Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Detail článku

Dátum vloženia5.10.2018
Aktualizované5.10.2018

Ako vybrať správnu sedačku?


Umiestnenie rohovej sedačky v byte je zaujímavým riešením, ktoré umožňuje maximálne využitie priestoru. Stále viac ľudí si to uvedomuje, a preto popularita rohových sedačiek rastie. Moderné sedačky sa dajú rozkladať, takže vytvárajú miesto nielen pre relax, ale aj pre spanie. Sedačka tak dobre poslúži ako náhradné lôžko pre hostí alebo v prípade, že obývačka funguje aj ako spálňa.

Sedacie súpravy od Merkury Market

Pri výbere sedačky by ste si mali najprv určiť účel použitia. Zamyslite sa nad tým, či ide len o popoludňajší odpočinok alebo o vytvorenie miesta na nočný spánok. Majte tiež na pamäti, že sedačka zaberá najväčší priestor v miestnosti, v ktorej je umiestnená, a preto prispôsobte jej veľkosť priestoru, ktorý máte k dispozícií. Nezabudnite, že najdôležitejšie je pohodlie a funkčnosť.  V ponuke siete Merkury Market  nájdete cenovo výhodné sedacie súpravy.

Z akého materiálu by mala byť sedačka?

Moderné sedačky sú vyrobené z rôznych materiálov. Samozrejme, čalúnenie by malo byť estetické, ale nesmieme zabúdať ani na to, aby bolo čo možno najvyššej kvality. Najlepšie je, ak je čalúnenie ľahko čistiteľné a je odolné voči pretrhnutiu a poškodeniu. Môžete si vybrať z rôznych druhov textílií, prírodnej kože alebo umelej kože. Kožené sedačky vytvárajú luxusný vzhľad priestoru a taktiež sú vhodné pre osoby alergické na prach alebo roztoče. Na domáce čistenie sú dostupné prípravky na báze suchej peny. Pri nákupe sedacej súpravy vám vhodné prípravky odporučí predajca v obchode Merkury Market.

Do ktorej izby umiestniť sedačku?

Správna odpoveď sa zdá byť len jedna – do obývacej izby. Aj keď rovnako praktické riešenie je umiestniť sedačku s funkciou spánku do menšej miestnosti. Tento nábytok kombinuje funkciu pohovky a postele, čo umožňuje vytvorenie voľného miesta v miestnosti. Avšak nič vám nebráni umiestniť sedačku v jedálni alebo v detskej izbe. Majte však na pamäti, že všetky prvky zariadenia by mali byť v harmónii a sedačka by nemala narúšať integritu bytu.

Sedačky od Merkury Market 
Sedačky od Merkury Market

PR článok
Zdroj: Merkury Market Slovakia
Foto: Merkury Market SlovakiaMagazín Reality

 

5 spisovateľských domov, v ktorých boli napísané top bestsellery

 

 

Realitný trh v Bratislave je plný extrémov

  • Zobraziť publikovaný inzerát