RE0005967-21-000111 (10367) Aktualizovaný: 26. 01. 2022 1. publikácia: 25. 01. 2022

Novostavba Petržalské dvory v susedstve Matadorky a Vienna Gate

Údernícka
Bratislava - Petržalka • Slovenská republika Ukázať na mape
Ukázať na mape

161 000 € 4 237 €/m2

Základné informácie

Druh:
2-izb. byt

Typ:
Predaj

Celková podlahová plocha:
38 m²
Info
Petržalské dvory, ako bol tento nový obytný súbor v čase predaja označovaný, a v ktorom sa ponúkaný byt nachádza, sa radí medzi podarenejšie developmenty na periférii Petržalky, v transformujúcej sa lokalite niekdajšieho závodu Matadora. Pri spustení predaja v súčasnosti láka záujemcov o nové bývanie najmä bezprostrednou polohou v susedstve obchodného centra Vienna gate a významného dopravného uzla Železničnej stanice Petržalka.

Okrem vyhovujúcej architektúry ponúka aj vnútorný areál s basketbalovým ihriskom, detským parčíkom či otvorenú plochu pre prechádzky a venčenie psíkov zo strany Kapitulského dvoru. Areál a spoločné priestory pôsobia veľmi čisto a novo a to aj pre to, že tento dom bol kolaudovaný len nedávno, v roku 2020. Nízkoenergetické prevedenie stavby s vlastnou kotolňou a zabezpečením spoločných priestorov sa podpísalo pod nízke prevádzkové náklady, ktoré v kombinácii s vyhovujúcou splátkou hypotéky, zaradia toto bývanie do zoznamu kandidátov na nové bývanie mnohý záujemcovia.

Bytový dom:
Rezidenčný projekt bol budovaný v troch etapách, pričom výsledkom je trojica bytových domov s niekoľkými vchodmi, pričom na prvom podzemnom podlaží každého sa nachádza podzemné parkovanie, s celkom 235 miestami v rámci komplexu. Pomerne široká ponuka možností parkovania robia státia dostupné, cena pri kúpe sa pohybuje rádovo na úrovni 10.000€ a v prípade prenájmu by Vás parkovanie nemalo stáť viac ako 50€ mesačne. Samotný byt sa nachádza v dome najvzdialenejšom od Úderníckej ulice, pričom ide o tehlovú stavbu so ​7 podlažiami a s jedným výťahom pre každý vchod zvlášť. Podlažia sú rozdelené na dve krídla s chodbami oddelenými dverami. Spoločné priestory ako kočikáreň poslúžia aj ako skladový priestor pre Váš bicykel, ktorý sem uskladníte bez rizika, vďaka kamerovému bezpečnostnému systému. Technologickú vybavenosť budovy vyzdvihuje aj elektronický vrátnik so systémom vstupu pre návštevy.

Stav, dispozícia a zariadenie bytu:
Po dispozičnej stránke ide o plnohodnotný 2 izbový byt (38m2) s menšou spálňou, ale o to väčšou dennou časťou, a praktickým kuchynským kútom, ktorý je dispozične zapustený. Spálňa dosahuje výmeru 8m2, pričom rovnako ako zvyšok interiéru, je orientovaná na juh a ponúka priestor pre manželskú posteľ a šatníkovú skriňu. Denná časť je od vstupu oddelená predsieňou s výmerou 5.8m2, pričom má pravidelný rozmer štvorca s jednou stenou vhodnou na umiestnenie vstavanej skrine. Protiľahlá stena obsahuje vstup do kúpeľne s rozmerom 5m2. Tá zaujme v rámci kategórie bohatým priestorom, pričom je vybavená rozmerným sprchovým kútom s posuvným zasklením, modernou závesnou toaletou, či rebríkovým radiátorom a priestorom pre umiestnenie práčky sušičky.

