Chalupa, rekreačný domček | 190 m²
CHATA V SRDCI POHORIA TRIBEČ: ÚTOČISKO POD HRADOM GÝMEŠ Jelenec | Podhorie Tribeča CENA chalu
158,000 € 832 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Hlavná | 112 m²
Zariadená chata s celoročným využitím v Malých Karpatoch s výhľadom na Hrad Červený Kameň
180,000 € 1607 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Borský Svätý Jur | 140 m²
Dom: Rodinny dom je kolaudovaný v roku 1951, postavený z pálenej tehly. V roku 2003 prešiel dom
104,990 € 893 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 35 m²
Pozemok podľa LV 9982 o celkovej výmere 854 m2, je prístupný z dvoch strán bezproblémovo motoro
175,000 € 5000 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 35 m²
Vážení milovníci prírody, relaxu a výhľadov, máme pre vás jedinečnú ponuku! Spoločnosť AUTOREAL
109,000 € 3671 €/m²
Záhradná chatka | Fr. Hečku | 54 m²
Ponúkame Vám na predaj záhradný/vinničný domček s krásnou VINICOU v meste Levice, na ulici F. H
59,990 € 1111 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 32 m²
Predám peknú chatu v Rimavskej Sobote m.č. Vinica. Jedná sa o murovanú stavbu postavenú z tehál
23,000 € 719 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 110 m²
Spoločnosť AUTOREALITY v zastúpení Ivana Kotrča (i.kotrc@autoreality.sk alebo 0918 40 66 56), V
65,900 € 599 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 35 m²
99,500 € 3429 €/m²
Záhradná chatka | Pichoňka | 50 m²
Ponúkame na predaj záhradu s murovanou chatkou so zavedenou elektrinou. Nachádza sa v obľúbenej
17,700 € 24 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 0 m²
Predám chatku ktorá sa nachádza v obci Úľany nad Žitavou,v tichej časti pri hrádzi.Rozloha poze
38,000 €
Záhradná chatka | Kalvária | 75 m²
Ponúkame na prenájom zariadenú záhradku s chatkou stojacu na pozemku o výmere 390m2 v záhradkov
250 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
Záhradná chatka | Chočská | 20 m²
S letom prichádza chuť stráviť svoj voľný čas čo najviac v prírode. Spojiť príjemné s užitočným
35,500 € 1775 €/m²
Záhradná chatka | Kalvária | 75 m²
Ponúkame na predaj chatu so súpisným číslom stojacu na pozemku o výmere 390m2 v záhradkovej obl
64,900 € 799 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Chatová oblasť | 40 m²
Predám nevyužívanú chatku pri Rimavskej Sobote, m.č. Pokoradz. Nachádza sa v chatkovej oblasti.
12,800 € 320 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.