RE0004144-20-000094 (5039) Aktualizovaný: 21. 01. 2022 1. publikácia: 21. 01. 2022

sk/eng Luxusný Art-deco štýl bývania na najlepšej adrese v kráľovskom meste

Farská
Nitra • Slovenská republika Ukázať na mape
Ukázať na mape

1 150 €/mesiac 8 €/m2/mesiac

Základné informácie

Druh:
3-izb. byt

Typ:
Prenájom

Celková podlahová plocha:
150 m²
Info
SLOVAK


Príležitosť, ktorá sa už nezopakuje.


Vysoký štandard a moderná architektúra prepojená s minulosťou je obsiahnutá v každom centimetri tohto luxusného Art deko štýlu bývania, v jedinečnej lokalite historického centra kráľovského mesta Nitry.


Nájdite svoj domov v lokalite, kde pulzuje hlavný tep mestského života.


Synonymum luxusu sa odráža v detailnom prevedení modernej rekonštrukcie s dôrazom na praktickosť, komfort a využitie celého priestoru. Tento byt si zamilujete už pri vstupe z pavlače do priestrannej, vzdušnej chodby s dizajnérskymi prvkami, kde neostáva nič na náhodu.


Praktický úložný priestor situovaný pozdĺž celej steny esteticky ladí s konceptom celého interiéru. Otvorený priestor interiéru s vysokými stropmi podtrhli dizajnérske prvky tohto nádherného bývania. 


DISPOZÍCIA BYTU


V 150 m2 sú obsiahnuté dve spálne, obývacia denná časť prepojená s minimalistickou kuchyňou, dve kúpeľne s toaletou, technická miestnosť a vstupná chodba.


Vstupná chodba prechádza do otvorenej dennej časti bytu. Po pravej strane sa nachádza jedna z dvoch kúpeľní s toaletou a sprchovým kútom. Priestranný šatník s policovým systémom s podsvietením a botníkom sa nachádza vľavo. Z chodby sa prechádza tiež do technickej miestnosti s LG práčkou a sušičkou a druhej priestrannej kúpeľne s toaletou a pohodlnou vaňou. Kúpeľne sú vykurované ako podlahovým kúrením, tak rebrinovým radiátorom.


Srdce bývania tvorí denná obývacia časť bytu s kuchyňou so všetkým čo potrebujete pre maximálny komfort bývania (indukčná varná doska a umývačka Siemens, digitálny digestor Klarstein, kombinovaná teplovzdušná a elektrická zabudovaná rúra  BOSH, chladnička s mrazničkou, kávovar, rýchlovarná konvica). Kuchynská zástena, jedálenský stôl a TV skrinka zdobená prírodným kameňom esteticky ladí s modernými a starožitnými prvkami interiéru.


Na zariadenú a plne vybavenú obývaciu izbu so SMART UHD TV s veľkou uhlopriečkou (KTV a internet je samozrejmosťou) a pohodlnou sedacou súpravou nadväzujú z obidvoch strán dve spálne s dostatočným úložným priestorom. Sú vybavené pohodlnými manželskými posteľami a textíliami. Sú obohatené dizajnérskymi prvkami a sedením. Nočné lampy holandskej značky RIVERDALE vám poslúžia pri čítaní obľúbenej knihy. Luxusné závesy, dizajnérske tapety, drevené parkety, drevené vysoké dvojkrídlové dvere, či drevená stena v chodbe so zapustenými dverami, to všetko umocní príjemný pocit bývania v tomto luxusnom byte, ktorý uspokojí náročného záujemcu tohto výnimočného bývania. 


Prístup do bytového domu je orientovaný z Farskej ulice. K bytu prislúcha parkovacia karta pre dve autá. 


Cena nájmu s parkovacím státim v blízkosti je 1 150 €/mesiac Vyberte si --- / mesiac  + 150 € energie. Pri prenájme na 12 mesiacov je potrebné uhradiť 1x nájomné a 2x  vratnú zábezpeku. 


Získať podrobné informácie pre utvorenie celistvého obrazu je kľúčové, preto ma kontaktujte  kedykoľvek a stretnúť sa môžeme už dnes


ENGLISH


Luxury Art-deco styled living at the best address in the city 


Non-repeated opportunity.


High-standard and modern architecture combined with a touch of history is felt in every inch of this luxury Ard-deco styled home with a unique location of the historic center of Nitra. 


Find yourself a new home in a location, where the main dynamic atmosphere is happening. Luxurious feeling is reflected in a detailed modern reconstruction focused at practic , comfort and usage of the whole space. This flat will get into your heart while you breathe in the atmosphere at its doorstep - entrance from a courtyard gallery into a spacious hallway with designer elements where nothing is placed by coincidence.


Practical and upto-ceiling high closet situated along the wall aestheticaly pleases the concept of the whole interior. 


LAYOUT


150 m2 provides two bedrooms, living room connected with minimalistic kitchen, two separate bathrooms with toilet, laundry room and entrance hallway with a dominant wooden wall.


The heart of this daytime area is providing everything you could wish for from a high standard type of living (induction hob and dishwasher Siemens, digital hood Klarstein, combined hot air and electric built-in oven BOSH, refrigerator with freezer, coffee maker, kettle).


The kitchen, dining table and TV cabinet decorated with natural stone aesthetically harmonize with modern and antique elements of the interior.


The furnished and fully equipped living room with SMART HD TV with a large diagonal (cable TV and internet included) and a comfortable sofa set are connected on both sides by two bedrooms with sufficient storage space. They are equipped with comfortable double beds and fabrics. They are enriched with design elements and seating. The night lamps of the Dutch brand RIVERDALE will help you read your favorite book. Luxurious curtains, designer wallpapers, wooden parquets, wooden high double doors, or a wooden wall in the hallway with recessed doors, all this will enhance the pleasant feeling of living in this luxury apartment, which will satisfy the demanding tenant for this exceptional housing.


Access to the apartment building is oriented from Farská street. The apartment provides a parking card for two cars.


The rental price with a nearby parking space is 1 000 € / month + 150 € utilities. When renting for 12 months, it is necessary to pay 1x rent and 2x refundable deposits.


Getting detailed information to create a complete picture is the key, so feel free to contact me anytime and we can meet today.
Prečítať viac
Charakteristika

Nadzemné podlažie:
ostatné podlažie

Stav nehnuteľnosti:
kompletná rekonštrukcia

Forma vlastníctva:
osobné

Konštrukcia bytu:
zmiešaná

Energetický certifikát budovy:
Nemá certifikát

Internet:
nie

Káblová televízia:
nie
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Kontakt na predajcu

Andrea Némethyová

Andrea Némethyová

+421 948 355 336
Zobraziť číslo

Territory Property, s. r. o.

Territory Property, s. r. o.

Ponuky spoločnosti: 50

461/19 • , (SK)
Territory Property, s. r. o.

1 150 €/mesiac 8 €/m2/mesiac

Andrea Némethyová

Andrea Némethyová

+421 948 355 336
Zobraziť číslo