Spomínaná denná časť je rozdelená na obývaciu zónu o výmere 16m2 a zapustený kuchynský kút s rozmerom 2x1.8m2. Ten sa skvelo hodí pre Vašu budúcu kuchynský linku tvaru písmena L s jedálenským sedením na kuchyni náprotivnej stene s výhľadom do obývacej časti. Tá bude svojim rozmerom a svetelnosťou centrom diania a s prehľadom tu umiestnite aj šikovný home office kútik s pracovným stolom a stoličkou, kde môžete nerušene pracovať.

Byt sa predáva v štandarde bez kuchyne, to znamená, že pri vstupnej investícii treba rátať so zakúpením spomínanej kuchynskej linky, základných spotrebičov a vybavenia spálne a obývačky. Len si to predstavte, ako si toto bývanie zariadite podľa vlastného vkusu novým nábytkom.

Vykurovanie je zabezpečené prostredníctvom dvoch radiátorov, pričom bytový dom disponuje vlastnou kotolňou. Prevádzkové náklady v podobe zálohových platieb správcovi pri jednej nahlásenej osobe sú 75€ na mesiac. K tejto čiastke si už len pripočítajte náklad na elektrinu podľa individuálnej spotreby a poplatok za internet a televíziu. Aj v prípade potreby parkovania zistíte, sa na dostaneme k celkom príjemnej a bezkonkurenčnej čiastke, ktoré iné domy pri tomto pomere cena / kvalita neponúkajú.

Lokalita:
Okolie snáď netreba ani popisovať. Nachádzame sa v susedstve obchodného centra Vienna Gate, ktoré spolu so zvyškom tejto meniacej sa lokality ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a v neposlednej miere i vynikajúcu dopravnú dostupnosť do centra. Vlaková stanica Petržalka v pešej dostupnosti či rovnomenná zastávka MHD (spoje č. 80 a 99) Vás do centra dostanú nie za viac ako 8 minút.

Okolie je zásobené množstvom prevádzok kaviarni a služieb príležitostnej potreby ako kaderníctvo, drogéria či niekoľko vyhľadávaných gastro prevádzok. V rámci infraštruktúry môžete očakávať ďalší rozmach a to najmä vďaka ambíciám v rozvoji komplexu Matadorky. Okrem nových rezidenčných súborov pribudnú aj objekty s polyfunkciou v podobe kancelárskych či obchodných priestorov. Táto časť Petržalky má perspektíve posilniť svoje postavenie periférnej štvrte s vynikajúcou infraštruktúrou a napojením do centra mesta.

V blízkosti sa nachádza Sad Janka Kráľa, obchodné centrum Aupark, Incheba, Danubia či Staré mesto. V pešej dostupnosti sú všetky potrebné sociálne, zdravotné, alebo rodinné služby. Skutočne na skok sú: kúpalisko, korčuliarska dráha, jazdecký areál, fitness centrum, supermarket s potravinami, motokáry a mnohé ďalšie.

Do ulice Kopčianska ústi Petržalské korzo, ktorým prechádza aj cyklistická trasa pokračujúca priamo do rakúskej obce Kittsee. Neďaleko vedie populárna Dunajská cyklistická cesta, vychytený cyklistický raj spájajúci Nemecko, Rakúsko, Slovensko a Maďarsko.
Prečítať viac
Charakteristika

Nadzemné podlažie:
ostatné podlažie

Poschodie:
1 z 7

Výťah:
áno

Stav nehnuteľnosti:
novostavba

Forma vlastníctva:
osobné

Konštrukcia bytu:
tehlová

Energetický certifikát budovy:
Nemá certifikát

Internet:
nie

Káblová televízia:
nie
Zobraziť viac

Doplňujúce údaje


kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Juraj Novotný

Juraj Novotný

+421 910 960 004
Zobraziť číslo

osobnimakleri.sk

osobnimakleri.sk

Ponuky spoločnosti: 33

Jarošova 0 • 81106, Bratislava - Nové Mesto (SK)
osobnimakleri.sk

161 000 € 4 237 €/m2

Juraj Novotný

Juraj Novotný

+421 910 960 004
Zobraziť číslo