Investičný 1-izbový byt v centre Popradu s terasou | Alfa City Residenc

Reality Poprad

1 izbový byt | Joliota Curie | 46.67 m²

Ponúkame na predaj moderný 1-izbový byt D3 v rezidenčnom projekte Alfa City Residence, ktorý pr

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poprad

211,381 € 4529 €/m²

Alfa City Residence | 2-izbový byt v centre Popradu

Reality Poprad

2 izbový byt | Joliota Curie | 56.43 m²

Projekt Alfa City Residence sa nachádza v centre mesta Poprad, kde máte v pešej dostupnosti kom

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poprad

259,979 € 4607 €/m²

Nadštandardný mezonet so záhradou 101 m² | Novostavba | Poprad – Spišská Sobota

Reality Poprad

Mezonet | Sobotské námestie | 81 m²

Ponúkam na predaj nadštandardný 3 izbový mezonetový byt – novostavbu v Poprade – Spišská Sobota

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Poprad

350,000 € 4321 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ALFA CITY RESIDENCE - 305,32 m2 exkluzívne bývanie s očarujúcim výhľadom na Tatry

Reality Poprad

4 izbový byt | Joliota Curie | 143.43 m²

Ak hľadáte bývanie, ktoré spája oddych, relax a moderný komfort, projekt ALFA CITY RESIDENCE je

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poprad

671,181 € 4680 €/m²

ALFA CITY RESIDENCE - 127,69 m2 EXKLUZÍVNE bývanie s očarujúcim výhľadom na Tatry

Reality Poprad

3 izbový byt | Joliota Curie | 80.73 m²

Ponúkame Vám trojizbový byt J2 v celkovej výmere 127,69 m2, ktorý sa nachádza sa v jednej z naj

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poprad

381,330 € 4724 €/m²

Predaj, 2 - izbový byt, Ludvíka Svobodu, Starý Juh, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 52.24 m²

PREDAJ, 2-izbový byt, podlahová plocha bytu 52,24 m2, ul. Ludvíka Svobodu, sídlisko Starý Juh,

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Poprad

135,000 € 2584 €/m²

Exkluzívne na predaj 3i byt v jednej z najžiadanejších lokalít Popradu

Reality Poprad

3 izbový byt | Joliota Curie | 52.2 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | Poprad – ul. Joliota Curie, vchod 23 | 52,2 m² + nový balkón | Tatry P

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

ALFA CITY RESIDENCE - 100,88 m2 exkluzívne bývanie s očarujúcim výhľadom na Tatry

Reality Poprad

2 izbový byt | Joliota Curie | 63.43 m²

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poprad

296,366 € 4672 €/m²

3 izbový mezonetový byt v centre Popradu, s vežičkou

Reality Poprad

3 izbový byt | Štefánikova | 73 m²

Exkluzívny 3-izbový mezonet s krbom a vlastným kúrením – Bývanie priamo na Pešej Zóne Popradu!

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

235,000 € 3219 €/m²

TUreality predáva rozostavaný bytový dom s osmimi apartmanovymi bytmi v Poprade.Znížená cena!!!

Reality Poprad

2 izbový byt | 850 m²

TUreality predáva rozpracovanú stavbu , ako investičnú príležitosť na výstavbu osmych bezbarier

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

434,999 € 512 €/m²

Na predaj exkluzívny 3-izbový byt s veľkou loggiou v novostavbe – Karpatská Residence, Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | 88 m²

Hľadáte bývanie v štýlovej novostavbe s výbornou polohou a výhľadom, ktorý vás neomrzí? Ponúkam

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

327,000 € 3716 €/m²

Na predaj 3-izbový zrekonštruovaný byt s balkónom v Poprade na Juhu

Reality Poprad

3 izbový byt | Svätoplukova | 62 m²

Realitná kancelária Inori ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom na ulici Svätoplukovej. Ten

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na predaj Poprad

160,000 € 2581 €/m²

KOLAUDUJEME - Nový 2 izb. byt v centre na okraji pešej zóny na ul. Popradskej brigády, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Popradskej brigády | 59.61 m²

Ponúkame predaj nového 2 izbového bytu na 2. NP z 8. NP s výmerou podlahovej plochy 53,96 m² s

Publikované: 22.08.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

187,144 € 2982 €/m²

KOLAUDUJEME - Nový 3 izb. byt v centre na okraji pešej zóny na ul. Popradskej brigády, Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | Popradskej brigády | 84.98 m²

Ponúkame predaj nového 3 izbového bytu na 3. NP z 8. NP s výmerou podlahovej plochy 75,13 m² s

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

273,921 € 3054 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30296)
Rodinné domy na predaj (23063)
Reality v Martine (769)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie