RE0005595-16-000147 (B-104)

Nadštandardný mezonetový byt 372,63 m2 spolu s terasami, s 2-parkovacími miestami, s pozemkom na predaj v rezidenčnej vile na Tajovského ulici

Cena na vyžiadanie

v RK
ZAKLADNÉ INFORMÁCIE
Druh:
Mezonet

Typ:
Predaj

Celková podlahová plocha
372.63 m²
Ulica:
Tajovského

Mesto:
Bratislava - Staré Mesto, Slovenská republika

Aktualizovaný: 03. 07. 2020 1. publikácia: 03. 07. 2020
Novostavby samostatne stojacich rodinných domov, v ktorých ponúkame luxusné byty na predaj, sa nachádzajú v najlukratívnejšej zóne hlavného mesta Bratislavy v oblasti Slavína, Horského parku a Kalvárie. Jednotlivé rezidenčné rodinné domy sú navrhnuté ako štvorpodlažné: s jedným podzemným podlažím, dvomi nadzemnými a tretím najvyšším ustúpeným podlažím. Orientácia každého domu je východo-juhozápadná s výhľadom na zeleň Horského parku. Súkromie je zabezpečené bočným dvorom medzi domami a zadným dvorom z južnej strany s vonkajším bazénom. Plochy pozemkov sa pohybujú od 810 m2 do 868 m2. Každý rodinný dom je navrhnutý vo vysokom štandarde materiálového a technologického vybavenia, s vlastnými garážami pre dve vozidlá s možnosťou ďalšieho parkovania na dvore. Z vedľajšej Gorazdovej ulice je vytvorený aj tzv. “bezpečnostný” vstup ku každému rodinnému domu. Technické samozrejmosti: výťah, inteligentná elektroinštalácia, zabezpečovacie systémy, kamery, podlahové vykurovanie, zdvojené priečky vyplnené protihlukovou izoláciou...). Samozrejmosťou sú sklenené bezrámové zábradlia, s nerezovými úchytmi, konzolovo votknuté vnútorné schodnice, hliníkové okná, vonkajšie hliníkové žalúzie, vonkajší bazén atď.
Mezonetový byt ponúka úžitkovú plochu 372,63 m2 z toho terasy majú výmeru 57,93 m2. Na hornom podlaží je priestranná spálňa s otvoreným sprchovým kútom a toaletou s výhľadom na pozemok, samostatná kúpeľňa v chodbe, dve detské izby a opäť spálňa so samostatnou kúpeľnou. Dolné podlažie je určené ako denná časť bytu, priestranná obývacia miestnosť s krbom, kuchynskou časťou s komorou a samostatnou kúpeľňou. V zadnej časti sa nachádza rozľahlá miestnosť, kde je možné vytvoriť herňu al. miestnosť pre fitness. Nadštandardný mezonetový byt s vlastným pozemkom vo vile pod Slavínom je vhodný pre náročného klienta.

Cena: v RK

Ďalšie podobné nehnuteľnosti nájdete na www.immostrahl.sk
Prečítať viac

Charakteristika

Nadzemné podlažie: ostatné podlažie
Výťah: áno
Stav nehnuteľnosti: novostavba
Forma vlastníctva: firemné
Konštrukcia bytu: tehlová
Kategória bytu: I. kategória
Rok kolaudácie: 2016 - 2018
Energetický certifikát budovy: A
Energetický certifikát - vykurovanie: A
Energetický certifikát - príprava teplej vody: A
Zateplenie budovy: áno
Spôsob kúrenia: lokálne vykurovanie
Internet: áno
Káblová televízia: áno
Zobraziť viac

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Ing. Daniela Holler

+421 903 713 323 Zobraziť číslo

ImmoStrahl s.r.o.

ImmoStrahl s.r.o.

Ponuky spoločnosti: 127

25
90045, Malinovo (SK)

Cena na vyžiadanie

Ing. Daniela Holler

ImmoStrahl s.r.o.

+421 903 713 323 Zobraziť číslo