Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Detail článku

Dátum vloženia26.5.2011
Aktualizované26.5.2011

Ako zaregistrovať spoločnosť na Reality


V hlavnom menu v časti Realitné kancelárie nájdete registračný formulár pre spoločnosti, ktoré majú záujem o inzerovanie na Reality.sk. Registráciu vykonajte v súlade s Obchodný registrom (resp. Živnostenským) najmä v časti Fakturačné údaje. V časti informácie o užívateľovi myslite najmä na to, že tento užívateľ bude po schválení registrácie zo strany prevádzkovateľa portálu administrátorom spoločnosti na Reality.sk
(Údaje "Informácie o užívateľovi" budú prináležať administrátorovi realitnej kancelárie (správcovi vašeho konta na Reality.sk), ktorú registrujete. Bude pre Reality.sk hlavným kontaktom v prípade komunikácie. Taktiež má najvyššie (neobmedzené) práva v členskej sekcii spomedzi užívateľov vašej RK (vytvára maklérske kontá, udeľuje práva na jednotlivé funkcie portálu, je notifikovaný ohľadom stavu konta, spravuje servisný profil a pod.). Ak ste majiteľ Rk, dobre zvážte, koho zaregistrujete ako vášho admina RK.)

V dolnej časti si zvolíte svoj email a heslo (pre admina spoločnosti) a opíšete bezpečnostný kód.

Vzhľadom na to, že kladieme vysoké nároky na kvalitu poskytovaných údajov a bezpečnosť, ďalším krokom je overenie mobilného čísla admina RK prostredníctvom zaslania kódu cez SMS.

Po ukončení registrácie na Reality.sk je zaslaná správa na mail admina spoločnosti s overovacou linkou pre potvrdenie registrácie. Prevádzkovateľ portálu skontroluje správnosť a úplnosť vyplnených údajov a registráciu potvrdí. V prípade nejasností alebo chýbajúcich údajov bude kontaktovaný admin spoločnosti.

Po úspešnej registrácií a potvrdení prevádzkovateľom portálu začne spoločnosti plynúť 30-dňová bezplatná skúšobná doba. Toto obdobie by malo byť využité na oboznámenie sa s Reallity.sk, založením maklérskych účtov s právami a rolami a vytvorením portfólia nehnuteľností v databáze Reality.sk.

Ku koncu bezplatnej skúšobnej doby obdrží admin mailom zmluvu o prístupe do systému Reality.sk. Na výber sú dve základné tarify – Tarifa Reality a Tarifa Mini. Tarifa Mini je určená najmä pre spoločnosti s počtom inzerátov okolo 15 kusov, aj keď táto tarifa neobmedzuje spoločnosť vložiť aj viac inzerátov, ale už stráca finančnú výhodu oproti Tarife Reality.sk. Popis služieb ako aj cenník nájdete tu. 

Možnosti inzercie

Spoločnosť, ktorá ponúka nehnuteľnosti na predaj, prenájom, alebo aj formou dražby sa môže zaregistrovať na reality.sk a využívať bežnú inzerciu a vložiť nehnuteľnosť do databázy. V spolupráci s Reality.sk je možné inzerciu automaticky exportovať na vlastný web spoločnosti ako aj na partnerské portály či systémy napr. aj na Vidimbyty.sk, čo je moderná verzia pre mobilné telefóny využívajúca technológiu augmented reality.

Pre registrovaných užívateľov systému je dostupná selfcare zóna, v ktorej si môže plánovať aktivovanie reklamnej kampane na plochách typu „Top ponuka“ a to aj na dennej báze.

Prečo sa registrovať na Reality.sk

Reality.sk už viac ako 10 rokov je leadrom medzi realitnými portálmi. Rozsah služieb už dávno prekročil hranice bežného inzertného portálu a stáva sa plnohodnotným miestom pre správu portfólia nehnuteľností a na každodennú prácu maklérov. Je miestom pre uverejňovanie Vašich ponúk, ale aj priestorom pre získavanie informácií a kontaktov. Ako prvý v SR prinášame nové služby, ako sú napríklad Práva a role pre maklérov, mobilné aplikácie na báze augmented reality prostredníctvom projektu vidimbyty.sk. Inzercia vašej spoločnosti sa prostredníctvom Reality.sk nedostane iba k nám, ale máte možnosť osloviť záujemcov na prestížnych národných portáloch v európskych krajinách prostredníctvom služby – „Inzercia v zahraničí“. Na dosah tak máte nové trhy, nové možnosti a ďalšie milióny potencionálnych záujemcov. Táto distribúcia je určite vhodnejšia pre Vás, ako inzerovanie na 20 slovenských portálov, z ktorých je väčšina bezvýznamná a návštevník zo slovenska veľmi dobre pozná portál Reality.sk a väčšinou sa jedná len o percentuálny prekryv medzi jednotlivými portálmi. Napriek tomu Vám však ponúkame aj možnosť distribúcie Vašich nehnuteľností a údajov aj na rôzne slovenské inzertné portály.

Samozrejmosťou ponúkaných služieb je Generovanie domovskej stránky, kde sa vaša databáza nehnuteľnosti dostáva automaticky aj na vašu domovskú stránku.


Prečo:

Najznámejší slovenský realitný portál

Najväčšia návštevnosť portálu

Vaša brána do Európy a sveta

Kvalitná databáza nehnuteľností a vyhľadávanie

Možnosť využívať moderné technológie

Fotografie vo vysokej kvalite

Videá, panoramatické prehliadky, dokumenty

Byty na predaj / Byty na prenájom / Reality Bratislava / Prenájom Bratislava / Novostavby Bratislava
Byty na predaj Bratislava / Byty na prenájom Bratislava / Byty na predaj Košice / Reality Banská Bystrica
Reality Martin / Reality Nitra / Reality Žilina / Reality Trnava / Reality Trenčín / Reality Prešov / Reality Košice

Pozemky na predaj / Chaty na predaj / Predaj RD / Realitné kancelárie / Právna poradňa reality
Vyhľadávanie na mape reality / Súkromná inzercia nehnuteľnosti / Stavebné pozemky na predaj

 Magazín Reality

Stavebníctvo a klimatické zmeny

Stavebníctvo a klimatické zmeny

rozhovory s realitnými kanceláriami v ŽIline

V Žiline sa čaká na dokončenie nových bytov

  • Zobraziť publikovaný inzerát