Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Detail článku

Dátum vloženia11.10.2018
Aktualizované11.10.2018

Ako vybrať kuchynskú linku?


Kuchyňa by mala vytvoriť ideálne podmienky na prípravu jedál a samozrejme aj ich konzumáciu. Preto by  mal kuchynský nábytok spĺňať dve podmienky -  mal by byť estetický a zároveň funkčný. Pravdepodobne najjednoduchším a najpopulárnejším riešením je kúpa kompletnej kuchynskej linky.

Zostavy zvyčajne obsahujú všetky potrebné prvky kuchynského vybavenia - skrinky, dosky, miesto pre drez a skrinky pre domáce spotrebiče. Niekedy je však lepšie vytvoriť individuálnu zostavu. Toto riešenie sa odporúča najmä pre malé kuchyne, alebo pre kuchyne s neštandardným usporiadaním. Obchody predajnej siete Merkury Market ponúkajú zostavy kuchynských liniek a taktiež aj jednotlivé skrinky pre individuálne riešenie. Samozrejme, cena je tiež dôležitým faktorom pri výbere. To si veľmi dobre uvedomujeme, a preto ponúkame lacný kuchynský nábytok, ktorý si nevyžaduje špeciálnu finančnú investíciu.

Ako vybrat kuchynsku linku

Akú farbu vybrať do kuchyne?

Kuchyňa môže mať takmer akúkoľvek farbu kuchynského nábytku, za predpokladu, že vytvorí jednotnú líniu so zvyškom usporiadania. V poslednej dobe sa teší veľkej popularite kuchynský nábytok v jasných farbách - odtieňov oranžovej, zelenej alebo žltej. Zaujímavé kombinácie vytvárajú kontrastné kombinácie farieb - napríklad svetlé dosky a tmavé skrinky. Nezabudnite starostlivo vybrať farbu nábytku, najmä ak je vaša kuchyňa spojená s obývačkou.

Ako vybrat kuchynsku linku

Ako zariadiť malú kuchyňu?

Malá kuchyňa si vyžaduje špeciálne riešenia na mieru. Jedným z nich môže byť umiestnenie len spodných skriniek bez vrchných, alebo namontovanie ďalších políc do skriniek, čo umožní využitie všetkého voľného priestoru. Rovnako pre maximálne využitie priestoru odporúčame kúpu rohových  kuchynských zostáv, ktoré nájdete v ponuke nášho obchodu.

Farebnosť malej kuchyne

V malej kuchyni odporúčame použiť svetlé farby. Moderný kuchynský nábytok v odtieňoch bielej, béžovej a šedej, opticky zväčší aj malé kuchyne a dodá im priestranný vzhľad.

Ako vybrat kuchynsku linku

PR článok
Zdroj: Merkury Market Slovakia
Foto: Merkury Market SlovakiaMagazín Reality

 

5 spisovateľských domov, v ktorých boli napísané top bestsellery

 

 

Realitný trh v Bratislave je plný extrémov

  • Zobraziť publikovaný inzerát