Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný 3 izbový byt v Michalovciach.

Reality Michalovce

3 izbový byt | Okružná | 84 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 3 izbový + loggia+ komora v byte aj komora na poschodí + pivnica,

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Michalovce

160,000 € 1905 €/m²

ZNÍŽENÁ cena VEĽKÝ ZREKONŠT. 4 izbový byt, 80m2, Hollého ul., Michalovce

Reality Michalovce

4 izbový byt | Jána Hollého | 80 m²

Ponúkame na predaj KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ a ZARIADENÝ 4-izbový byt s rozlohou 80 m2. Byt s

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

ID-8390 – Podkrovný byt (145m2) na sídl. Juh v Michalovciach

Reality Michalovce

Iný byt | Okružná | 1 m²

ID:8390 Ponúkame Vám na predaj podkrovný byt v Michalovciach: nachádza sa vo vyhľadávanej lok

Publikované: 15.04.2024 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Michalovce

145,000 € 145000 €/m²

ID-3823 Zrekonštruovaný 2-izbový byt MICHALOVCE - Juh

Reality Michalovce

2 izbový byt | J. Murgaša | 1 m²

ID:3823 Ponúkame na predaj krásny 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v obľúbenej lokalite

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Michalovce

127,900 € 127900 €/m²

ID-3712 NA PREDAJ 2-izbový byt – Námestie osloboditeľov Michalovce

Reality Michalovce

2 izbový byt | Nám. Osloboditeľov | 1 m²

ID:3712 Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt vo výbornej lokalite priamo v centre Michal

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Michalovce

143,900 € 143900 €/m²

ID-3733 Zrekonštruovaný 1,5-izbový byt Michalovce – NA PREDAJ

Reality Michalovce

1 izbový byt | Okružná | 1 m²

ID:3733 Ponúkame na predaj 1,5-izbový byt v Michalovciach na sídlisku Juh: -jedná sa o tiché pr

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Michalovce

97,900 € 97900 €/m²

ID-3567 Zariadený a zrekonštruovaný 3-izbový byt MICHALOVCE

Reality Michalovce

3 izbový byt | Kyjevská | 1 m²

ID:3567 Ponúkame na predaj zariadený trojizbový byt na sídlisku Východ v Michalovciach, ktorý j

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

ID-2806 MODERNÝ 3-izbový byt na skvelej adrese - Michalovce

Reality Michalovce

3 izbový byt | Nám. Osloboditeľov | 1 m²

ID:2806 Ponúkame na predaj krásny 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, situovaný vo vyhľad

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Michalovce

109,000 € 109000 €/m²

ID-3870 Lukratívny 3-izbový byt - sídlisko Východ, Michalovce

Reality Michalovce

3 izbový byt | Volgogradská | 1 m²

ID:3870 Ponúkame na predaj plne rekonštruovaný trojizbový byt v meste Michalovce na ulici Volgo

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Michalovce

159,900 € 159900 €/m²

ID-3840 SKVELÁ PONUKA 3-izbový byt po rekonštrukcii SNP

Reality Michalovce

3 izbový byt | Zvončeková | 1 m²

ID:3840 Ponúkame na predaj pekný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Michalov

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Michalovce

145,900 € 145900 €/m²

Rezervované- izbový byt s garážou v Michalovciach

Reality Michalovce

3 izbový byt | Jána Kollára | 61.66 m²

Ponúkame na predaj 3- izbový byt s garážou v Michalovciach na ul. Jána Kollára, neďaleko centra

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

REZERVOVANÉ. Prenájom veľkého, 3izbového bytu. Zvončeková ulica Michalovce

Reality Michalovce

3 izbový byt | Zvončeková | 78 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom prakticky a priestranný 3-izbový byt

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj moderný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – výborná lokalita, Michalovce, ul. J. Murgaša

Reality Michalovce

2 izbový byt | J. Murgaša | 0 m²

Moderný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Michalovce, ul. J. Murgaša Realitná kancelár

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Michalovce

125,900 €

Na prenájom nový 2,5-izbový byt s parkovacím miestom – Michalovce, Masarykova ulica

Reality Michalovce

2 izbový byt | Masarykova | 62 m²

Na prenájom nový 2,5-izbový byt s parkovacím miestom – Michalovce, Masarykova ulica Realitná k

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Zrekonštruovaný 3 izbový byt s balkónom ul. Farská

Reality Michalovce

3 izbový byt | Farská | 67 m²

Ponúkame na predaj štýlový 3-izbový byt s balkónom po novej rekonštrukcii, nachádzajúci sa vo v

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Michalovce

142,990 € 2134 €/m²

REZERVOVANÉ - M. RÁZUSA - Priestranný - 4 izbový byt - Čiastočná rekonštrukcia - Loggia - Klimatizácia

Reality Michalovce

4 izbový byt | Martina Rázusa | 82 m²

GH Real ponúka na predaj výnimočne priestranný 4-izbový byt situovaný v jednej z najobľúbenejší

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Michalovce

143,999 € 1756 €/m²

OKRUŽNÁ - Vyhľadávaná lokalita - 2 izbový byt - Kompletná rekonštrukcia - 2x Loggia - Zariadený

Reality Michalovce

2 izbový byt | Okružná | 60 m²

GH Real ponúkana predaj priestranný 2-izbový byt s výmerou 60 m², situovaný na 2. poschodí v ko

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Michalovce

133,990 € 2233 €/m²

2i chyžka v centre s vlastným kúrením

Reality Michalovce

2 izbový byt | Nám. Osloboditeľov | 54.48 m²

Chyžku máme rezervovanú. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať. B

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Michalovce

123,450 € 2266 €/m²

Prenájom 2i chyžky pri centre

Reality Michalovce

2 izbový byt | Prof. Hlaváča | 54 m²

Byt máme rezervovaný. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať.

 By

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na prenájom Michalovce

555 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predali sme 3i chyžku - Štefánikova

Reality Michalovce

3 izbový byt | Štefánikova | 67.05 m²

Byt sme práve predali. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať. Byt

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Michalovce

Info v RK

MiReal s.r.o. Vám ponúka na predaj 3. izbový byt v Michalovciach

Reality Michalovce

3 izbový byt | Jána Hollého | 67.42 m²

Realitná spoločnosť MiReal s.r.o. Vám ponúka na predaj 3. izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Michalovce

142,000 € 2106 €/m²

3i chyžka s terasou, garážou v centre

Reality Michalovce

3 izbový byt | Jána Kollára | 75 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj útulný 3-izbový byt s terasou a garážou, situovaný v žiada

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Byty na predaj Michalovce

189,000 € 2520 €/m²

Prenajali sme chyžku na Štefánikovej

Reality Michalovce

2 izbový byt | Štefánikova | 59.67 m²

Chyžku sme práve prenajali. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať.

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na prenájom Michalovce

609 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Zrekonštruovaný 3 izbový byt v tehlovom dome pri centre

Reality Michalovce

3 izbový byt | Jána Kollára | 75 m²

Predáme kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt situovaný v centrálnej zóne mesta v štvorbytovom

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Michalovce

159,990 € 2133 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Rodinné domy na predaj (23062)
Upresniť hľadanie