RE0001020-21-000046 (4372969) Aktualizovaný: 24. 01. 2022 1. publikácia: 24. 01. 2022

NOVOSTAVBA 5 izb. MEZONETOVÉHO BYTU na KVP (Klimkovičova ul.), 177.63 m2, 2 x TERASA, 2 x KÚPEĽŇA

Klimkovičova
Košice - Sídlisko KVP • Slovenská republika Ukázať na mape
Ukázať na mape

356 000 € 2 387 €/m2

Základné informácie

Druh:
5-izb. byt

Typ:
Predaj

Celková podlahová plocha:
149.15 m²
Info
NOVOSTAVBA 5 izb. MEZONETOVÉHO BYTU na KVP (Klimkovičova ul.), 177.63 m2, 2 x TERASA, 2 x KÚPEĽŇA, 2 x ŠATNÍK, 2 x PARKOVANIE, 2 x PIVNICA

- ANTE REALITY, Ing. Juraj Antol (22 ročné skúsenosti, člen Realitnej únie)
- NOVOSTAVBA (pekný 17 ročný ATYPICKÝ bytový dom)
- MEZONET v PODKROVÍ s VÝŤAHOM
- veľmi pekný, 5 izbový MEZONETOVÝ (dvojpodlažný) byt, s rovnako pekným VÝHĽADOM do PRÍRODY
- cca 177.63 m2 (z toho byt cca 149.15m2, 2x terasa spolu cca 23.80m2, 2x pivnica spolu cca 4.68 m2)
- ul. Klimkovičova, (KVP), v blízkosti Myslavy, Novej Nemocnice, OC Galéria a OC OPTIMA, Centrum mesta, dobré napojenie smer US Steel, Moldava n. Bodvou, Rožňava...
- OSOBNÉ VLASTNÍCTVO (aj na úver)
- Atypické prvky (krásne DREVENÉ SCHODISKO, KOZUB,....)
- 2 x TERASA 23,80m2 (16,80 m2 +7.00 m2)
- 2 x PIVNICA spolu cca 4,68 m2
- 2 x KÚPEĽŇA
- 2 x ŠATNÍK
- 2 x PARKOVANIE (1 x VNÚTORNÉ cca 14 m2 +1 x VONKAJŠIE cca 12 m2)
s možnosťou jeho dokúpenia (nie je podmienkou a nie sú zahrnuté v inzerovanej cene bytu)
- orientácia bytu JUHO-ZÁPAD
- byt je SLNEČNÝ
- pozemok pod bytovým domom je odkúpený a je súčasťou predaja
- DOBRÁ VOĽBA NA KVALITNÉ BÝVANIE, resp. investícia na PRENÁJOM
- terajší vlastník bytu je v rámci rodiny jeho prvým vlastníkom
- náklady na bývanie pre 4 člennú domácnosť cca 180,-eur mesačne+ elektrina

