s genius loci najprestížnejšej bratislavskej lokality. „Patinu“ si budova zachovala nielen švédskou žulou na portáloch a pilieroch partelu, ale aj pôvodnými vitrážami uznávaného maliara Janka Alexyho, ktorý patril k priekopníkom slovenskej výtvarnej moderny, kamennými obkladmi a nádherným točitým schodiskom. História je tu skombinovaná s modernými architektonickými prvkami a dáva projektu jedinečný výraz.

 

Obdivovať ich môžete aj naživo

Výhodou projektu City Gate, na rozdiel od iných projektov, ktoré sa momentálne ešte len začínajú stavať v centre Bratislavy, je okamžitá dostupnosť bytov. Dizajnové interiéry si tak môžete prezrieť sami a vybrať si štýl, ktorý najviac vyhovuje vášmu vkusu. Kompletnú ponuku dvoj- až štvorizbových bytov vrátane luxusného penthausu nájdete na www.citygate.sk.

   • Zobraziť publikovaný inzerát