4 izbový byt | Kyjevská | 80.45 m²
Byt máme rezervovaný. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať. By
149,990 € 1864 €/m²
3 izbový byt | Astrová | 76.36 m²
139,000 € 1911 €/m²
3 izbový byt | Muškátová | 74.65 m²
Chyžku máme rezervovanú. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať. B
147,990 € 1982 €/m²
3 izbový byt | Jilemnického | 72 m²
REALITY HOUSE Vám ponúka: Veľmi vkusný a príjemný 3 izb. byt s loggiou po novšej rekonštrukci
145,000 € 2014 €/m²
3 izbový byt | 72 m²
REALITY HOUSE ponúka aj tuto NOVINKU : Na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt po kompletn
Cena dohodou
3 izbový byt | Nad Laborcom | 76 m²
REALITY HOUSE Vám ponúka Exkluzívne: Priestranný a príjemný 3 izb. byt s balkónom a pekným vý
130,000 € 1711 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 76 m²
REALITY HOUSE Vám ponúka : Na predaj tehlový veľmi zaujímavý 3 - izbový byt s balkónom v Mic
168,000 € 2211 €/m²
2 izbový byt | Špitálska | 52.27 m²
Reality Zemplín ponúka na predaj vkusne zariadený a kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s vl
129,990 € 2487 €/m²
2 izbový byt | Nám. Osloboditeľov | 80 m²
Ponúkame Vám na prenájom veľký priestranný byt na Námestí osloboditeľov v Michalovciach. Byt s
800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Nám. Osloboditeľov | 38 m²
Ponúkame Vám prenájom 1 – izbového otvoreného bytu, vhodného na bývanie ako aj na komerčné úče
600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Nám. Osloboditeľov | 80 m²
Ponúkame Vám na prenájom pekný, priestranný byt na námestí v Michalovciach. Byt sa prenajíma č
900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Sama Chalupku | 52.44 m²
Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v novom rezidenčnom projekte ELITE PARK v Michalovciach. H
160,200 € 3055 €/m²
1 izbový byt | Nám. Osloboditeľov | 30 m²
Ponúkame Vám do budúceho prenájmu 1 izbový byt priamo na námestí v Michalovciach. By je po rek
550 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Sama Chalupku | 71.53 m²
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v novom rezidenčnom projekte ELITE PARK v Michalovciach. H
219,800 € 3073 €/m²
1 izbový byt | Sama Chalupku | 40.36 m²
Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt v novom rezidenčnom projekte ELITE PARK v Michalovciach. H
124,550 € 3086 €/m²
2 izbový byt | Sama Chalupku | 64.5 m²
199,100 € 3087 €/m²
2 izbový byt | Sama Chalupku | 51.94 m²
161,990 € 3119 €/m²
4 izbový byt | 124.45 m²
Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt v novom rezidenčnom projekte ELITE PARK v Michalovciach. H
403,150 € 3239 €/m²
4 izbový byt | 114.14 m²
Hľadáte domov, kde sa spojí priestor, komfort a skvelá lokalita? Tento priestranný 4-izbový byt
364,900 € 3197 €/m²
3 izbový byt | Jána Kollára | 75 m²
Reality Zemplín ponúka na predaj útulný 3-izbový byt s terasou a vlastným pozemkom s rôznorodým
159,890 € 2132 €/m²
2 izbový byt | Špitálska | 49 m²
Reality Zemplín ponúka na prenájom moderný a zariadený 2i byt s vlastným parkovacím miestom na
555 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Severná | 75 m²
Ponúkame na predaj krásny a svetlý 3,5-izbový byt nachádzajúci sa na 8. poschodí z 8 na ulici S
137,000 € 1827 €/m²
3 izbový byt | 76 m²
REALITY HOUSE Vám ponúka so súhlasom majiteľa: Na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový b
128,000 € 1684 €/m²
3 izbový byt | Užhorodská | 73 m²
Sú byty, ktoré prejdete a zabudnete. A potom sú byty, kde cítite, že rekonštrukcia nebola roben
172,000 € 2356 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.