RE0005737-21-000478 (6018355) Aktualizovaný: 15. 10. 2021 1. publikácia: 15. 10. 2021

Unikátny penthouse s privátnym wellness na predaj, Banská Bystrica

Komenského
Banská Bystrica • Slovenská republika Ukázať na mape
Ukázať na mape

Cena na vyžiadanie

Základné informácie

Druh:
3-izb. byt

Typ:
Predaj

Celková podlahová plocha:
220 m²
Info
Povedať o tomto byte, že je neopakovateľný, platí doslova a do písmena.

V rámci realitného trhu v Banskej Bystrici naozaj nemá obdoby. Veď si len predstavte, že pod celkovou rozlohou bytu vrátane terasy, sa o poschodie nižšie nachádza 5 plnohodnotných bytov s 5 rodinami. Majiteľ bytu ho dostal od developera k dispozícii na dokončenie, ešte v rozostavanom stave a teda iba čistú konštrukciu bez priečok a inžinierskych sietí. Vďaka tomu bol byt dokončený podľa vysokých štandardov. Každý jeden kúsok nábytku bol do detailu premyslený a navrhnutý na mieru.

Nehnuteľnosť je vsadená na 6. podlaží strechy obytného domu o výmere 420 m² ako v súčasnosti trojizbový, ale s možnosťou dispozičnej zmeny na štvorizbový byt s tromi kúpeľňami a toaletami.

Až v tomto momente sa celý príbeh tohto jedinečného bytu poskladá do jedného celku a vytvorí vo Vás pocit výnimočnosti, ktorý sa už tak ľahko v Banskej Bystrici určite nepodarí zopakovať. „Za živa v Bystrici, po smrti v nebi“ sa predsa hovorí už od pradávna a Vy tak môžete prežiť ten svoj život, doslova „na streche“ Banskej Bystrice.

Výhody:
Obytná plocha bytu 220 m²
Terasa 200 m²
Takmer 360° výhľad na mesto a okolitú prírodu
Privátny wellness – bazén s protiprúdom, parná sauna, jacuzzi
Nadštandardné zariadenie bytu
Letná kuchyňa s BBQ
Komfortné sedenie pod zastrešenou terasou
3 parkovacie miesta v podzemnej garáži

Obývacia izba s kuchyňou
Hneď ako vstúpite do tohto priestoru, uchváti Vás jeho veľkosť. Zásluhou jeho veľkorysej rozlohy 97 m2, je skutočne vzdušný, otvorený a vďaka francúzskym oknám a skvelej orientácii na svetové strany, aj nádherne presvetlený počas celého dňa. Kuchynská linka je vybavená vysokokvalitnými spotrebičmi. Pre spríjemnenie a vytvorenie pokojnej atmosféry počas dlhých zimných večerov, Vám určite poslúži skvele osadený dizajnový plynový krb, ktorý je obojstranný a viditeľný ako z obývacej izby, ale po odsunutí clony je naň krásny výhľad aj z hlavnej spálne.

Terasa
Exteriér bytu tvoria prepojené terasové priestory, ktoré sú rozdelené do viacerých častí. Tou hlavnou je najväčšia, kde sa nachádza bazén o veľkosti 7×3 m a dostatočne veľa priestoru na oddychové ležadlá so slnečníkmi a fitness zónu. Ďalej sa tu v rámci zastrešenej terasy nachádza oddychová zóna, letná kuchyňa s BBQ, komfortným terasovým sedením a výkonným audio systémom. Poslednou je menšia privátna terasa, na ktorú sa dá vyjsť z hlavnej spálne.

Privátny wellness
Jeho súčasťou je vonkajší bazén, parná sauna a jacuzzi s rainforest sprchou zabudovanou priamo v strope. To všetko ešte dopĺňa ďalšia kúpeľňa s toaletou, ktorá je určená práve pre wellness zónu. Vám a Vášmu oddychu tak už nikdy nebudú brániť žiadne obmedzenia, či opatrenia.

Byt sa predáva so vstavaným zariadením

© Video, fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Broker consulting, a.s., v zastúpení Filipom Sylvestrom.
Prečítať viac
Charakteristika

Nadzemné podlažie:
ostatné podlažie

Poschodie:
6 z 6

Výťah:
áno

Stav nehnuteľnosti:
novostavba

Forma vlastníctva:
osobné

Konštrukcia bytu:
zmiešaná

Rok výstavby:
2009

Terasa:
áno

Energetický certifikát budovy:
Nemá certifikát

Internet:
nie

Káblová televízia:
nie
Zobraziť viac

Doplňujúce údaje


kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Kontakt na predajcu

Zákaznícka linka

člen NARKS

+421 901 714 194
Zobraziť číslo

REALITY SPOLU

REALITY SPOLU

člen NARKS

Ponuky spoločnosti: 295

Pribinova 25 • 81109, Bratislava - Staré Mesto (SK)
REALITY SPOLU

Cena na vyžiadanie

Zákaznícka linka

člen NARKS

+421 901 714 194
Zobraziť číslo