Na predaj luxusný nadštandardne prerobený 3 izbový byt v Prievidzi

91 800 € 1 293 €/m2

ZAKLADNÉ INFORMÁCIE
Druh:
3-izb. byt

Typ:
Predaj

Celková úžitková plocha:
71 m2
Ulica:
Makovického

Mesto:
Prievidza, Slovenská republika
Aktualizovaný: 10. 11. 2019 1. publikácia: 10. 11. 2019
Ponúkame Vám na predaj nadštandardne prerobený 3 izbový byt pre náročných klientov. Byt sa nachádza v Prievidzi vo veľmi vyhľadávanej , lukratívnej a tichej časti sídliska Sever . V okolí bytového domu je kompletná občianska vybavenosť, MŠ, ZŠ, MHD ako aj obchody a reštaurácia. Byt sa nachádza na 5 poschodí. V samotnom byte sa nachádza lodžia. Byt prešiel rozsiahlou , veľmi kvalitnou , v Prečítať viac kusnou a detailnou rekonštrukciou. Sú vymenené všetky plastové okná ako aj balkónové dvere a kompletne vymenené všetky rozvody, elektrika, voda, kúrenie a odpady. Vo všetkých izbách je znížený sadrokartónový strop, a nové omietky na všetkých stenách. Všetky interiérové dvere sú nové spolu s obložkovými zárubňami. V byte je veľmi vkusná a kvalitná plávajúca podlaha , ktorá korešponduje s doplnkami v byte . V byte sa nachádza vstupná chodba, veľká obývacia miestnosť , kuchyňa, v ktorej dominuje moderná kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi , vyrobená na mieru. Sú tu 2 spálne. WC je so zabudovaným záchodom , spojené s kúpeľňou, ktorá je prerobená s vkusom. Všetky použité materiály počas prerábky sú veľmi kvalitné. Byt je určený pre náročným klientom, ktorí si chcú užiť krásny a vkusne prerobený moderný byt s nádherným výhľadom.


Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.
Prečítať menej

Charakteristika

Podlahová plocha: 71 m²
Nadzemné podlažie: ostatné podlažie
Výťah: nie
Stav nehnuteľnosti: kompletná rekonštrukcia
Forma vlastníctva: osobné
Konštrukcia bytu: zmiešaná
Zateplenie budovy: nie
Internet: nie
Káblová televízia: nie
Zobraziť viac

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Rastislav Tomaník

+421 918 800 795 Zobraziť číslo

DOBRÉ REALITY s.r.o.

DOBRÉ REALITY s.r.o.

člen NARKS

Ponuky spoločnosti: 79

426/3
97101, Prievidza (SK)

91 800 € 1 293 €/m2

Rastislav Tomaník

DOBRÉ REALITY s.r.o.

+421 918 800 795 Zobraziť číslo