V exkluzívnej ponuke realitnej kancelárie Ing. Juraj Antol, ANTE reality je na predaj veľmi PEKNÝ, SLNECNÝ, ATYPICKÝ, 5 IZBOVÝ, DVOJPODLAŽNÝ byt (tzv. MEZONET). Nachádza sa v 17 ročnej NOVOSTAVBE architektonicky zaujímavého, zatepleného bytového domu s výťahom. Klimkovičova ulica (KVP, Košice- Západ, Košice II) sa nachádza sa v bezprostrednej blízkosti okolitej prírody plnej záhrad a lesov, na rozhraní sídliska KVP a spomínanej mestskej časti Myslava. V rámci lokality má bytový dom veľmi dobrú polohu s dobrou dostupnosťou na zastávku MHD (cca 50 m), napojenie do Centra mesta (5-7 min. autom), Nová Nemocnica (cca 3-5 min. autom), OC Galéria a OC OPTMA (cca3-5 min. autom), smer US Steel a pod. Situovaný je v podkroví 5- poschodového slušného, zatepleného bytového domu s nerezovým VÝŤAHOM. Rozloha bytu s lodžiou je celkom cca 177.63 m2, pričom samotný byt má cca 149.15m2, 2 x terasa spolu cca 23.80 m2, 2 x pivnica spolu cca 4.68 m2.
Dispozícia bytu pozostáva z piatich obytných miestnosti a príslušenstva. Príslušenstvo tvoria dve chodby, schodište, kuchyňa, jedáleň, dve kúpeľne, dva šatníky, dve terasy a dve pivnice.
Na prvej úrovni bytu je situovaný vstup - chodba so šatníkom, denná zóna pozostávajúca z obývacej haly s jedálenským kútom a kuchyňou. Z obývacej haly je východ na vonkajšiu terasu orientovanú na slnečný juhozápad. Na prvej úrovni je tiež situovaná spálňa a kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a WC.
Dreveným schodiskom je prístup na druhú úroveň bytu, kde sú situované tri izby (spálne), šatník a kúpeľňa s vaňou, dvomi umývadlami a WC, plus oddeleným priestorom na umiestnenie práčky. Z kúpeľne a jednej spálne je východ na vonkajšiu terasu orientovanú na juhozápad.
Byt je situovaný na dvoch podlažiach s vnútorným schodiskom, ktoré je z tvrdého dreva , konštrukcia schodnicová s nástupnicami bez podstupníc.
Nášľapné vrstvy podláh- v chodbe a kúpeľniach je keramická dlažba, v dennej zóne je drevená podlaha a v izbách je laminátová plávajúca podlaha. Na stenách ú hladké omietky, v kúpeľniach a pri kuchynskej linke je keramický obklad.
Kuchynská linka je na báze dreva so silgranitovým drezom a sklokeramickou varnou doskou, digestorom, pákovou batériou. V hale je kozub s uzatvorenou krbovou vložkou.
Okná sú v časti bytu vo vertikálnej polohe - osadené vo vikieroch - plastové s izolačným dvojsklom, v časti sú strešné okná - drevené Velux.
Vstupné dvere bytu sú bezpečnostné, vnútorné sú v obložkových zárubniach drevené plné alebo s presklenením.
Radiátory sú telesá zn. Korád.
Na jeseň v roku 2015 bola položená nová nášľapná vrstva vo vstupnom priestore - gres, tiež bola vymená nášľapná vrstva na terasách - po odstránení pôvodnej dlažby bol podklad vyspravený, preizolovaný a položená nová gresová dlažba.
Náklady na bývanie pre 4 člennú domácnosť cca 180,-eur mesačne (+ elektrina). Správu bytového domu zabezpečuje Byfos, s.r.o.
Bytový dom číslo súpisné je bodový, je súčasťou komplexu piatich atypických bytových domov .
Bytový dom má atypickú konštrukčnú sústavu, ktorá je tvorená železobetónovými zvislými prvkami a prievlakmi. Obvodový plášť je samonosný murovaný z keramických tvárnic. Stropy a schodisko sú železobetónové, schodisko je dvojramenné, v dome je výťah. Strecha domu je šikmá, konštrukcia krovu je z drevených prvkov, krytinu tvorí keramická skladaná krytina TONDACH. Obvodový plášť je hrúbky 300 mm a je zateplený systémom z PPS a opatrený vonkajšou omietkou.
Dom má jedno podzemné podlažie, tri nadzemné podlažia a dve podkrovné podlažia, v ktorých sú situované mezonetové byty, počet bytov v dome je 18, v suteréne sú situované pivnice k jednotlivým bytom a nebytový priestor - vnútorná garáž - rozdelený na garážové státia vo výlučnom užívaní spoluvlastníkov nebytového priestoru.
Prístup do garáže je automatickou sekčnou bránou s diaľkovým ovládaním, výškový rozdiel od vonkajšieho terénu je cez rampu, povrch podlahy v garáži tvorí cementový poter, garáž á svetelnú elektroinštaláciu a vzduchotechnickú inštaláciu. Vertikálna komunikácia priamo zo suterénu je zabezpečená výťahom. Nebytový priestor - garáž - má 12 parkovacích miest.
Vlastník bytu je vlastníkom spoluvlastníckeho podielu vo výške 1/12 na predmetnom nebytovom priestore a je výlučným užívateľom jedného vnútorného miesta na parkovanie.
Vlastník bytu disponuje ešte jedným vonkajším parkovacím miestom o veľkosti 12m2. Parkovacie miesto sa nachádza pred bytovým domom a je prístupné po otvorení rampy na diaľkové ovládanie. Vlastník bytu je výlučným užívateľom jedného miesta na parkovanie.
Spomínané dve parkovacie miesta je možné takisto kúpiť spolu s bytom, nie je to však podmienkou. Sú vedené na samostatných listoch vlastníctva. Ich cena nie je zahrnutá v základnej inzerovanej cene bytu.
Istou výhodou pre Vás takisto môže byť , že terajší vlastník bytu je v rámci rodiny jeho prvým vlastníkom.

Kúpa bytu by mohla byť pre Vás DOBRÁ VOĽBA NA VLASTNÉ BÝVANIE, resp. aj ako investícia na PRENÁJOM. S prípadným následným prenájmom bytu Vám takisto radi pomôžeme. Vieme Vám okamžite kúpou zabezpečiť prenájom bytu v overenej výške nájmu 1200 eur/mesačne.

Predaj zahrňuje KOMPLETNÝ právny SERVIS, prehlásenie odberu médií ako napr. elektrina, plyn, prehlásenie u správcovskej spoločnosti a poradenstvo súvisiace s kúpou či financovaním. Všetko Vám zabezpečíme kvalitne na základe 22 ROČNÝCH SKÚSENOSTÍ s prácou v realitnej kancelárii. Realitná kancelária Ing. Juraj Antol, ANTE reality je členom Realitnej únie.
Prečítať viac
Charakteristika

Nadzemné podlažie:
ostatné podlažie

Poschodie:
5 z 5

Výťah:
áno

Stav nehnuteľnosti:
novostavba

Forma vlastníctva:
osobné

Konštrukcia bytu:
zmiešaná

Terasa:
áno

Náklady za služby a energie:
150 €/mesiac

Energetický certifikát budovy:
B

Spôsob kúrenia:
ústredné kúrenie

Internet:
áno

Káblová televízia:
áno
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Juraj Antol

+421 907 101 200
055/6228320
Zobraziť číslo

Ing. Juraj Antol, ANTE REALITY

Ing. Juraj Antol, ANTE REALITY

Ponuky spoločnosti: 22

Hlavná 68 • 04001, Košice - Staré Mesto (SK)
Ing. Juraj Antol, ANTE REALITY

356 000 € 2 387 €/m2

Juraj Antol

+421 907 101 200
055/6228320
Zobraziť číslo