Vážení klienti, od 06.05.2021 sa mení znenie Všeobecných obchodných podmienok reality.sk. Zmena sa týka zverejnenia súkromných inzerátov. Nové znenie si viete pozrieť tu.

RE0006097-21-000002 (4291539) Aktualizovaný: 04. 05. 2021 1. publikácia: 03. 05. 2021

T501 Priestranný, mladistvý, funkčný, jedinečný.

Tomášikova
Bratislava - Nové Mesto • Slovenská republika Ukázať na mape
Ukázať na mape

150 000 € 3 750 €/m2

Základné informácie

Druh:
1-izb. byt

Typ:
Predaj

Celková podlahová plocha:
40 m²
Info
T501 sa nachádza v Bratislave – v Mestskej časti Nové Mesto. Je súčasťou obytného komplexu Koloseo, ktoré susedí s oddychovou zónou a jazerom Kuchajda. Je situovaný na 1. poschodí (nie prízemie) s výhľadom do pokojnej časti vnútro blokového parku. Lokalita sa vyznačuje skvelou občianskou vybavenosťou. V blízkosti je farmárska tržnica s množstvom gastro prevádzok, kaviarní, a obchodmi s miestnymi farmárskymi produktmi. Kuchajda zase ponúka priestor pre oddych, šport a relax.

Priestranný byt je charakteristický mladistvým duchom a energickým skĺbením farebných kombinácií. Stavebné úpravy sú čisté a hladké, ktorý je v kontraste s priznaným betónovým stropom v celom byte. Malometrážna plocha je riešená tak, aby sa priestor čo najviac otvoril novému obyvateľovi. Každá zóna je jemne špecifická, no zároveň harmonicky prepojená s celkom. Po vstupe do bytu sa ocitáme vo vstupnej chodbe, z ktorej sa dostávame do priestornej kúpeľne a tiež do dennej časti. Priamo z chodby je tiež vstup do uzavretého šatníka a úložného priestoru, ktorý vzniká pod spacím plató. Kompletne zariadená kuchyňa je opticky prepojená s dennou časťou. Denná časť je tvorená jedálňou a kuchyňou, ktorá je presvetlená prirodzeným svetlom. Spacie plató je vyvýšené a opticky predelené od obývacej izby s na mieru vyrobenou drevenou konštrukciou. Byt poskytuje rôzne formy úložného priestoru, ktorý je vytvorený riešením nábytkových zostáv. V byte je použitá podlaha z homogénneho vinylu, okrem sprchy s terazzo dlažbou a obkladom. Nadštandardom bytu je riešenie stolárskych výrobkov, ktoré interiér funkčne a esteticky dotvárajú. Architektúra celého bytu a interiérové poňatie stavebných prvkov a vstavaného nábytku vytvára základ pre kreatívne dotvorenie interiéru doplnkami budúceho majiteľa.

Individuálny charakter bytu a skvelá lokalita je ideálnou kombináciou na bývanie pre moderného mestského človeka.

Všetky naše ponuky nájdete na www.bybold.sk
Prečítať viac
Charakteristika

Nadzemné podlažie:
ostatné podlažie

Poschodie:
1 z

Výťah:
áno

Stav nehnuteľnosti:
novostavba

Forma vlastníctva:
osobné

Konštrukcia bytu:
zmiešaná

Rok výstavby:
2020

Energetický certifikát budovy:
Nemá certifikát

Spôsob kúrenia:
ústredné kúrenie

Internet:
áno

Káblová televízia:
áno
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

ProDevelopment s.r.o.

+421 944 230 312
Zobraziť číslo

ProDevelopment s.r.o.

Ponuky spoločnosti: 1

Kosodrevinová 60 • 82107, Bratislava - Vrakuňa (SK)

150 000 € 3 750 €/m2

ProDevelopment s.r.o.

+421 944 230 312
Zobraziť číslo