(JuJrSYYceGq) Aktualizovaný: 31. 08. 2023 1. publikácia: 17. 04. 2023

Rezervované - Rozprávková chata pri Počúvadlianskom tajchu


Počúvadlo • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

155 000 € 2153 €/m²

Základné informácie

Druh:
Chata, drevenica, zrub

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
72 m²

Plocha pozemku:
360 m²
Info
Royalty's ponúka na predaj rozprávkovú chatu pri Počúvadlianskom tajchu. Leží priamo v srdci Štiavnických vrchov, na úpätí Sitna, iba 12 km od Banskej Štiavnice.

Kombinácia dreva, kameňa a výhľadov vytvárajú inšpiratívne prostredie a zároveň teplo domova. Hneď ako vojdete dovnútra vás uchváti útulný oku lahodiaci priestor a nadchne vás elegantné spojenie vidieckych a moderných prvkov, ktoré je v dokonalej harmónii. Prvé podlažie je centrom diania a spoločenského života. Dominuje mu nádherný veľký krb obložený kameňom, čo pôsobí nadčasovo a zároveň vytvára prirodzený kontrast s ohňom. Aj vďaka nemu tu strávite večer s rodinou, priateľmi alebo vo dvojici v príjemnej hrejivej atmosfére domova. Z obývacej izby vedú dvere na terasu, kde si vychutnáte raňajky s výhľadom na Sitno. Na spodnom podlaží sa okrem vstupnej chodby, obývacej izby a kuchyne nachádza aj kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Na vrchnom podlaži sú dve spálne, jedna z nich s výstupom na terasu. Svoje miesto si tu našla aj knižnica.

Ak patríte k tým, čo si v lete radi uvaria kotlíkový guláš alebo si radi užívate chladné letné večery pri ohni, nemožno nespomenúť vonkajší priestor a kamenné ohnisko. Iba vy, les, plápolajúci oheň a hviezdy nad hlavou.

Víkendový sused len z jednej strany, to znamená maximálne súkromie a zároveň pocit bezpečia. Na pozemku sa nachádza studňa s úžitkovou vodou.


Necelé dve hodiny od Bratislavy a človek sa ocitne ako v úplne inom svete s jedinečnou atmosférou. Neskutočnú atmosféru dotvára neopakovateľná lokalita – nehnuteľnosť sa nachádza v prekrásnom prostredí Štiavnických vrchov v blízkosti mimoriadne žiadanej Banskej Štiavnice, ktorá má umeleckú dušu a  historické centrum ako zázrakom nedotknuté modernou dobou a tiež je zapísaná v Zozname svetového dedičstva UNESCO.
 
Dedičstvom minulosti a osviežením prítomnosti sú všade prítomné tajchy, v minulosti využívané pre potreby baníctva. Krásna príroda, pokoj a čarovné zákutia tohto prostredia sú ako stvorené na vyčistenie hlavy a vychutnávanie si úplného kľudu. V okolí, v ktorom je počuť iba zvuky prírody nájdete niekoľko zaujímavých turistických trás a počas letných dní bude ideálnym miestom na oddych breh Počúvadla.

Pozemok: 360 m²
Zastavaná plocha: 56 m²


Cena: 155 000 eur.


Cena ponúkanej nehnuteľnosti je 155.000 EUR. V cene je zahrnutý kompletný servis realitnej kancelárie vrátane právneho a hypotekárneho servisu a servisu spojeného s prevodom nehnuteľnosti.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti royaltys s.r.o. Radi Vám pomôžeme pri predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti.
ß
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
72 m²

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Rok výstavby:
1990

Typ konštrukcie:
Iná

Počet nadzemných podlaží:
1

Počet spální:
2

Prechodová izba:
Nie

Počet kúpeľní:
1

Plocha pozemku:
360 m²

Zastavaná plocha:
56 m²
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Mgr. Eva Nemčoková

ROYALTY´S real estate

09022261...0902226176 zobraziť číslo

ROYALTY´S real estate

Svätovavrinecká 13920/6 • 83101, Bratislava-Nové Mesto (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

155 000 € 2153 €/m²

Kontakt na predajcu

Mgr. Eva Nemčoková

ROYALTY´S real estate

09022261...0902226176 zobraziť číslo