Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Detail článku

Dátum vloženia3.7.2019
Aktualizované3.7.2019

5 jednoduchých tipov, ako urobiť svoj domov luxusnejším


Mnohí z nás sa radi pochvália svojim interiérom, ktorý vyzerá reprezentatívne a štýlovo. Aby sme doňho vniesli viac luxusu, postačí aj minimálny rozpočet. Treba len premyslene umiestniť rôzne prvky, farby a textílie.

Zdroj foto: Redrow


Doplnky
Veľký dojem v interiéri urobia kovové doplnky. Metalický podnos na poháre alebo zrkadlo s originálnym rámom dokážu dodať miestnosti štýlový vzhľad. Keď k tomu pridáte zelenú farbu, napríklad aj vysokou interiérovou rastlinou, dostanete skvelý výsledok.

Zdroj foto: Redrow


Textílie
Pomocou látok s rôznymi textúrami a povrchovými úpravami dosiahnete v interiéri nádych luxusného hotela. Kvalitné textílie príjemné na dotyk urobia z vašej obývačky či spálne komfortné zákutie. Pridajte k tomu v kúpeľni uteráky s dlhým vlasom, kvalitné záclony či koberček a „look“ je dokonalý.

Zdroj foto: Redrow


„Umelecké“ diela
Nemusíte obchádzať výstavné siene, svoju vlastnú „stenu slávy“ si doma môžete vytvoriť zo svojich obľúbených rodinných fotografií zarámovaných kovových a tmavých drevených rámov. Keď ich umiestnite na farebnej stene, na ktorej vyniknú, a skombinujete s komodou, získate výrazný prvok, ktorý pritiahne všetky pohľady.  

Zdroj foto: Redrow


Farby
Premyslené využívanie farieb v kombinácii s nábytkom a doplnkov v neutrálnej farebnej palete dodá miestnosti sofistikovaný vzhľad. V súčasnosti sú v trende efektné odtiene kameňa, čokoládových praliniek či metalickej zelenej.

Zdroj foto: Redrow


Osvetlenie
Nič nepôsobí luxusnejšie ako správne osvetlenie v miestnosti. Zvážte investíciu do visiaceho lustra nad jedálenským stolom, ktorý vytvorí skutočné ústredný bod miestnosti. Môžete pridať aj stmievače pre vytvorenie náladového osvetlenia. Zvýraznite najkrajšie miesta vášho priestoru pomocou krásnych lámp a vhodne umiestnených sviečok.  

Zdroj foto: Redrow

 


Zdroj: Reality.sk, rightmove.co.uk
Zdroj foto: Redrow
Magazín Reality

 

Aké zmeny na nás čakajú pri poskytovaní úverov od 01. júla?

 

  

Aké trendy aktuálne letia v predaji tieniacej techniky

  • Zobraziť publikovaný inzerát