(JukXb9iEloX) Aktualizovaný: 28. 11. 2022 1. publikácia: 24. 11. 2022

Domček alebo víkendová chalupa v rozprávkovej záhrade plnej zelene, ovocných stromov a relaxu v obci Brodské

Martina Čulena
Brodské • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

220 000 € 917 €/m²

Základné informácie

Druh:
Chata, drevenica, zrub

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
240 m²

Plocha pozemku:
0 m²
Info
Directreal Doma Vám exkluzívne ponúka na predaj 4izbový dom/chalupu v obci Brodské s nadherným veľkorysým pozemkom 2136 m2, ktorý bude pre nových vlastníkov oázou pokoja a oddychu.

Dom je postavený z pálenej tehly a v roku 2000 prešíel rekonštrukciou a tiež kolaudáciou. V nehnuteľnosti sú drevené okná s dvojsklom. Kúrenie je ústredné plynové. Podlahy sú drevené alebo z keramickej dlažby. V obývacej miestnosti je krb s prieduchmi do podkrovia. Strešná krytina je asfaltový šindel.
Rodinný dom je vybavený aj audio vrátnikom.

Dispozícia:
Vstup do domu je cez bezpečnostné dvere do vstupnej chodby, po ľavej strane je obývacia miestnosť spojená s jedálňou a kuchyňou, po pravej strane je miestnosť spálne, oproti vstupným dverám je toaleta a samostatná kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a dvomi úmývadlami. Schodiskom sa dostaneme do horného poschodia kde je otvorený priestor, ktorý tvorí izbu skoro cez celé toto poschodie a ešte je tu jedna oddelená menšia izba. Nad týmto poschodím sa nachádza podkrovie, ktoré je pochôdzne a slúži ako úložný priestor.
Dom je čiastočne podpivničený a nachádza sa tu jedna miestenosť, ktorá je plná technických vymožeností. Je tu aj plynový kondenzačný kotol so zabudovaným prietokovým ohrievačom vody, filtrácia na studňu, prepojenie rozvodu obecnej vody a vody zo studne, darling a veľa ďalšieho.

Nehnuteľnosť je pripojená na všetky inžinierske siete (elektrina 220/380V, plyn, obecná voda, kanalizácia).

Pozemok, na ktorom je rodinný dom postavený je nádherný rovinnatý, plný zelene, ovocných stromov (biela moruša, čerešňa, ríbezľa, tmavý egreš, hruška, jablone, vinič a černice), ihličnatých stromov, bonsai, bambus a pre nových majiteľov bude tento pozemok oáza pokoja a oddychu. Nachádza sa tu jazierko s leknami a Koi kaprami.
Sú tu dve kopané studne a rozvod vody je urobený po celom pozemku pre bezproblemové zavlažovanie a polievanie s možnosťou prepojenia na vodu zo studne alebo obecnú vodu.
Koterec pre Vášho domáceho miláčika je vybetónovaný a celý oplotený kari rohožami.
Nachádza sa tu aj nerezová kúpacia kaďa vyhrievaná kotlom na uhlie, brikety či drevo.
Schladiť sa v horúcich letných mesiacoch môžete v bazéne Orlando o priemere 3,66m s hĺbkou 1,5m a filtráciou. Posednie s rodinou alebo priateľmi si vychutnáte pod prístreškom so sedením a vo vymurovanej peci si v pohodlí domova urobíte aj vlastnú pizzu či iné skvelé pokrmy. Ak budete potrebovať vodu nemusíte ísť až do domu ale priamo na dvore sa nachádzajú dve nerezové umývadlá, ktoré su napojené na obecnú vodu a studňu.

Ak by Vám pozemok bol priveľký je možnosť rozdelenia a odpredania dvoch pozemkov, ktoré sú aj zamerané a rozdelené geometrickým plánom.

Na dvore sa nachádza murovaná garáž, kde sa dáju napojiť kachle na vyhrievanie, celá garáž je podsklepená a predchádzajúci majiteľ ju využíval ako montážnu jamu, povala je celá pochôdzna a momentálne slúži ako úložný priestor. Ku garáži je pripojená plechová miestnosť, ktorá je využívaná ako sklad náradia.

Prístrešok pre auto je samozrejmosťou a dostanete sa doň prostredníctvom manuálnej posuvnej brány. Pod prístreškom si auto komfortne povysávate aj umyjete pretože je tu pripojenie na elektrinu a tiež prípojka vody, ktorú môžete využiť aj na polievanie prednej časti pozemku.

Obec Brodské má dobrú občiansku vybavenosť - škola, škôlka, potraviny, reštaurácie. Brodské sa nachádza len 4km od hraníc s Českou republikou a do najbližšej dediny Lanžhot je to 7km. Do susednej obce Kúty je to len 4km a hneď za touto obcou sa nachádza napojenie na diaľnicu D2 smer Bratislava - Česká republika.Directreal nehnuteľnosť číslo: 169055link:
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
240 m²

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Osobné

Prechodová izba:
Nie

Podpivničenie:
Nedostupné
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Ing. Katarína Štetinová

Direct Real, spol. s r.o.

0908119735 zobraziť číslo

Direct Real, spol. s r.o.

Žitná 1 • 83106, Bratislava (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

220 000 € 917 €/m²

Kontakt na predajcu

Ing. Katarína Štetinová

Direct Real, spol. s r.o.

0908119735 zobraziť číslo