(JuDZr4-tBWL) Aktualizovaný: 24. 02. 2023 1. publikácia: 06. 02. 2023

Skvelá investičná príležitosť - pôvodný rodinný dom v Oščadnici

Oščadnica
Oščadnica • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

Cena dohodou

Základné informácie

Druh:
Chalupa, rekreačný domček

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
95 m²

Plocha pozemku:
640 m²
Info

AD-REALITY Kysuce – ponúkame na predaj pôvodný rodinný dom v centre obce Oščadnica, s určením na rekreáciu alebo bývanie. Stojí na primerane veľkom pozemku s celkovou výmerou 640 m2.  Celková zastavaná plocha domu a vedľajšej stodoly je takmer 180 m2.


Rodinný dom stojí neďaleko centra obce s prístupom priamo z miestnej komunikácie. Jeho stav je predurčený na zásadnú rekonštrukciu, k tomu má však majiteľ platné stavebné povolenie na prestavbu a nadstavbu. V projekte sú navrhnuté dve samostatné bytové jednotky, z toho jedna na úrovni 1. NP a druhá na úrovni podkrovného podlažia -  každá z nich s obytnou plochou viac ako 90 m2 Pivničné priestory sú určené na sklad, na mieste hospodárskej budovy je navrhované kryté stojisko pre dve autá. Stavebné povolenie počíta s využitím súčasných nosných konštrukcií v čo najväčšom rozsahu, a to najmä využitie jestvujúcich základov, obvodových a vnútorných nosných stien a železobetónového  stropu nad prvým podlažím. Realizácia počíta s vykurovaním príp. aj pomocou tepelných čerpadiel, prípadne plynovým kotlom. S projekčnou kanceláriou je možné dohodnúť aj zmenu projektu v prípade zmien stavby pred jej dokončením.


Rodinný dom je murovanou stavbou zo 70 – tych rokov,  čiastočne podpivničený,  s nezastavaným podkrovím. V prízemí je  veranda, chodba, špajza, kúpeľňa s vaňou a WC, , kuchyňa, obývačka, spálňa a dve izby. Dom je momentálne odpojený od IS, elektrina, obecný vodovod, kanalizácia sú na okraji pozemku – s možnosťou bezproblémového pripojenia. Prístup – priamo z miestnej komunikácie, blízkosť všetkej infraštruktúry obce. Dom je bez tiarch, voľný ihneď.


Naša cena: 52000 eur, kontakt: 00421905844054, www.ad-reality.sk


Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv, príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra podľa zmluvy o sprostredkovaní predaja. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  architektúra a dizajn.

Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
95 m²

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Zmiešaná

Prechodová izba:
Nie

Podpivničenie:
Čiastočné

Plocha pozemku:
640 m²

Zastavaná plocha:
190 m²

Prístupová komunikácia:
Asfaltová

Vybavenie:
Predzáhradka, Vonkajšie parkovacie miesto, Pivnica

Voľnočasové aktivity:
Turistika, Cykloturistika
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Ondrašina

AD-REALITY s.r.o.

0905844054 zobraziť číslo

AD-REALITY s.r.o.

Palárikova 24 • 02204, Čadca (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

Cena dohodou

Kontakt na predajcu

Ondrašina

AD-REALITY s.r.o.

0905844054 zobraziť číslo