15 (JuI7ioUWI-u) Aktualizovaný: 26. 05. 2023 1. publikácia: 05. 03. 2023

EUROVEA II - lukratívny 5-izbový mezonet s dvoma terasami s výhľadom na Dunaj - kolaudácia 2Q/23

Tri vody
Bratislava-Staré Mesto • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

Cena dohodou

Základné informácie

Druh:
5 a viac izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
260 m²
Info
Vitajte v „Eurovea City“.

Rezidenčná štvrť v tej najlepšej lokalite a zároveň kompletná infraštruktúra a vybavenosť hlavného mesta neustále k dispozícií. ROYALTY´S real estate ponúka na predaj exkluzívny 5 - izbový mezonet v ikonickej stavbe EUROVEA RIVERSIDE. Jedinečná lokalita ponúka absolútny komfort bývania ako aj moderný prístup developera, ktorý cielene vyskladal nájomníkov a všetky zložky občianskej vybavenosti tak, aby pokryli potreby aj toho najnáročnejšieho klienta. Nákupné centrum EUROVEA ako i dopravné napojenie na hlavné ťahy z mesta a do mesta sú v priamom dosahu.

Novostavba lukratívneho mezonetu s veľkorysou úžitkovou plochou interiéru takmer 200 m2 je v úplnom kontaktne s obľúbenou promenádou. Poskytne vám maximálnu bezpečnosť, úplné súkromie, či prechod suchou nohou priamo do shoppingu. Nehnuteľnosť reprezentujú a zároveň dopĺňajú dve priestranné terasy s rozlohou vyše 60 m2, ktoré vás zaručene vytiahnu povečerať do exteriéru s panoramatickým výhľadom na tečúci Dunaj. Zdôraznený je aj detail akým je ich statika pripravená na osadenie jacuzzi, či menšieho bazéna. Vzdušný a preslnený dojem zabezpečujú veľkoformátové hliníkové okná z trojskla, doplnené externým elektrickým žaluzím. Premyslené sú aj všetky detaily použitých technológií, ktoré ocení každý, kto si potrpí na luxus a kvalitu. Vo vybavení holobytu nechýba príprava pre systém inteligentnej domácnosti, stropné chladenie či individuálna regulácia kúrenia. Tento jedinečný byt je určený pre náročného klienta, ktorý hľadá nadštandardné bývanie na žiadanej adrese, výbornú dostupnosť, nadčasový dizajn no predovšetkým skvelú investičnú príležitosť. Nevynímajúc bezbariérový prístup výťahom priamo až do bytu suchou nohou z garáže, kde sú k dispozícii až štyri parkovacie miesta.

Ku kvalitnému bývaniu a teda aj kvalitnému životu patrí bezpochyby aj kvalitná adresa, ktorej nespochybniteľná investičná hodnota rastie najmä vďaka lokalite „Downtown“ a blízkosti centra mesta. Projekt EUROVEA sa nachádza v jednej z najobľúbenejších a najvyhľadávanejších častí Bratislavy. Nehnuteľnosť sa predáva v prevedení holobyt, s možnosťou odpočtu DPH. Súčasťou predaja sú aj štyri garážové parkovacie státia a veľkorysá pivničná kobka. Pôdorys zašleme na vyžiadanie. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Text je autorským dielom a majetkom spoločnosti royaltys s.r.o.
Radi Vám pomôžeme pri predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
260 m²

Umiestnenie:
Posledné poschodie

Podlažie:
6

Počet nadzemných podlaží:
6

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Vlastníctvo:
Firemné

Typ konštrukcie:
Iná

Orientácia:
Juhozápadná

Rok výstavby:
2023

Rok kolaudácie:
2023

Počet izieb / miestností:
5

Prechodová izba:
Nie

Terás:
2

Cena vrátane energií:
Nie

Vykurovanie:
Podlahové, Klimatizacia

Počet parkovacích miest v garáži:
4

Vybavenie:
Pivnica, Garážové státie, Výťah, Špajza, Sklad
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Mgr. Miriam Oravkinová

ROYALTY´S real estate

0908989882 zobraziť číslo

ROYALTY´S real estate

Svätovavrinecká 13920/6 • 83101, Bratislava-Nové Mesto (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

Cena dohodou

Kontakt na predajcu

Mgr. Miriam Oravkinová

ROYALTY´S real estate

0908989882 zobraziť číslo