Vážení klienti, od 06.05.2021 sa mení znenie Všeobecných obchodných podmienok reality.sk. Zmena sa týka zverejnenia súkromných inzerátov. Nové znenie si viete pozrieť tu.

RE0005967-21-000012 (10229) Aktualizovaný: 14. 05. 2021 1. publikácia: 14. 05. 2021

Výhľad ktorý v Einparku nedostanete - 2garsónka deluxe na Lenardovej.

Lenardova
Bratislava - Petržalka • Slovenská republika Ukázať na mape
Ukázať na mape

148 900 € 3 225 €/m2

Základné informácie

Druh:
2-izb. byt

Typ:
Predaj

Celková podlahová plocha:
46.17 m²
Info
Centrum mesta, Sad Janka Kráľa, Aupark, Incheba, Dunaj, cyklotrasa či skvelé napojenie na hlavné dopravné ťahy – to všetko sa nachádza v bezprostrednom dosahu bytového domu na Lenardovej. Lokalita bola čerstvo oživená susediacim projektom Einpark, ktorý sem okrem atraktívneho vzhľadu priniesol množstvo nových prevádzok a služieb. Polyfunkčná budova okrem moderných kancelárii vyplnila aj priestor medzi Einsteinovou ulicou a odklonila tak hluk z obchvatu.

Ponuka 2 garsónky "deluxe" v obľúbenej časti Petržalky zaujme dve skupiny ľudí. Tých, ktorí dbajú na kvalitu verejného priestranstva. Okrem cyklochodníka je to krásne ohradené detské ihrisko na Nobelovom námestí, susediaca základná umelecká a športová škola, či Daliborovo námestie. A potom tých, čo to odtiaľto majú na skok do práce. Ide najmä o pracoviská ako spomínaný Einpark, Digital Park alebo Aupark. Vďaka zastávke autobusovej MHD Dvory alebo Aupark to však je na skok aj do centra. Ak si ráno radi zabeháte tak Vás poteší do sadu Janka Kráľa a Petržalský breh Dunaja je to na skok.

Samotný byt sa nachádza 11 z 12 poschodí s úžasným výhľadom na Juh. Posedieť si tak na loggii bude radosť rannej kávy alebo po pracovného pohára vína. Podlahová plocha slušných 46,17m2, z toho pivnica 1,2m2 a do plusu loggia 4,12m2 postačí na dobu kým sa Vám rozrastie rodina alebo na večné mládenecké večierky.

Interiér je presvetlený, byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala osadenie novej kuchyne (tá aj s chladničkou a šporákom sú súčasťou kúpnej ceny). Oceníte na nej, že je oddelená od obývacej časti a je vetraná vlastným oknom. Pri varení sa tak nepozeráte do bielej steny ale na krásny výhľad. Po dispozičnej stránke vstupujete do priestrannej predsiene s rozmernými vstavanými šatníkmi (celkom 2x), pričom z predsiene máte prístup do spálne a kúpeľne spojenej s toaletou. Predsieňou pokračujete do dennej časti, z ktorej je prístup na spomínanú loggiu a do kuchyne. V rámci rekonštrukcie sa vymenila plávajúca podlaha, zakúpila sa nová sedačka v obývačke a o niečo skôr sa vymenili aj okná za nové plastové.

Azda najväčším benefitom, popri priestrannej dennej časti o celkovej výmere 24m2, je pivnica na podlaží, tá je síce latková, ale pri uskladnení nemusíte vždy chodiť do tmavého suterénu. Budete ju využívať častejšie akoby ste mysleli a uskladníte tu nadbytočné veci z interiéru.

V okolí nájdete kompletnú občiansku vybavenosť vrátane potravín Billa. Čerstvé potraviny si ráno nakúpite aj v "pyžame" popri aktuálnom home office. Fyzickú kondíciu si budete udržiavať vo fitku len 450 metrov od bytového domu. Okrem toho je to zdravotné centrum Záporožská, potraviny Malina, lekáreň a mnoho ďalšieho v rádiuse 800 metrov od domu. Rekreáciou Vás bude lákať spomínaný sad Janka Kráľa a pobrežie Dunaja.
Prečítať viac
Charakteristika

Nadzemné podlažie:
ostatné podlažie

Poschodie:
11 z 12

Výťah:
áno

Stav nehnuteľnosti:
čiastočná rekonštrukcia

Forma vlastníctva:
osobné

Konštrukcia bytu:
panelová

Lodžia:
áno

Energetický certifikát budovy:
Nemá certifikát

Internet:
nie

Káblová televízia:
nie
Zobraziť viac

Doplňujúce údaje


kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Miroslav Kocúr

Miroslav Kocúr

+421 948 423 501
Zobraziť číslo

Alex investment s. r. o.

Alex investment s. r. o.

Ponuky spoločnosti: 23

Jarošova 2961/1 • 83103, Bratislava - Nové Mesto (SK)
Alex investment s. r. o.

148 900 € 3 225 €/m2

Miroslav Kocúr

Miroslav Kocúr

+421 948 423 501
Zobraziť číslo