(Ju1ngxwe0Arg) Aktualizovaný: 30. 01. 2023 1. publikácia: 30. 01. 2023

Veľkometrážny 2 izbový byt, Trenčín, Piešťanská ulica, 80 m2

Piešťanská
Trenčín • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

158 950 € 1987 €/m²

Základné informácie

Druh:
2 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
80 m²
Info

EXKLUZÍVNA PONUKA - ak hľadáte byt ktorý je ZAUJÍMAVÝ, NADŠTANDARDNÝ a v PRÍJEMNOM prostredí, "na skok" od centra mesta, blízko zelene, cyklotrasy a Váhu, dávame Vám do pozornosti  veľmi pekný,  priestranný dvojizbový byt v kompletne zrekonštruovanom malom bytovom dome.


Byt je porovnateľný s novostavbou, má 80 m2, prislúcha mu veľká "pivnica" - odkladacia miestnosť na poschodí a PARKOVACIE MIESTO PRED BYTOVÝM DOMOM. Nehnuteľnosť prešla KOMPLETNOU  REKONŠTRUKCIOU "do špiku kosti" - od rozvodov elektriny a vody, odpadov, podláh, stien, dispozície, zateplenie domu, nábytok robený na mieru. Veľmi zaujímavé sú vysoké stropy ako pozostatok pôvodnej stavby z roku 1946, ktoré dávajú bytu neskutočnú svetlosť a útulnosť.  Zmena dispozície umožnila že v byte je okrem WC v kúpeľni taktiež samostatné WC s umývadlom (2X WC). Gazdinky ocenia veľkú komoru s oknom vedľa kuchyne. Po dohode so spoluvlastníkmi bytov v bytovom dome (iba 7 bytov) možnosť využívať malú záhradku za domom s altánkom. VLASTNÉ VYKUROVANIE zabezpečí nižšie náklady na bývanie, ktoré sú momentálne cca 140 eur (2 osoby). V byte zavedený optický internet.


Ak hľadáte nehnuteľnosť blízko kompletnej občianskej vybavenosti a kúsok od centra mesta a chcete sa len nasťahovať bez akýchkoľvek ďalších investícii, je táto ponuka práve pre Vás. Cena nehnuteľnosti je kompletná a zahŕňa všetky náklady spojené s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti, vrátane kompletného právneho servisu. Bezplatné finančné poradenstvo a vybavenie financovania pri potrebe úveru na kúpu. Obhliadku nehnuteľnosti zabezpečíme podľa dohody. Kontaktujte makléra: tel.: 0915 753 000, mail: trencin@vasereality.sk, Ing. Zuzana Mangundová.

Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
80 m²

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Počet izieb / miestností:
2

Prechodová izba:
Nie

Cena vrátane energií:
Nie
Zobraziť viac

Doplňujúce údaje


kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Ing. Zuzana Mangundová, RSc.

pobočka Trenčín

0915753000 zobraziť číslo

VAŠE REALITY s.r.o.

Kniežaťa Pribinu 2 • 91101, Trenčín (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

158 950 € 1987 €/m²

Kontakt na predajcu

Ing. Zuzana Mangundová, RSc.

pobočka Trenčín

0915753000 zobraziť číslo